Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Blackview BV6000

Hozzászólások

(#751) tuzolto1981 válasza tuzolto1981 (#750) üzenetére


tuzolto1981
csendes tag

UPDATE:
Sikerült... :R
Ez a videó alapján: https://www.youtube.com/watch?v=zP6QfQ6jOfk
Ami itt van benne driver, az működik. Ami a Blackview honlapján van, az biza nem működött nálam.

(#752) Sándor -P20- válasza tuzolto1981 (#751) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

A drivereket passzolom.
Én annó még amikor az OFF Lenovo A660-amat buheráltam raktam fel az MTK drivereket.
Utána volt OFF Lenovo P780 -am, ott sem kellett variálnom.
Sőt a párom még erősebben OFF telefonjaival sem kellett semmit vacakolni. Minden MTK csipes telót első rúgásra kezelte a FlashTool.
A lényeg, hogy sikerült. Grat.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#753) koncsek3


koncsek3
újonc

Sp toollal a frissítés sikerült, felraktam a 2018.03.30-as legfrissebb verziót. Blackview felirat jön, powered by android felirattal (eddig nem ilyen volt, gondolom ezért sikerült a frissítés), de utána piros háromszög felkiáltójellel fekvő android figura és no command felirat.

Még mindig a jobb oldali gombsor hibás szalagkábele a ludas? Megrendeltem, január végén érkezik csak... Van ötletetek?

(#754) smolsadred


smolsadred
újonc

Sziasztok! Bv 7000 pro telefonon egyik napról a másikra eltűnt minden hang és rezgés. Se a csengőhangok nem szólnak, se a zene, youtube, stb., hiába van felhúzva a hangerő. A rezgés se működik, pedig be van kapcsolva. Mi lehet az oka?

(#755) w.miki válasza Upo (#664) üzenetére


w.miki
veterán

Nálunk is Voda, net gond van.
Beállítottam, amiket írtatok, de itt vidéken csak 3G van, 4G-re nem tudok felmenni.
Ennek van valami trükkje?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#756) w.miki válasza w.miki (#755) üzenetére


w.miki
veterán

Úgy néz ki régi, a SIM kártya...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#757) Eastman


Eastman
őstag

Üdv Uraim

mi a tapasztalat, melyik bluetooth headsettel működik együtt jól, hiba nélkül a telefon? Melyik típust ajánljátok?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#758) IldiH válasza Eastman (#757) üzenetére


IldiH
aktív tag

Mondjuk hölgyem :DDD , de nálam ez vált be: [link]

(#759) Eastman válasza IldiH (#758) üzenetére


Eastman
őstag

Húú, köszi, az az egyik fülre akasztós, fülbedugós kellene. Füles és mikrofon egyben.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#760) koncsek3 válasza koncsek3 (#753) üzenetére


koncsek3
újonc

Breaking news!

Nagy nehezen sikerült felvarázsolni a 2018 áprilisi frissítést.

Úgy néz ki vírus vagy szoftver hiba volt, mert azóta tökéletesen megy a telefon, frissit, gyors mindent tud.

A szétszerelés alatt lepottyant a sim kártyát tartó fémlemez, így egyik simet sem érzékelte. Szerencsére pár ezer forintért lehet venni, meg is vettem, beszereltem és működik.

Közben megjött ma az oldalsó nyomógombsor is, de mivel tökéletesen működik 1 hete a telefon nem szedem szét megint.

(#761) zamator


zamator
újonc

Sziasztok ! Hogyan tudok "levenni " egy telepített alkalmazást és telepíteni egy másik telefonra.

(#762) Psyhostar


Psyhostar
csendes tag

Hali!
Egy éve vagyok boldog tulaja egy BV6000S-nek. Soha nem volt vele semmi baj, nem volt vízben, nem volt dobálva, még csak leejtve sem. Megadta magát a vaku egyik napról a másikra. Először csak halványan világított, most már egyáltalán nem. Valamelyik szaki tudna segíteni, hogy ez hardveres hiba és szervíz, vagy valami más okozza? Gyári Android 7.0 van rajta, nem lett babrálva.

(#763) tuzolto1981


tuzolto1981
csendes tag

'Napot!

Néhány hónap híján 3 éve érkezett meg a BV6000 telefonom, mostanra elfáradt.
Így ma megrendeltem az utódját egy BV 6800 Pro személyében. :)
Kíváncsi leszek, hogy fog működni :)

(#764) Sándor -P20- válasza tuzolto1981 (#763) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Részvétem.
Az enyém még húzza az igát.
Egyébként mi fáradt el benne?
Ha már itt irkálok..
Úgy tűnik találtam fémpor immunis hangszórót a szerkezetbe. [link]
Február elején szereltem be, azóta szól mint állat. :DDD :))
Amióta megvan a teló, ez bírja a legtöbbet. Átlag 3 hónap alatt elnémultak.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#765) tuzolto1981 válasza Sándor -P20- (#764) üzenetére


tuzolto1981
csendes tag

Az alsó USB töltő csatlakozó lötyögősödött ki, töltést néha nem veszi.
Akkut kellene cserélni benne.
Csatlakozó védőgumik leszakadtak, még a tartalék is elfogyott.
Gumiburkolat néhány helyen már morzsolódik.

3 év nem éppen kímélő használat eredménye.
Teljesen elégedett vagyok, hogy eddig is bírta. :)

(#766) HoratiusKkl


HoratiusKkl
újonc

Sziasztok!
Az enyém úgy tűnik 2,5 év után kezdi beadni a kulcsot. Akksi csere után 2 hónappal megint akkut kéne cserélnem, nem bír ki 1 napot és rohadtul melegszik néha. Már meg lett rendelve az utódja, 9700Pro. Ha az is kibír ennyit akkor már jó bolt lesz.

(#767) tuzolto1981


tuzolto1981
csendes tag

Szóval, beüzemeltem a 6800 Pro-t, néhány tapasztalat első körben:
- Nagyobb (magasabb és szélesebb), viszont egy kicsit vékonyabb, mint a 6000-es. Fogása nekem jobb
- Meglepő, hogy az USB csatlakozóhoz nincs gumidugó! A leírásban az van, hogy a csatlakozó használata előtt ki kell szárítani. Eddig csak fröccsenő vízzel volt élesben tesztelve, víz alá még nem merítettem
- Nincs Jack dugó, csak átalakító, nekem megfelel
- Kamerája sokkal jobb, mint a 6000-esé
- Képernyő természetesen jobb felbontás, világosabb, stb.
- Viszont halkabb, mint a 6000-es, érzésre, akármennyire hangosítom nem tudja azt a hangerőt
- Van ujjlenyomat olvasó. Egy napig bírtam, kikapcsoltam, marad a kód... lehet, hogy labor körülmények között jól működik, tiszta kézzel. De koszos, vizes kézzel felejtős
- Érzésre jobban bírja az érintő képernyő ha van rajta folyadék, kevéssé bolondul meg mint a 6000-esé
- Oldalsó gombok jók, csak szokni kell
- Töltés a gyári töltővel és nem gyári okostöltő + gyári kábellel villámgyors, 1-2 óra
- Elég sok használattal kb. 40% akku / nap
- Android szokásos, semmi sallang, semmi gyártói app
- Ami nagyon nem tetszik, hogy igazából nem két kártyás! :( Vagy két SIM és no memória kártya. Vagy egy SIM és egy memória kártya. Értelmetlennek tartom ezt a spórolást, nem igaz, hogy nem fért volna bele valahova... :((

Egyenlőre ennyi

(#768) kiro4444


kiro4444
tag

Sziasztok! BV 7000-es a keszulek. Strandon csuszdazas rogzitese 2 alkalommal, tehat max 2-3 perc a vizben, az sem alameritve vegig. Kiderult, hogy meg sem vizallo. A jobb oldali gombok: hangero, power nem mukodnek. Tehat bekapcsolni sem tudom. Gari lejart. Nem egybol ment tonkre, aznap es masnap delelott is hasznaltam, de utobbinal mar voltak gondok a hangero gombokkal. Aztan toltore tettem, de lemerult vagy kikapcsolt, aztan most fel van toltve, de ugye nem tudom bekapcsolni. Jart mar valaki igy? Be lehetne mashogy kapcsolni? Erdemes szetszednem, hatha csak korrodacio?

