Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  BluePanther V350

Hozzászólások

(#151) nagytestvér


nagytestvér
csendes tag

Hali mindenki!

Problémám a következő: eddig BP v-350c készülékemen IGO My Way 2006 Plus-t használtam, de a legújabb frissítések sem felelnek meg számomra a programmal kapcsolatban (körforgalmak hiánya, téves navigálás stb.) Éppen ezért szereztem be több verziójú igo8-at, de sajna nem működik. A fent említett problémák lépnek fel (zenelejátszó, videolejátszó stb. működik), a navigáció menübe viszont nem lép be. Az SD-nek semmi baja. Amint visszarakom a kártyára az előző programot (my way 2006), minden további nélkül működik. Vélemény? Mindent úgy csináltam, ahogy az előttem szólók javasolták az igo8-cal kapcsolatban. Vagy a verzió nem mindegy? Pls valaki írja meg, hogy mi lehet a probléma, illetve hogy hogyan és melyik verziót használjátok a készülékhez. Előre is thx.

(#152) nagytestvér


nagytestvér
csendes tag

Na hali mindenki

mégis csoda történt halleluja, de azért mégsem tökéletes a történet! Hiába állítom be a sys-ben a méretet az igo8-nál 320/240 arányban, nem méretezi át a képet, tehát a menü 1/3-ad részét nem látom a jobb oldalon. Vagy erre is más verzió kell, tehát nem mindegyiket lehet átméretezni?! Erre kérek megoldást valakitől!

Köszönöm

(#153) gabi1977 válasza nagytestvér (#152) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia! Privin válaszoltam a kérdésedre amit küldtél. meg ezekre is ott írtam.

Üdv Gábor.

(#154) #15446016


#15446016
törölt tag

Hali!

Valaki tudna nekem BluePanther V350-eshez ROM frissítést küldeni? Az a gond, h a gép bekapcsolása után a BluePanther logo után egyből jön egy hibaüzenet, hogy valamelyik file sérült. Gondolom egy ROM frissítés segítene a dolgon. Köszi, Üdv.

(#155) nagytestvér


nagytestvér
csendes tag

milyen gyakran látogatják ezt a topicot... :(( :(((

(#156) vocsesz


vocsesz
csendes tag

Sziasztok.
Van egy BP V350-es GPS-em, az a probléma, hogy nem működik, bekapcsolás után csak a blue panther-es logo jön be és nem tölti be a rendszert. Úgy hallottam, hogy az NK.BIN file segít a dolgon, csak nem találok megfelelőt. A gyári száma.MQN08XXXXXXX. Remélem tud valaki segíteni. Előre is köszi.

(#157) #67688960 válasza nagytestvér (#155) üzenetére


#67688960
törölt tag

elvileg az utolsó verziós igo8-ak minden állítgatás nélkül jók
a 8.3 nekem állítgatás nélkül jó

[ Szerkesztve ]

(#158) cannabis83


cannabis83
csendes tag

Sziasztok!
Úgy néz ki a helyzet, hogy van egy BP v350 esem és egy fagyás után reseteltem és meghalt. Nem reagál a bekapcsolásra nem bírom a romot frissíteni sem. Próbáltam már minden gomb variációs dolgot de semmi se a gyári logó se semmi. Szeretném meg tudni mit tehetek vele hogy újra életre keltsem és ne csak kutyát dobálni legyen jó.
Köszönök minden segítséget és instrukciókat előre is.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#159) takikacska válasza cannabis83 (#158) üzenetére


takikacska
csendes tag

Hy
Melyik típusú bp-d van(a-b-c)?
Egy gombos vagy két gombos?

(#160) Berti1


Berti1
csendes tag

Szia!
Nekem u.a. a gondom mint Kosztának.
Segítenél ebben a ROM-frissítésben?

