Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  BluePanther V350

Hozzászólások

(#1) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Meglepő hogy nincs ilyen topik.
Pár napja sikerült vennem egy ilyen készüléket még az utolsó előtti pillanatokban mielőtt elfogy a piacról. Ráraktam egy iGo 8-at, ma navigált el Bécsbe meg vissza, teljes biztonsággal(kopp kopp kopp). Lehet hogy rosszul kerestem de nem találom hogyan tudnék rá programokat tenni, pl. szövegszerkesztőt, és hogy a csúnya menüjét vajon le lehet e cserélni valami szebbre?

(#2) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na mi van senkinek nincs már ilyen gps-e?

(#3) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szövegszerkesztőt erre? :F
Miért nem veszel/vettél egy PDA-t ehelyett ilyen kívánalmakkal? :U

Samsung Galaxy A54

(#4) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak apróbb jegyzetekre gondoltam, PDA-ra nincs szükségem csak a navigáció miatt kellett de ha már wince van rajta akkor már mér ne pimpeljem?

(#5) torta07


torta07
csendes tag

Hali mindenki!

Ilyen készüléket szeretnék venni, hol lehet hozzá navi progi szerezni? Kizárólag pü választ kérnék!

Köszi előre is! :))

(#6) SSwift2 válasza torta07 (#5) üzenetére


SSwift2
tag

Szia!
Ilyen készüléket elég nehéz lesz már venni, én is ilyet akartam. Megrendeltem 3 helyen is, de jött a válasz, hogy már csak a V350B van, ami sajna nem ugyanaz :(

(#7) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A vaterán még lehet venni újat, én is onnan vettem garanciával, csak elég drága már.

(#8) gabx76


gabx76
senior tag

Itt talán még van, bár azért rákérdeznék, hogy nehogy B-s legyen ez is.
Jah, és mellesleg ez nem pesti cég...

(#9) DoubleSide


DoubleSide
csendes tag

Üdv!

Hát valóban nem ugyanaz a 350 és a 350B

Pár vélemény egy másik honlapról:
"Beküldő neve tde
Dátum: 2008/05/13 szavazat:

De sima v350-es viszont az egyik legjobban buherálható készülék, mindenféleképp ajálom, csak a "B" jelőlésüt felejsd el.

Beküldő neve tde
Dátum: 2008/05/12 szavazat:

Hát hogyne számítana, és a SiGe GPS vevő a leggagyibb amit valha gyátottak álló helyzetben elveszti a vételt.
Csak óvatósan B=buta

Beküldő neve Rabbit
Dátum: 2008/05/12 szavazat:

Edigitálosok nem tesznek különbséget a 350 és 350B között! Holott nem mindegy hogy 400 vagy 266MHz, aki vesz ilyet, nézze meg mit kapott mert nem biztos hogy azt amit kért! A 350B meg 21e körül van jobb helyeken.

Beküldő neve Laci
Dátum: 2008/05/11 szavazat:

Már meg van: a V350-ben 400 MHz-es a proci, a V350b-ben meg 266MHz-es, viszont 44 csatornás SiGE GT-711RS GPS vevő van benne. Kár pedig olcsóbb lenne. "

A legjobb amit találtam...
[link]

Érdemes itt megnézni a két linket is, érdekes információk derülnek ki. Már megint egy átverés, én úgy utálom az ilyet. Hoznak egy viszonylag jó kütyüt, aztán mögé nyomnak egy B jelzést és egy nagy kalap sz.r-t próbálnak eladni az előző sikereivel.
266 MHz-es proci? Megyünk visszafelé.

Kár, hogy ezen az oldalon, nem olvashatunk egy ilyen tesztet, pedig nem ártana.

(#10) vadászcsiga válasza gabx76 (#8) üzenetére


vadászcsiga
félisten

90% hogy ez is B

(#11) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A weblap szerint itt is kapható még: [link]

(#12) SSwift2 válasza vadászcsiga (#11) üzenetére


SSwift2
tag

Itt biztos, hogy nincs. Ezektől is megrendeltem, de jött a válasz, hogy nincs, illetve a B-s változat van, így töröltettem a rendelést. Egyébként hiába van V350 kiírva az oldalakra, meg kell kérdezni, mert sok helyen egynek veszik a V350B-vel.
A vaterán is kiírja az illető, hogy eladó V350, közben meg a B-s változat, ezért nem vennék ott, mert még a végén mást küldene, és szerintem még drágán is adják.
Én megrendeltem a Wayteq N410-et, mert V350-et nem találtam sehol, kíváncsi leszek milyen lesz a kütyü. Másfél hét múlva jön meg. A V350B-nél szerintem jobb, én meg 25e-nél nem akarok többet adni érte.

