Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  ***blackie***

Hozzászólások

(#1) Blackie


Blackie
csendes tag

Üdvözlök mindenkit! Hát én is nyitottam egy blogot, mert...öhm...miért is? Hm. Ki tudja! Mindegy. Először is szeretnék megosztani egy idézetet, amit ma olvastam egy James Redfield könyvből, melynek címe Mennyei prófécia. Nem tudom, hogy így önmagában ez a rész mennyire lesz érthető, mindenesetre mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a remek könyvet. Íme:

''- Gondoljon csak bele, hogyan következnek a felismerések egymás után - folytatta. - Az Első Felismerés akkor következik be, amikor kezdjük komolyan venni a véletleneket. Ezek a véletlenek azt az érzést váltják ki, hogy valami mélyebb, spirituális erő munkál mindenben, amit cselekszünk.
- A Második Felismerés megerősíti, hogy ez az újfajta tudatosság valódi. Belátjuk: túlságosan elfoglalt bennünket az anyagi világban való túlélés. Arra koncentráltunk, hogy biztonságunk érdekében ellenőrzésünk alá vonjuk a világot. Most viszont rájövünk, hogy az újfajta nyitottság felébredést jelent: ráébredünk arra, mi történik a valóságban.
- A Harmadik Felismerés megnyitja az új életszemléletet. A mindenségről megállapítja, hogy tisztán energiából áll, méghozzá olyan energiából, amelyre gondolataink által hatni tudunk.
- A Negyedik Felismerés pedig rávilágít arra az emberi törekvésre, hogyellopjuk az energiát a többi embertől oly módon, hogy uralkodunk rajtuk, beleavatkozunk a tudatukba. Ez pedig bűn, amit azért követünk el, mert gyakran érezzük úgy, hogy kifogyott belőlünk az energia. Az energiahiány természetesen gyógyítható, ha összekapcsolódunk a magasabb energiaforrással. Az univerzum mindannyiunkat képes ellátni energiával, ha megnyitjuk magunkat a forrás számára. Ez az Ötödik Felismerés üzenete.''

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  ***blackie***
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.