Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

Sziasztok!
vettem egy X-Micro BT USB Adapter-t és lenne egy Samsung D-500 BT készülék amivel összeszeretném hozni a gépet.
De a telefonról hiába küldök képet mert nem látja a gépet, a gép szintén nem látja a telefont
Bővebben: link

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#2) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

a címet véletlenül elírtam mert már olyan ideges vok, egy moderátort hagy kérjek már meg hogy 1 t-t töröljön + 1UP!:U

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#3) Thulcandra válasza Mr.Skyline (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

A telefonodon be van kapcsolva a Bluetooth? Az is be van állítva, hogy mindenki számára látható? Gondolom a gépen bekapcsoltad, mert ott sem megy egyfolytában... Ha ez mind megvan akkor látnia kéne.


szerk.: mivel megyek aludni, leírom nálam hogy volt a téma, lehet ebből kiszűrsz v.mi hasznosat.
Szóval Bluetooth USB -be be, install cd be, install, restart. Óra melett Bluetooth ikon, szolgáltatás indít. Telefonon is, mindenki számára látható. Gépen Bluetooth eszköz keresés indítás, teló megtalál, csinált neki ikont, aztán pairing. Teló ikonjára kattintva bejött egy kupac dolog, fejből most nem tudom, köztük egy obex file transfer mappa, ezt megnyítva beléptem a telóra, láttam összes mappáját, innen tudtam kimásolni, s bedobálva a cuccokat küldeni a telóra. röviden ennyi. sok sikert!


[Szerkesztve]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Hi all ..

Vettem egy USB Bluetooth USB Dongle készüléket ( Bluetooth 2.0 ) ez van rá irva a papírjára ..

Elvileg ez egy kicsi fekete átláthatatlan külsejű 5 cm-eres eszköz amit ma vettem a T-mobil üzletben , 3900 Ft -ért , elvileg hatótávolságnak 20-100 méter van irva .. '' Working Distance : 20-100 m ''

Amint beteszem az eszközt a gépbe '' csatlakoztatom '' kéri is a telepítő cédét .. De a pindurkányi cd-én nem találja meg az exe filet , és nem tudom feltelepiteni normálisan , ki is irja hogy valószínűleg nem fog működni az eszköz ..

Utánna fel telepítem a cd-éről a progikat , de keresés után sem találja meg a telót , gondolom azért mert az usb eszköz nincsen feltelepitve ..

Hogyan lehet ezt megoldani , vagy honnan lehetne letölteni hozzá szoftvert ???

Előre is thx a segitsget ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#5) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

és még annyi , hogy amikor feltelepítem a programot a mini cd-ről azt a bizonyos XTND Connect Blue Manager nevű .exe filet , közben egy csomószor kiirja , hogy a program nem m ent át a windows logo tesztelésén , és nem fajin valami ..

mit tegyek ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#6) Noxy válasza AlyArkhon (#4) üzenetére


Noxy
veterán

Valszeg nem olvastad e,l a readme fájlt.
Nekem is Bluetooth 2.0 USB adapterem van.[link]
Próbáld + úgy, hogy telepítés elótt nem dugod be az adaptert. Telepítés közben, fogja kérni a telepítő, az USB adaptert. Nálam a telepítés kb 10 perc. Azzal + nem kell foglalkozni, hogy nem ment át a windows logo tesztelésén. Nálam a telepítő automatikusan bezárja a felugró ablakot. .

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7) AlyArkhon válasza Noxy (#6) üzenetére


AlyArkhon
őstag

thx az infot , közben oda eljutottam , hogy felismerte az asszonyom D500-asát , de nem tudtam vele semmit sem csinálni ..

Miért ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#8) Noxy válasza AlyArkhon (#7) üzenetére


Noxy
veterán

Add New Connection, párosítás? Már nem te az asszonnyal, hanem az asszony telója a BT USB adapterral. :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

sajna a telón ez nem működik , nem talál semmit sem vele ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#10) Noxy válasza AlyArkhon (#9) üzenetére


Noxy
veterán

Ne a telon keresd, hanem a gépen az USB BT adapter progijába .Ha megtalálta a telót, akkor azon is rákérdez, hogy akarod e az eszközt párosítani. Elötte a telon ne feled el , bekapcs..ni a BT-t.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#11) AlyArkhon válasza Noxy (#10) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Thx , közben sikerült , az volt a probléma , hogy túl messze volt a teló az USB adaptertől ..

'' túl messez = 1 méter ''

viszont egy centi távolságból egészen gyorsan csűri az adatot .. :R :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#12) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Jah és nerm tudod hogy a javas gamékat hogyan kell rendesen letölteni ??

Tegnap beállítattam a wappot a telómon , le is töltöttem egy a telómhoz kompatibilis gamét '' sony ericsson oldalról '' , szal rendelés után jött egy sms-es , hogy hamarosan kapok egy linkdet ... ez me gis történt kb egy perc mulva , majd a linkre klikkelve fellépet a wepra , és elkezdte letölteni a gamét ....Csakhogy utánna akárhol kerestem a gamét nem találtam , és a linkre sem tudok ujra rá klikkelni ..

Ez hogy lehet ??? jah és a pénzt azt le vonta ...

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#13) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Próblémák megoldva ,, Thx mindent .. :R :R :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#14) Noxy válasza AlyArkhon (#11) üzenetére


Noxy
veterán

'' túl messez = 1 méter '' :Y

Hát nem tom, de a telóm (Nokia 6310i) most kb 4 méterre van és még közben van 1 40cm-s fal is, és tökéletesen látja. :D

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.