(#161) Berti1


Berti1
csendes tag

Ja és v 350 B

[ Szerkesztve ]

(#162) cannabis83


cannabis83
csendes tag

Hy
Takikacsa az én BP v350 sima nincs további betű jelzés, 2 gombos és a serial:MQN07 kezdetű.
Előre is köszike mindent.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#163) cannabis83


cannabis83
csendes tag

Hali mindenki!
Próbáltam a Power gomb nyomva tartása közben bekapcsolni de a boot menü (kék háttés sárga karakterek) se jön be, nem bírok rom-ot frissíteni se így, tehát ez szerintem kilőve. Elképzelhető hogy meghalt a gép véglegesen? Ha így tesz a gép akkor tud teljesen tönkre menni? Remélem van le7tőség meg menteni mert 6hét múlva mennék ki Belgába dolgozni és ez nagy segítség volna. Köszönök előre is minden hozzászólást.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#164) cannabis83 válasza gabi1977 (#115) üzenetére


cannabis83
csendes tag

A sima v350 a 2 gombosban (mert már láttam szét szedve) a con4 az a belső GPS antenna csatija ami a képeken a con 5 helyére van forrasztva és a sima v350-esben a con5 az pedig a külső GPS antenna csatija lenne.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#165) takikacska válasza cannabis83 (#164) üzenetére


takikacska
csendes tag

hy

az a próbléma ha bekapcsolásnál nyomod a power gombot és akkor nem jön be a rátöltő menü akkor hiába küldök neked rom fríssítést akkor az el sem fog indulni(b és c verzióhoz nem tudok rom frissítést adni csak a simához van)

(#166) #67688960 válasza takikacska (#165) üzenetére


#67688960
törölt tag

nekem tudnál dobni egy romfrissítés, és lementés menete leírás szerűséget?

(#167) cannabis83 válasza takikacska (#165) üzenetére


cannabis83
csendes tag

Akkor kizárt hogy valahogy életre keljen a navi? :W Meg marad kutyát dobálni.... :( Azért ha van valakinek ötlete, hogy mit kezdjek vele annak várom a válaszát.
Vagy esetleg egy címet v telszámot ahhol megjavítanák (kicsipézé) bár bizti nem lex olcsó mulatság.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#168) gabi1977 válasza cannabis83 (#164) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia!
Ez igy is van ahogy leirtad. Közben én is szétszedtem a V350c-met.
Látom gond van a gépeddel, as resset gomb nem ragadt be véletlenül?
Én még erre tudok gondolni.Romom van hozzá , de ha odáig se jut el gép, nem sok értelme van.

(#169) gabi1977 válasza Berti1 (#161) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia Berti1!

Ha kell még a rom Írj! Kosztának is segítettem.

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#170) gabi1977


gabi1977
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni mindenkit hogy elöször a fórumon kérjen segitséget. sokan egyböl privátra irtok nem a fórumba. Szívessen segitek ott is, de hátha másik fórumozonak is ugyan az a gondja és egyböl megtudná oldani a problémáját ő is.Nem beszélve arrol hátha másnak jobb ötlete van. Hiszen ezért nyílt ez a fórum.

Üdv Gábor!

[ Szerkesztve ]

(#171) cannabis83


cannabis83
csendes tag

Hát köszönöm a segítségeteket de nem jutottam előrébb. "se kép se hang"
Előkerestem a régi elektrós és pc programozós cimbiket és holnap megy Pestre a gép úgy néz ki meg le7 menteni . Ha meg van írok hogy s mint mentették meg.Bíztos hasznára lex mindenkinek. A rom frissítésekhez pedig el kérem minden 350-es sorozatét a leg frissebbet és közzé teszem nektek. Kössze mindent.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#172) #67688960 válasza gabi1977 (#170) üzenetére


#67688960
törölt tag

:D
De hát te írtad hogy a privátot tuti hamarabb nézed!
Nekem még semmi gond, csak szeretek biztosra menni, ezért jobb ha van kéznél egy rom
Ha meg újabb mint az enyém, ne cicózok tolom föl azonnal.
Üdv!

(#173) gabi1977 válasza #67688960 (#172) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia!

Nem a rom kérésre gondoltam. Azt csak ugy is privin lehet megoldani.Fórum szabályzat.
Egyébként küldtem :) .
Csak sokan azért irtak ami a fórumba valo, nem rom-al kapcsolatos.
Privin is válaszolok, de hátha másnak is jól jön a fórumon és nem kell írogatni.

(#174) Berti1 válasza gabi1977 (#169) üzenetére


Berti1
csendes tag

Persze,hogy kell,nagyon megköszönném.
Meg a menetét is.
Köszi!

Üdv:Berti.

[ Szerkesztve ]

(#175) gabi1977 válasza Berti1 (#174) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia!

A romot privin küldtem.
A leírás is benne van. Sok sikert hozzá!

