Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SAJT


SAJT
tag

Márkaneveket várok, esetleg boltok nevét(címét).
pl:Edimax, Bestek és Genius hol áll a rangsorban? (Leadtek úgy tudom alul)

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#2) sirály12


sirály12
őstag

Szerintem inkább SMC-t vagyél. Nekem Már volt egy két ien kártya a kezemben és nagyon megbízható cucc. Most 2600-2900 ba kerül a 10/100-as. És a driver is jónak mondható, legalábbis a többi kártyáéhoz mérve. Részemről ennyi. :P

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#3) J.J. András válasza SAJT (#1) üzenetére


J.J. András
őstag

szerintem mindegy!
én már láttam IBM-csodahálókártyát (14 500 Ft volt) porjaira hullani!
aztán láttam haveromnál,hogy a Noname Genius,meg Accorp hálókártyája hogyan bírta a 42 Mhz-es PCIos frekit!
na,szóval ez szerencse kérdése szerintem,mert egy Noname is lehet ugyanolyan jó!!
csőváz

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#4) SAJT válasza sirály12 (#2) üzenetére


SAJT
tag

SMC hol 2,6/2.9 ?? Én három-félért találtam csak.... Írj címet bátran :DDD

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#5) SAJT válasza J.J. András (#3) üzenetére


SAJT
tag

Értem.
Nekem általában nincs szerencsém, viszont van 2,5 EFt-om és ebből szombat de. hálókari lesz, az tuti! De milyen :t ?

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#6) Desmond T.


Desmond T.
csendes tag

www.magicomp.hu

10/100 Mbit/s - Bestek MX; Nettó: 1.480-, Bruttó: 1.850-, Raktáron

(#7) SAJT válasza Desmond T. (#6) üzenetére


SAJT
tag

Ez került a szatyorba :))

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#8) Desmond T.


Desmond T.
csendes tag

Még ajánlhattam volna a www.aqua.hu-t is, ha ott nincs belőle:

10/100Mbit UTP hálózati kártya; Nettó: 1.840 Ft; Bruttó: 2.300 Ft

(#9) sirály12


sirály12
őstag

SMC 1211TX vagy 1255TX Bruttó 2875 Ft. A cím is érdekel? Nem toom hol lax. Ez a bolt Nyiregyi. :P

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#10) MaUser válasza SAJT (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Helló én egy Edimax-ot használok, amin Realtek 8139-es chipset található.
Nekem semmi bajom vele és a Realtek chipnek köszönhetően kitűnően megy win xp, linux és beos alatt is!
Persze a védettségéről nem tudok nyilatkozni, de bízom benne, hogy ilyenre neked sem kell ügyelni. Nagyon tudom ajánlani az ilyen chip-es kártyákat, mivel szinte minden támogatja, egyfajta ipari standard. Általában nem is igen drágák. Jókat hallottam a D-Link-ről is.
(Persze intel, smc, 3com, ibm, ha van akkor inkább azt.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#11) SAJT válasza Desmond T. (#8) üzenetére


SAJT
tag

Ezeket szoktam én is megnézni(Magic...Aq..Mikl...stb.), de akkor , ott erre volt időm. :)

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#12) SAJT válasza sirály12 (#9) üzenetére


SAJT
tag

Na, ezt írhattad volna szombat délelöttig is, mert akkor nem itthon veszem meg hétvégén, hanem Nyíregyen. De ma írtad, úgyhogy mindegy...:DD

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#13) SAJT válasza MaUser (#10) üzenetére


SAJT
tag

A játék eldőlét egyelőre(ha működni fog az MX chipset-es karim akkor végleg, de inkáb vettem volna egy Leadtek chip-est én is)

Köszi a válaszokat mindenkinek!

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#14) nap válasza SAJT (#13) üzenetére


nap
addikt

Kar, hogy lekestem...
Amugy realtek 8139 chipes kartyat ajanlottam volna. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) Clark válasza nap (#14) üzenetére


Clark
tag

Nekem is ilyen van egy Micronet ''személyében'' :)
Én is csak ajánlani tudom.

(#16) SAJT válasza nap (#14) üzenetére


SAJT
tag

Kar. De meg nem birtam racsatlakozni a 100-as hub-ra, úgyhogy ha holnap melle ugrik a maci akkor lehet, ogy erdekel :)) )

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#17) SAJT válasza Clark (#15) üzenetére


SAJT
tag

Na majd meirom mit nyujt egy 10/100-as MX chipset-es kari... :D

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#18) sirály12


sirály12
őstag

Ha még érdekel a cím: Rákóczi u. 18-20. Átrium I. emelet. Nyírdigit.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#19) Hory


Hory
aktív tag

Tokmindegy, mit veszel, ebben az arkategoriaban ugyis mindegyik realtek 8139 chipes, meg az smc is...
Valaszd azt, amelyik kozelebb esik hozzad. :)

(#20) emvy


emvy
nagyúr

Edimax...

while (!sleep) sheep++;

(#21) SAJT válasza sirály12 (#18) üzenetére


SAJT
tag

köszi :))

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#22) SAJT válasza Hory (#19) üzenetére


SAJT
tag

csak az nem amit vettem: MX :DDD

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#23) SAJT válasza emvy (#20) üzenetére


SAJT
tag

ól rájt :DDD még mindig nem dugták rá a hub-ra a mazzag másik végit neki -bele :(( :(

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#24) Gismo


Gismo
addikt

Na mien a Bestek kari?

