Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Böngésző hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ddavdi


ddavdi
csendes tag

Érdekes hibával szembesültem tegnap este. Hiába próbálok bármit is megnyitni az internet explorerrel vagy a firefox-al, rosszabb esetben még a weblap betöltése előtt teljesen lefagy, jobb esetben szétcsúszva, képek nélkül, formázatlanul tölti be őket. Próbáltam a cookie-k és az ideiglenes fájlok törlését de nem használt, mint ahogy a böngészők újratelepítése sem :(
Szintén délután a Nod megfogott egy win32/olmarik trójait, berakta a karanténba ugyan de innentől kezdődtek a bajok, szóval szerintem összefügg a kettő. Csináltam víruskeresést most csökkentett módban, de nem talált semmit.
Érdekesség viszont hogy a Safari működik, tökéletesen tölti be az oldalakat, csak a Firefox és az Explorer nem. Van valami ötletetek hogy lehetne ezen segíteni? :S

(#2) ddavdi


ddavdi
csendes tag

Csináltam két képet hogy egyértelműbb legyen a dolog, az elsőn a Startlap hibásan betöltött változata van, bekereteztem a hibás részeket, a második a lovasok.hu weblap szintén rosszul betöltött változata, a képek helyett formázatlan szöveget dob ki, illetve a bal felső sarokból hiányzik egy logo, amit be sem tölt.

[ Szerkesztve ]

(#3) Revidivo


Revidivo
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy nagy problémám. Úgy egy hete megpróbáltam felmenni megaupload.com-ra, de az oldal helyett egy astalavista.box.sk nevű helyet hozott be, ami valami crack-keresőnek tűnik, amit még életemben nem láttam ezelőtt. Azt hittem, valami hirdetés, megpróbáltam újra. És újra, és újra, és újra. Ugyanaz. A fejlécen az astalavistás izé volt kiírva, míg a böngészősorban a megaupload-os cím. Mikor pár nap múlva újra próbáltam, jó volt. Azóta az XP-met lecseréltem Linux-ra(Ubuntu), de ugyanezt csinálja. Tegnap speciel jó volt a MU, ma már megint nem. És mindig ugyanazt az oldalt hozza ki helyette. Már több böngészőben is próbáltam, kapcsolatot bontottam, meg minden, sikertelenül. Más oldalnál semmi probléma. Elég furcsának tartom, hogy ugyanazt csibálja XP és Linux alatt.
Valaki nem tudja, mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm! :U

(#4) Play! válasza ddavdi (#2) üzenetére


Play!
tag

Hát talán próbáld letörölni az utóbbi frissítéseket IE-ből és nézd meg mennyit segít, vagy rakd fel a 7-es verziót. Nekem régebben volt ilyen problémám, de azt csak reinstall javította, addig operát használtam.

"És a dabasi városi bíróság büféjében igenis finom a fasírt!"

(#5) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Sziasztok!

Komoly problémám van!
Nem tudok kijelölni bizonyos programokkal!
Kifejtem:
Amikor megnyitom az explorerben a google-t, vagy bármilyen keresőt, nem tudok beleírni, hogy mire keressen.
Az outlookban outlooke expressben, internet explorerben nem tudok kijelölni semmilyen szöveget, az egér mozog, több egérrel is próbáltam, a szöveg fölött átvált "I" -re.
A szerkesztés menüben az összes kijelölésére kattitntva nem történik semmi!

Csak olyan programokban tudok kijelölni, ahol szerkeszteni is lehet a szöveget, mint pl a word-ben, excelben.

Fogalmam sincs mi lehet a gond!

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Internet Explorer kérdések

Mozilla Firefox

Válassz ízlés szerint. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Skyhigh válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Köszi!

Amúgy firefoxban okés a dolog!

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#8) Bordoi válasza Skyhigh (#7) üzenetére


Bordoi
őstag

Használd a linkelt topikokat légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Böngésző hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.