Gábor

(#176) attis71


attis71
tag

Sziasztok!
Van egy BL V350A (egy gombos) PNA-ám. A kérdésem az volna, hogy valaki futtat-e Gis Russa-t ilyen PNA-n ?
Üdv: attis71

[ Szerkesztve ]

(#177) Prince008


Prince008
csendes tag

van egy Blue Panther v350-c pna-m. Széria száma: MQN0834...
ROM-t szeretnék frissíteni, de nem találtam sehol sem egy linket hozzá.
tudnátok ide küldeni egyet, vagy pü-re?, köszi előre is:
dexxiii [kukac] gmail [pont] com

(#178) takikacska


takikacska
csendes tag

Hy

Van valakinek tapasztalata BP350C Rom frissítésben?

(#179) olitomi


olitomi
csendes tag

Sziasztok

Tamás vagyok, és nekem is beadta az unalmast a Párducom. A bekapcsolás után egy hibaablakot dob fel: .NET CF Initialization Error, és nem lép tovább. A hibaüzenet szerint a Windowsos .NET Compact Framework progi sérülhetett, amit meg is találtam a neten.
Viszont nem tudom felismertetni a számítógéppel a navit, csak ismeretlen eszközként látja, így az ActiveSync-kel nem tudom telepíteni a Framework progit.
Megköszönném a segítséget abban, hogy miként ismertessem fel a PNA-t a szgéppel, (a hozzá letöltött USB Driverrel mit kell csinálni?) és jó lenne a ROM frissítéshez is az a bizonyos nk.bin fájl, és persze leírás is, hogy mit, hogy csináljak vele.

A gépem egygombos BP 350, a gyáriszáma : MQN08xxxxxxx

Előre köszönöm a segítségetek, ha lehet az : olitomi@freemail.hu címre válaszoljatok, ill. küldjétek a bizonyos ROM frissítést.

Köszi. Tamás

(#180) lovka


lovka
csendes tag

Kedves Bluepanther tulajdonosok!

A szokásos hiba áll fent nálam is, rom frissítés kellene. Bluepanther V350 készülékem van, kétgombos. Amennyiben tudtok, légyszi küldjetek rom frissítést, ill. írjátok le azt is, hogy hogyan kell csinálni. E-mailem: lovaszroland@freemail.hu.

Köszi!

(#181) Berti1


Berti1
csendes tag

Szia!
Megpróbáltam frissíteni ahogy írtad,következő az üzenet:Nboot ok!;Program ICO ok;Program os ok! Aztán megjelenik a homokóra 4-5 sec-re és ennyi.
Ugyanez többszöri próbálkozásra.Nincs valami ötleted,mi lehet a gond?

(#182) Berti1 válasza gabi1977 (#175) üzenetére


Berti1
csendes tag

Szia!
Megpróbáltam frissíteni ahogy írtad,következő az üzenet:Nboot ok!;Program ICO ok;Program os ok! Aztán megjelenik a homokóra 4-5 sec-re és ennyi.
Ugyanez többszöri próbálkozásra.Nincs valami ötleted,mi lehet a gond?

(#183) gabi1977 válasza Berti1 (#182) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Szia!

1 gigás kártyával probáld a rom frissítést.
A 2 gigásat nem mindegyik szereti rom frissítésnél.

(#184) Berti1 válasza gabi1977 (#183) üzenetére


Berti1
csendes tag

Azzal próbáltam.
(Rdata Speedy SD 1Gb).

(#185) takikacska válasza Berti1 (#184) üzenetére


takikacska
csendes tag

Így én is jártam, rossz hozzá a rom, másik fajta bp-hez való mint amire feltetted.

(#186) Berti1 válasza takikacska (#185) üzenetére


Berti1
csendes tag

Neked nincs ehhez a típushoz?

(#187) takikacska válasza Berti1 (#186) üzenetére


takikacska
csendes tag

B-hez sajna nincs

(#188) berikis


berikis
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!

Kölcsönbe kaptam egy BP.V350 kétgombos, Széria száma: MQN07 készüléket.
Sajnos hajtott a kíváncsiság és a rajta levő iGO 2006, helyett egy iGo8-at próbáltam elindítani. A végeredményként csak a "kék"párduc jelenik meg, hiába a resetelés.
Néha egy villanást látok, mintha beszeretne lépni a menübe,de semmi.
Tudnátok segíteni?