(#25) gyurc


gyurc
tag

3com lynksys ownz;)

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#26) Gismo válasza gyurc (#25) üzenetére


Gismo
addikt

az áraikat fizesd is meg!

(#27) N3CK


N3CK
csendes tag

Szerintem nem kell br 2500 Ftot fizetni érte. Én 1400 FTért vettem EdiMaxot, és tökéletesen működik.

''Ha sz@rban nősz fel, és nincs mit tenned/Hogyha mindig fázol és csak gyűlölet van benned/Töröld meg a szemedet kisöreg és törj ki/Mutasd meg nekik hogy nem vagy akárki!''

(#28) N3CK


N3CK
csendes tag

És ez is Realtek chipes. Mind szinte mind. Találtam egy hasonlót 1200ért, de ahhoz nem adtak drivert. Nekem meg ér annyit az a 200 Ft hogy legyen hozzá driver, mert így felmegy bármi alá, és nem kell másnak a netén lógni driverért, mivel én nemtok, hisz nem megy a hálókártya... :DD

''Ha sz@rban nősz fel, és nincs mit tenned/Hogyha mindig fázol és csak gyűlölet van benned/Töröld meg a szemedet kisöreg és törj ki/Mutasd meg nekik hogy nem vagy akárki!''

(#29) Gismo válasza N3CK (#28) üzenetére


Gismo
addikt

Én inkább spórolok 200 Ft-ot és 10 másodpercre lógok más netén (amit egyébként is teszek!) hogy letölcsek hozzá egy drivert!

(#30) gyurc


gyurc
tag

hath nezzetek. egy 1500ft -os kari birja 1-2 evig TALAN. a hw-t jobban megterheli egy nehany 10 mbites masolasnal.
sose fogja vinni a max atvitelt.. zajos.. stb

de TOKELETES ha otthonra kell, csak netezni.

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#31) WN31RD válasza gyurc (#30) üzenetére


WN31RD
addikt

''egy 1500ft -os kari birja 1-2 evig TALAN.''
Minden további nélkül bírhatja sokkal tovább is. Sőt: tapasztalataim szerint az a jellemző, hogy sokkal tovább bírja, mint 1-2 év.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#32) gyurc válasza WN31RD (#31) üzenetére


gyurc
tag

hasznalok osszesen vagy 20db ot.
ezek a hihetetlenul olcso karik 10/5 rossz
draggabak 10/1
szal:)
ez a statisztika 5 ev alatt keszult kobo
de enis hasznalok ilyeneket. semmi kedvem 100ezreket belefektetni.
csak azert, ha valaki otthon a 100-as halojan 100-al szeretne masolni, mert tegyuk fel, birja a gepe, akkor semmi keppen se noname-t vasaroljon
1000-res halorol mar nem is beszelve

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#33) WN31RD válasza gyurc (#32) üzenetére


WN31RD
addikt

Realtek chipes Edimax kártyákat használok jópárat (kb. 8). Eddig eggyel sem volt baj. (Na jó, ezek inkább 2000 Ft-ba kerülnek, ezt elismerem. :D)
Más kérdés, hogy milyen teljesítményt produkálnak... jó szart :P, de ebből még nem következik, hogy 1-2 év alatt megdöglik a kártya.
Persze lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, és az is lehet, hogy az 1500 Ft-os kártyákkal valami még low end-ebb cuccokra utaltál, mint amiket egyáltalán ismerek.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#34) Gismo válasza gyurc (#32) üzenetére


Gismo
addikt

Ezek az elromlós karik mien márkájúak és mien chippel vannak szerelve?

(#35) gyurc válasza Gismo (#34) üzenetére


gyurc
tag

stlab-> ez megy 1eve[1500] ,edimax(a low szeria)->4 eve okesak[5000] , mercury-> 2x csereltem oket 2 ev alatt[1700], noname 1-2-3...:)[1000-3000] -> mindbol van egy pot:)
most egy d-linket szereztem. haaaaaaaaaaaaaath. lehetne jobb is, de viszonylag jol nyomja. nem vott draga

az arak a vasarlaskor ertendo arak.

eddig a legrosszab chip az rtl8139D


[Szerkesztve]

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#36) Gismo válasza gyurc (#35) üzenetére


Gismo
addikt

Oan h noname cucc nincs! Valaki gyártotta az biztos! És ha má veszik a fáradtságot akkor valszeg rá is írják a nevüket!

(#37) Cathfaern válasza Gismo (#36) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Láttad volna a régi 14''-os monitoromat: az ég világon semmi név nem volt ráírva (típusszám se!) de még csak valami jelet se lehetett találni rajta. Az abszolút noname mintapéldája :D

(#38) mozso


mozso
senior tag

Infoim szerint lehet kapni markas U.S. Robotics halokartyakat is itthon eleg jo aron. Tovabbi info: www.usr.hu, illetve: [L]http://www.demand.hu/visitors/[/L]

(#39) Gismo


Gismo
addikt

Én a SWEEX-et is ajánlanám meg a Bestek-et!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.