(#13) Org


Org
aktív tag

Hi.
Esetleg tudna valaki segiteni h h lehetne a v350b-re navigaciot rakni, mert nekem sehogy se sikerul?! (PU-be)
Elore is koszi. :R

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#14) MGJ válasza SSwift2 (#12) üzenetére


MGJ
csendes tag

V350-est boltban szerintem már sehol nem fogtok kapni, esetleg magánszemélytől aki eladná a sajátját.
A Wayteq N410 mindenképpen jobb, mint a BluePanther V350B, de az N410-ben sem SiRFStar III-as GPS chip van (ami ugye jelenleg a legjobb), hanem SiRFAtlas III.

(#15) SSwift2 válasza MGJ (#14) üzenetére


SSwift2
tag

Tudom, hogy SiRFAtlas III vevő van benne, és Centrality proci, de 25e alatt egyszerűen nem találtam jobbat ennél. Sajna a Wayteq N400 és a BP V350 is kifutott, pedig jobban örültem volna neki. Remélem azért az N410-es se lesz olyan rossz.

(#16) MGJ válasza SSwift2 (#15) üzenetére


MGJ
csendes tag

Van saját használatra N410-esem, azért ez még elég jó. V350B-nél ezerszer jobb.

[Nem reklámtopik!]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#17) Org


Org
aktív tag

Mar lenyegtelen. Sikerult. Kosz.

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#18) MGJ válasza SSwift2 (#15) üzenetére


MGJ
csendes tag

Remélem ez nem reklám, de írtad, hogy az N400 is kifutott, most kapható megint belőle. Szépséghibája, hogy csak szoftverrel együtt van, amivel nem a ~25e, hanem a ~35e kategóriába kerül.

(#19) SSwift2 válasza MGJ (#18) üzenetére


SSwift2
tag

Valóban, igazad van, szoftverrel lehet még venni. Én elsősorban a szoftver nélküli készülékre gondoltam, abból nem nagyon találtam. Vaterán vagy használtan biztosan lehet venni, de inkább újat szeretnék.

(#20) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Augusztus 8-tól a tacskóban 23000 ft lesz a Wayteq N410, szoftver nélkül.

(#21) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Asszem ez a BluePanther nem szereti ha rá süt a nap. Tegnap Bécsben többször is kilépett az iGo-ból a pna főmenüjébe se szó se beszéd.

(#22) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

V350re akkor lehet tenni progikat?Ha igen milyet?
IGO 8-at lehet rá tenni? Valaki írjon majd privibe!!!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23) vadászcsiga válasza cellpeti (#22) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Progikkal kapcsolatban: [ezen] a linken felül találsz két rapidos címet ami lehet hogy neked való. Tedd fel nyugodtan én is használtam már, biztonságos. Privi ment...

[ Szerkesztve ]

(#24) jfehervari


jfehervari
tag

Van egy Bluepanther v350-esem de valamiért nem akar bebutolni,csak addig megy el hogy kiírja BluePanther,és vége.Tud valaki ere valami megoldást.

(#25) Criss73


Criss73
csendes tag

Seítséget kérnék vásároltam egy bluepanther v350b navigációt hogyan lehet rá térkép programot telepíteni mondjuk igo-t?

Előre is köszönöm !!!!

(#26) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Rendeltem én is egy ilyen készüléket a Navitronic.hu KFT-től.
Noh most; Már fura volt h első kicsomagoláskor a készülékben vmi mozgott...
Sejtettem h nem jó-de még bíztam benne. Elhúztam a ki-be kapcoslót ON állásba..bejött a BluePanther felirat..és semmi. Ott megáll...
Ah jobban vizsgálgattam láttam h "menü" hardvergombja bevan esve. Illetve a ugyanazon a sarkán egy fél mm x fél mm-es ütősnyom található (jelentem ÚJ készülékként vásároltam meg!)

Képek;
01
02
03

Valószínűnek tartom h leejetették ,s belül letörött vmi...
Ah írtam ma kaptam meg, a 3 napos kötelező cserével élhetek ebben az esetben?
Remélem segítószkészek lesznek,s nem az lesz belőle h én ejtettem le,nincs csere-mert akkor átok rájuk :)
E-mailt már megírtam nekik. Bízom benne h még ma válaszolnak.

Köszönöm a segítségeteket!
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27) Viktor0610 válasza runner 125 (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát, elég necces az ügy... :U

Minekután a készülék kicsomagolásakor derült ez ki, elég nehéz lesz bebizonyítanod, hogy alapból ilyen volt, és nem te ejtetted le...