Előre is köszönöm:

:R

(#189) Miksai


Miksai
csendes tag

Sziasztok!
Tudom sokan kerestek V350-hez rom frissítést. Ha esetleg nem találnátok, privát mail-be segítek.
Üdv. :DD

(#190) D14Z2


D14Z2
csendes tag

Sziasztok!
mennyi ideig tart a rom frissítés?
SD UPDATE PROGRAM v1.2 for 400 09.01
Plase Insert SD CARD...
SDCARD inserted.
Detecting Update Files,wait,,,

itt tartok a karin (1GB kingston) rajta a nk.bin
mennyi ideig kell ideális esetben dolgozni a gépnek?

(#191) redstar16


redstar16
tag

Sziasztok!

Van egy V350-es készülék ami lefagy bootoláskor.
Megpróbálnám újraírni a ROM-ot de sehol nem találom a megfelelő nk.bin-t.

MQN07-el kezdődik a sorozatszáma és két gombos készülékről van szó.

Remélem tud valaki segíteni, köszi előre is :)

T9400 World Record 2: http://bit.ly/bdryHP | Eladó cuccaim: http://bit.ly/3bpsfY | Megbízhatóságom: http://bit.ly/buSffu | Rule #1 of buying laptops: The best time to buy a laptop is always 6 months from now.

(#192) cannabis83


cannabis83
csendes tag

Sziasztok fórumozók!
Sajnos nem sikerült megjavítani a v350 em. Teljesen meghalt a rom része íg feleslegessé vált részeit vagy egyben áruba bocsátanám. Biztos van aki hasznát venné neki. Ami működik: Kijelző, hangszóró, jó akku, beépített GPS vevő modul, Karc mentes ház.
Szerintem akit érdekel annak jobban megérné egyben. Érdeklődéseket ajánlatokat várok a mail címemre.

Elköltöztem - viszlát Hungary! :-)

(#193) csgeza


csgeza
csendes tag

Hello! Tudna nekem vki segíteni? Egy ismerős BP V350 (MQN074) 2 gombos masinájához kellene nekem ROM update, a többek által leírt BP-képernyőn-áll-és-nem-mozdul probléma orvoslásához. Előre is köszönet a segítségért. :R

(#194) redstar16 válasza redstar16 (#191) üzenetére


redstar16
tag

Valaki küldje már ez azt a ROM-ot mert sehol nem találom és már ide is 5 napja írtam de senki nem segít.
191-es hsz.

Köszi.

T9400 World Record 2: http://bit.ly/bdryHP | Eladó cuccaim: http://bit.ly/3bpsfY | Megbízhatóságom: http://bit.ly/buSffu | Rule #1 of buying laptops: The best time to buy a laptop is always 6 months from now.

(#195) gabi1977 válasza redstar16 (#194) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Nem voltam Gép előt egy hete.
Privin Leírtam mindent.

Gábor

(#196) gabi1977 válasza csgeza (#193) üzenetére


gabi1977
csendes tag

Neked is ment a mail.
Gábor.

(#197) redstar16


redstar16
tag

Nagy up gabinak a segítségért!
Mindenki példát vehet róla ;-)

[ Szerkesztve ]

T9400 World Record 2: http://bit.ly/bdryHP | Eladó cuccaim: http://bit.ly/3bpsfY | Megbízhatóságom: http://bit.ly/buSffu | Rule #1 of buying laptops: The best time to buy a laptop is always 6 months from now.

(#198) Razor18


Razor18
tag

Sziasztok,

nagyon lámer kérdés, de nem tudom, hogyan tudok bármit rámásolni a Panther-re. USB driver letöltve, kibontva, bedugom, bekapcsolom, a driver települ, jelzi, hogy kész, de semmi nem jelenik meg az Explorerben, pedig ha ki-bekapcsolom a Panthert, a hang jelzi a rácsatlakozást, de nem jelenik meg új meghajtó. Hogy lehet erre bármit rámásolni?

(#199) Razor18 válasza Razor18 (#198) üzenetére


Razor18
tag

Rájöttem, már tárgytalan. Kösz.

(#200) sgamez


sgamez
tag

Helo
Van nekem egy Bluepanther V350, (SN:MQN07) felraktam rá az igo8 at. Mikor indul akkor összetörik a kép és csak újraindításnál jön vissza. Egy Rom frissítés leírást és egy rom file-t szeretnék kérni tőled.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  BluePanther V350
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.