Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Blog divi módra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Divi


Divi
aktív tag

Jónapot!

Régóta gondolkoztam, hogy indítok egy Blogot valahol. Eddig úgy képzeltem el, hogy összedobok valami csicsa weblapot és oda írom le mindazt ami gyakorlatilag senkit nem érdekel de minen blogger azt hiszi, hogy igen :) Érthető nemde?

Aki arra vetemedik, hogy beleolvas majdan a jövőben ne számítson semmi extrára.
Gyakorta vannak olyan hangulatingadozásaim, hogy még én is meglepődök rajtuk. :t

No nosza.
A mai nap eddig mondhatom csodálatos volt. Reggel 6kor start ki a 17. kerületbe (Ja igen, buTapesti vagyok. De -nagyon- nem szeretek itt bent élni) és volt szerencsém 7-től 12-ig bontott tégláról vakolatot meg mianyámkínját veregtni. Halálos élvezet volt azt kell mondjam. Az egész happening azért történt mert építkezünk egy ikerházfélét Aminek az egyik fele (ha nem megy rá a gatyánk is) akkor az enyém lesz. Jogosan merül fel a kérdés, hogy akkor hogy a pékbe van pofám siránkozni. Nem siránkozok, de téglát pucolni akkoris roppant szar meló :D. Remélem enyém lesz a ház. Olyan Hi-tech berendést kapna, ,hogy egy Feng-Shui mester szívinfarktust kapna azonnal. :U
A nap további történései:
-1- Felöltözés roppant bonyolult művelete
-2- Start melózni
Fúúú de utálok dolgozni :(((
A Rébusz által ([L]http://www.rebusz.hu[/L]) van szerencsém a MOM parki moziban dolgozni; takarítani a szájukat nem találó vendégek után egész pontosan :))
Ha akartok jó moziba jönni hát rajta, a westendben lépvő mozi pocsék. Persze ez szubjektív megitélés de nekem jobban tetszett a mom parki hangrendszer és képminőség.

Tehát takarítás, plakátolás, raktár-mosás, jegy tépkedés du. 5től éjjel 1-ig. Nyammi :O
Itt volna az ideje készülődni

Maj' meló után még ideböfögök még pár sort. Addigra megpróbálok egy kevés összeszedett gondolatot legyártani :)

Ui: helyesírási hibákért bocsánat...

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#2) Divi


Divi
aktív tag

Most látom, hogy twollah-nak nagyon bejön ez a bLog dolog :)

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#3) Divi


Divi
aktív tag

CSók'

Egy újab nap egy újabb lehetőség! Mire is? Elvesztegetni egy újabb napot a semmire? Komolyan kezdek tartani attól, hogy egy rohadt kocka lesz belőlem egy pár év múlva.

A dolog a következőképpen fest:
Vagyok én és vannak az osztálytársaim. Itt az egyetlen gond ott rejtőz' hogy kijártuk a középiskolát és nincs többé -osztály- ami összetartanna minket és valahogy nem érzek SEMMI indíttatást, hogy a továbbiakban is találkozzak velük. Más ismerősi köröm meg nincs. Vagy inkább úgy mondom, hogy roppantul sekélyes ismerettség.
(csak az lenne a szivattyú ha netán rátalálnának erre a bLogra)

Eddig úgy voltam vele, hogy túlteng bennem a magányos farkas életérzés, de ez azért így 18 évesen nem egy bizalomgerjesző helyzet :(

Vikthor-ral történtek elolvasása azért meghökkentett. 3 évig együtt élsz valakivel és után mivan? jön egy gringo és a FEmale mit csinál?! Otthagy. Egy szaros felületes beszélgetés, egy még szerosabb sablonos SMS. És akkor azt hiszi milyen korrektül járt el.
Minden tiszteletem Vikthoré, hogy ilyen talpraesetten és józan ész meglétével tud szembenézni a jövőjével.
Ha belegondolok, hogy amikor engem elhagyott életem 1. (és nem utolsó) nagy szerelme akkor tapasztalatilag gyarapodtam egy öngyilkossági kisérlettel. Most egészen bizonyosan hülyének fogtok nézni, de jól mutat az a kis vágás a csuklómon :D

Data in nougyeim.txt is:
Vannak. Azaz van. 1 Szeretem. Ő is szeret (legalábbis azt mondja). 6 hónap mögöttünk van. Nyaklánc van a nyakában. Tőlem kapta. Nyaklánc van a nyakamban. (Magamnak vettem. :D Ő tette fel)

És mégis itt kőrőznek a varjak a fejünk fölött. És mégis ki miatt? Miattam. :(((

...

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#4) Divi


Divi
aktív tag

A napló írás nem volt nekem való. Sosse jutottam túl az 5. lapon.
A Blog vezetés nem nekem való. Túl hangulat-ember vagyok. És sokszor épp nem blogot írni van hangulatom.

Majd ha híres/gazdag/hírhedt leszek, írok egy önéletrajzot.

Kiszálltam

[Szerkesztve]

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Blog divi módra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.