Amennyiben átvételkor derült volna ki, természetesen minden további nélkül élhetnél a csere jogával.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#28) runner 125 válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hívott a hölgyike,azt mondta kicserélik :)
Remélem úgy is fog történni. :K :U
Azért köszi
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#29) runner 125 válasza runner 125 (#28) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh ki is cseérlték,de basszus helyette egy V350 C-t kaptam..amin -h csesszék meg :W - nem fut az IGO. :O
Bővebben itt..

Mit tudok tenni most :F
Esetleg vmi másik ROM? Honnan tudnék másik ROM-ot szedni rá?
Köszönöm! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30) gabi1977 válasza runner 125 (#29) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia! Nem kell hozzá másik rom, meg nem is lehet találni hozzá egyelőre.Nekem is V350 C-van. megy az igo rajta,de módosíttani kell az igo könyvtárát.
elöször is kell egy sd-röl futó igo. az igó könyvtárát átnevezed "mobilenavigator" -nak.
azután átnevezed az "igo exe"-ét "mobilenavigator.exe"nek" és van még egy nagyon fontos!
van a fő könyvtárban egy "sys.txt fálj. igo-tol függöen más a leirás benne. Én erre irtam át:
persze csak a [folders] és a [rawdisplay] -ot kell átirni. Az első az igo inditási helyét mondja meg a készüléknek, a másik a gép felbontását adja meg az igonak! a többivel nem kell foglalkoznod.

[folders]
app="SDMMC/mobilenavigator"

[rawdisplay]
screen_x=320
screen_y=240

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[navigation]
sim_speed_factor=3

[sound]
ding=0

[timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0

[debug]
skip_eula=1

Nekem remekül müködik!
Remélem segítettem.

Gábor!

[ Szerkesztve ]

(#31) runner 125 válasza gabi1977 (#30) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!

Köszönöm a segítséged,de lehet h nagyobb baj van. :U Komolyan mondom sztem nem jó az SD foglalat. :W :W :W Egy 2gb-s Nokia microSD kártyával próbálkozom-SD adapter segítségével. :U A gépen a kártyaolvasó egyszerre látja,rajta van minden-tuti nem szar a kártya. Ha bedugom/kiveszem a PNA-ba/ból semmi hang nem jelzi ezt... :U
Tettem rá csak fotókat,zenét -megnyitom a zenelejátszót/képnézegetőt-semmi.
Nem hiszem el. Ha valóban rossz ez is halál a Navitronic kft-re.
Vmi tipp még estleg? Kerítek egy sima SD-t megpóbálom azzal is.. :U
Köszönöm :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32) gabi1977 válasza runner 125 (#31) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Hali! nem midegyik sd jo bele. sima normál sd-ét támogatja. Vannak gyors sd-ék azok közül nem mindegyiket.Csak kikapcsolt álapotba cseréld a kártyát,mert ha bekapcsolt állapotba rakod be nem érzékeli.olyan mintha nem is raktad volna bele. Ezért nincs neki hangja amikor berakod. Egyébként nagyon jo kis készülék.
Üdv Gábor!

Ui: van msn-em csak ritkán vagyok gép elött.
azért vegyél fel,holnap megprobálok fent lenni rajta. mail-on küldöm.

(#33) runner 125 válasza gabi1977 (#32) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!

Köszönöm,megoldódott.

Felettébb érdekes h a Nokia 2gb-s sima (nem SDHC-s) MicroSD-t adapterrel nem látja.. :U :Y Beletoltam egy sima 2gb-s Kingstone SD-t,azzal szupi.
Köszönöm a segítséged! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#34) gabi1977 válasza runner 125 (#33) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szívesen máskor is!

Gábor!

(#35) sznorbeek válasza gabi1977 (#34) üzenetére


sznorbeek
csendes tag

Hi Gábor,

én is most vettem egy 350 C-s párducot. Eddig úgy tűnik megy rajta az igo8, de kb. 1 órája van az ablakban és még nem talált gps jelet. Van ötleted?

:-)

(#36) gabi1977 válasza sznorbeek (#35) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Hali!

Az igo GPS beállitásoknál be kell állitani a hogy keresse meg a GPS vevőt, utána menni fog.
Én is igy jártam első használatkor. Azota remekül müködik.

Üdv Gábor!

