Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szőröscica

    addikt

    válasz CharlieDrop #36587 üzenetére

    Nincs savasszisztens, nincs alagutmod, korforgalombol kihajtasnal mindig, keresztezodeseknel pedig gyakran nem a tablakra kiirt neveket irja ki, hanem az utca nevet. Nem tul hasznos, hogy a kis jozsef utcara hajts ki, mikor kiirhatna, hogy a tablan milyen telepules van. Neha pedig indokolatlanul az alacsonyabb rendu utakat reszesiti elonyben, mentem en mar majdnem szantasban kombajn utan miatta.

    Google mapsnel is nagyjabol ugyanez volt, az utolso pillanatig nem lehetett felkeszulni, hogy milyen tablakat figyelj. Nagyon sok online es offline navit kiprobaltam, az iGo az egyetlen, aminel azt lehet erezni, hogy ezzel a fejlesztok beultek a kocsiba es elmentek messzi tajakra tesztelni.

    Az iGo utan pedig a gyari navi a legjobb. A Waze elonye a kozosseg, ami nem minden orszagban letezik, a Google Maps pedig az oriasi POI adatbazis miatt kiraly, de a terkepe szivatott meg a szerbeknel az autopalyan, egy szakasz letezeserol nem tudott, es macskakoves utra vitt az autopalyarol :DDD

    Ingyenes offlinebol talan a Here jo meg. A tuti megoldas az elozetes utvonaltervezes, papirterkep (nekem van egy Europa autosatlaszom az autoban), es felkeszules. Igy nyugodtan lehet utazni es szukseg eseten felulbiralni a navigaciot. :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés