Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Böngészés palmmal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cabal


cabal
tag

Ahoj!
Az lenne a kérdésem, h miképpen lehet Palmmal internetezni? Voda GPRS Easy Connectet felraktam, létre is jön a telcsivel a kapcsolat, de a palmhoz kapott avantgo browsert nem tudom beizzítani. Tanácsok, ötletek? Vagy milyen progit használjak? Más: WAP oldalakat is meh tudok ilyenkor nézni?
Részletek: palm m130, sonyericsonT300, GPRS net előfizu

Köszi!


[Szerkesztve]

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#2) Latissimus Dorsi válasza cabal (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Nem tudom segítek-e?

Rendszerkövetelmények Palm OS-re történő telepítés során:
Szinkronizáló szoftver: Microsoft HotSync, Microsoft ActiveSync 3.1 vagy újabb
Lemezterület: kb. 2 MB a PC-n
Operációs rendszerek: Palm OS3.3, 3.5, 4.0 vagy 4.1 verzió
Tárolókapacitás: kb. 90KB

[L]http://www.vodafone.hu/extrak/gprs_4.html[/L]



[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#3) cabal válasza Latissimus Dorsi (#2) üzenetére


cabal
tag

Köszi, de ez csak az Easy connect telepítéséhez kell. Az megy, mint fentebb írtam. A böngészőt viszont hiába indítom el a palmon, mindenféle beállításokra kiváncsi. Böngészett már egyáltalán valaki közületek palmmal? Mert érdekelne, h miképp!

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#4) Latissimus Dorsi válasza cabal (#3) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Az oldalon lejjeb van 1 pdf amiben vannak beálítások.

Kézikönyv Connect Me Palm link alatt.

ott nincsenek ilyenek?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#5) Avicularia


Avicularia
veterán

sokat nem tudok segiteni ,egy Tungsten T3 alatt szoktam néha netezni,illetve email,kékfogon keresztül
connect me nélkül is be lehet állitani a netet,én pannon alatt használom néha ,úgyhogy voda beállitásokat nem tudom
pdamanián több segitséget találsz a problémádhoz ,ha körbenézel

(#6) cabal


cabal
tag

Csak hogy legyen válasz: találtam egy vagabond nevű szoftvert, azzal megy a netezés palmmal. Meg a progi tud elvileg wapot és i-mode-ot is.
[L]http://www.openmobility.org[/L] itt lehet letölteni, free.

[Szerkesztve]

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Böngészés palmmal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.