(#37) sznorbeek válasza gabi1977 (#36) üzenetére


sznorbeek
csendes tag

Hi,

köszi :R , eddig erre nem gondoltam. Sajnos lehet, hogy azért mert az általam felrakott igo8-ban (8.3.2.64873-as verzió) nincs meg ez a beállítások gomb. :((
Van még ötleted?
Előre is kössz.
Norbert

(#38) sznorbeek válasza sznorbeek (#37) üzenetére


sznorbeek
csendes tag

ÁÁÁÁ :Y , megvan a Beállítások-GPS- Auto kereséssel már megy is. Milyen vak vagyok :DDD , Mentségemre legyen mondva, hogy ugyan ez a progi a mio pda-n a térkép nézet bal alján lévő töltöttség/vétel erősség-re kattintva hozza ezt a menüt.
Mindegy a lényeg, hogy megy.
Köszi mégegyszer a segítséged. :C
Üdv:
Norbert

[ Szerkesztve ]

(#39) Karypapi


Karypapi
csendes tag

sziasztok!
nektek megy a legújabb igo8, amin a nullás is rajta van a megyeri híddal?
melyik verzió lehet az ami műxik rajta? :F

Dell&Nokia&Whisky= kerek a világ

(#40) sznorbeek válasza Karypapi (#39) üzenetére


sznorbeek
csendes tag

nálam a 8.3.2.64873 megy szépen. Kivéve, hogy ha a futó igo közben kapcsolom ki a képernyőt, akkor amikor újra bekapcsolom, néhány művelet után hibaüzenet jelenik meg. Ezt le ok-zom, akkor kilép de újra indítva az igo-t megy simán.
Van egy másik verzióm (8.0.0.49545) ami nem csinálja ezt.

Az újabb progi tud automata kikapcsolást csinálni és az a gyanúm, hogy ezt nem szereti a Párduc ;]

(#41) Karypapi


Karypapi
csendes tag

KIRÁLY!
Nekem is megy!!!!!!!!!!
:))

Dell&Nokia&Whisky= kerek a világ

(#42) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Foglalkozott valaki komolyabban a V350C "hackelésével/pimpelésével"? Elő lehet varázsolni valahogy a WinCe felületet? Vagy le lehet cserélni a gyárit, illetve lehet más PDA-s programokat futtatni vele?

(#43) khera válasza gabi1977 (#36) üzenetére


khera
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit megnyugodtam, h másnak is volt ilyen problémája a GPSel h nem fogta a jelet. Én most kaptam egy V350c-t karácsonyra. Beállítottam, h keresse meg a GPS vevőt de ez sem jött be. Tegnap elvittük, kicseréltettük egy ugyanolyanra. Hazafelé az M3-on kipróbáltuk, de az sem találja a jelet! Pontosabban egyszer sikerült, mutatta is jelen helyzetünket, de aztán ő ott is ragadt ("lefagyott") :W Van valakinek ötlete? Örülnék minden ötletnek! :D

(#44) khera válasza khera (#43) üzenetére


khera
csendes tag

Na, ..... azóta se senki??
Valahogy megoldódott a probléma, ne kérdezzétek hogy hogyan, de MŰKÖDIK!! :))

Azért kár h eltüntetek!!!

(#45) Miksai


Miksai
csendes tag

Üdv!
Keresnék egy v350-hez egy nk.bin-t, hogy rom update-t tudjak csinálni, de sehol sem találok. :( Tudom hogy a google a barátom, de most elhagyott. Két gombos verzióm van.

Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném, mert már szét vet az ideg. :W
Létszi ha valaki tud minnél előbb írjon, mert nagyon sürgős lenne. :R

KÖSZIIIIIII

(#46) gabi1977 válasza Miksai (#45) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia! van rom hozzá!
privin válaszolok!

(#47) kisvodka


kisvodka
csendes tag

üdv!

ha valaki segítene, megköszönném!Van egy V350 sima egygombos készülékem, és nk.bin-re lenne szükségem, a minap megadta magát, és azóta nem indul :( előre is KÖSZ!!!!

(#48) örökmozgó


örökmozgó
csendes tag

Sziasztok!

Egy hónap alatt már a második wayteq n350-et fogyasztom el.
A kijelző bezizeg és mindenféle hibaüzenetet ír ki,használat közben.Tudtok vmi tipushibáról vagy én rontok el benne valamit,esetleg beállítási problémái vannak?
köszike sos lenne!

(#49) gabi1977 válasza örökmozgó (#48) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia!

A wayteq n350-re több a panasz mint a Bluepanher V350-esekre!
Elvileg azt mondják ugyan az a kettő, de mégse. Tipus hibárol még nem tudok a Bp 350-nek.
Haveromnak van Wayteg-e, de neki remekül megy, eddig nem panaszkodott rá!
Lehet hogy rossz szériát fogtál ki. Biztos nem beálítási gond, ha garis vidd vissza.

(#50) örökmozgó válasza gabi1977 (#49) üzenetére


örökmozgó
csendes tag

Köszönöm a segítséget de ez már a 2.-ik készülék 1 hónapon belül és már kezd kicsit idegesítővé válni.A szervizes meg teljesen hülyének néz miatta.
Esetleg tudsz mondani véleményt mennyire használható?

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  BluePanther V350
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.