(#769) NateDogHUN válasza HoratiusKkl (#766) üzenetére


NateDogHUN
tag

Hello!
Van már tapasztalatod? Én is gondolkodom egy 9700pro-n.

http://www.natedog.hu

(#770) Milejani


Milejani
csendes újonc

Üdv. Valakinek van bontásra szánt bv6000 vagy 6000s olcsón??

(#771) dody07 válasza Milejani (#770) üzenetére


dody07
tag

Már nem nagyon használom, de még tökéletesen működik.
Keress privátban.

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#772) NateDogHUN


NateDogHUN
tag

[link]
Itt a 9800 pro.

http://www.natedog.hu

(#773) Milejani válasza NateDogHUN (#772) üzenetére


Milejani
csendes újonc

Írtam.

(#774) nelopj


nelopj
csendes tag

Hllo

Ilyet még nem láttam!
Egyszer csak eltűnt a térerő bv6000-ről
Vagyis a telekom van,de a telenort nem fogadja el
Mind kettő foglalatot ki próbáltam
Másik telóba működik
Valakinek nincs ötlete?
előre is köszi
Hello

(#775) CSICSI83


CSICSI83
friss újonc

Üdv mindenkinek!
A múlt héten az alsó 3gomb teljesen meghalt.Működik az egész kijelző de az alsó gomboknál semmi reakció.A telefon kb.2éves bv 6000. Szétszedtem de úgy tűnik minden a helyén van
Van valkinek valami ötlete mi lehet a baj?
Esetleg alkatrésznek szánt készüléke?
Köszi előre is!

(#776) sugara


sugara
újonc

hello ntalaltam egy
BV9900 est törött kijelzővel pines simmel , hogy tudom visszajutatni a tulajnak?

[ Szerkesztve ]

(#777) Wycacyca válasza meko1 (#668) üzenetére


Wycacyca
friss újonc

Lécci, lécci, írd meg, hol kellett még beállítani a mobilnetet. Már az agyhalál szélén állok.

(#778) PROTRON


PROTRON
addikt

Ahogy nézem nem van topicja a BV9900Pro-nak, holott "flagship" telefon volt a maga idejében, 2020 augusztusában. Ez a topic amolyan gyűjtőként funkcionált, így gondoltam beírok ide mielőtt indítanék új topicot.

Rajtam kívül kinek van még meg ez a 9900Pro teló?

Mások találtak rajta vírusokat? Mennyire kell tartani tőle hgoy előretelepített vírusok vannak rajta amikkel károkat okozhatnak nekem?

Igazából a tepsi méretet csak és kizárólag azért fogadtam el vele, mert nem találtam a nekem tettsző méretben azaz 4,5 col 720p kijelzővel szerelt értékelhető kamerával rendelkező STRAPAtelefont. Így akkor már gondoltam megnézem mit tud hőkamerával, úgy már elfogadom azt hogy nagyobb méretű a készülék, de elvártam volna az egykezes módot.

Nálam Android 10-essel érkezett gyárilag, ahol a 9-es alatt még működő 3rd party szoftverek már nem kaptak engedélyt olyan dolgokhoz hozzáférni hogy tényleges egykezes mód legyen.
11-es androidot nem tudták lefejleszteni rá a srácok...inkább az új modellhez csinálták csak meg.
Mást is érint az egykezes mód probléma? talált rá jó megoldást a "Swiftly swtich pro" appon kívül? Az még számomra nem eléggé teljesértékű...

A hőkamerát többször használtam már benne, viszont zavar hogy a reklámban ígért szenzorok egyrészét nem lehet előcsalogatni, továbbá a fényméréshez használt szenzorja nálam eléggé fals értékeket mutat.
Másnak legalább a fényszenzor rendesen működik?
Légnyomás? Hygrometer? Levegő minség ellenőrző szenzor? Tudom ezutóbbit hivatalosan a Pro nélküli változat marketingjében hangsúlyozták ki, de a mobil szinte mindenben megegyezik külsőleg azzal, így feltételezhető volt hogy van benne...mert a heart rate monitornak sok értelme van...ja nincs.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Blackview BV6000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.