Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Biztonsági őrök

Hozzászólások

(#14) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Én egy bankban dolgozok, tudok biztonsági őrös sztorikat egy valaggal, fele saját tapasztalat: saját munkám során 1 év alatt az 5.-et ''fogyasztom el'' az egyik pl. hihetetlenül bunkó volt, egy öreg tata, aki valamilyen kommandósnak képzelte magát, egyszer bementem utánna a konyhába, és ö pont a pisztolyát mosta a mosogatóban (fegyver töltve, tár benne épp csak csőre nem húzva), mondván hogy úgy megolajozták, hogy a csőből csöpög a cipőjére az olaj. Egy másik, munka végeztével trolizott a központba, ahol le kell napvégén adni a fegyvert, a trolin bokán lőtte magát. AND THE BEST: Egy szomszédos bankfiókban még 2 zsír új őr játszott egymással, meg a pisztollyal, hihetetlen, de rambósat játszottak zárás után, és az egyik tökön lőtte a másikat. Szerintem mindegyikkel van valami bibi, ilyen hihetetlenül unalmas, monoton munkára jelentkezni, na ehhez szinvonal kell. A leggyakoribb problémák ''állandóan lepisili az ülőkét'' , ''szólj neki légyszi, olyan büdös'', a maradék pedig folyamatosan telefonál. A mostani őrünk egy fiatal srác, csurkás (a csuris férfiak nekem eleve gyanúsak), és hihetetlenül büdös, már 2x beszéltem vele. Sajnos nekem jó tapasztalataim nincsenek, természetesen tisztelet a kivételnek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Biztonsági őrök
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.