Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) zolilaoce válasza STOPSPAM (#15) üzenetére


zolilaoce
tag

Igen én is kaptam kéretlen levelet tőlük, mondjuk én nem vagyok annyira spam ellenes, mert egy csomó jó oldalt így ismertem meg.

A tisztességtelen versenyelőnyről csak annyit, hogy két másik versenytárs aukciós oldaltól ugyanúgy kaptam spam levelet :R

A szakmámat tekintve online marketinggel és direkt marketinggel foglalkozom, így van rálátásom az email marketingre is. Így a véleményem a következő: amíg a jelenlegi jogszabályok azt is spam-nek minősítik, ha én egy barátomnak emailt küldök a személyes email címére és mondjuk ajánlom neki az új blog (vagy bármi) oldalamat, addig a hozzáállás sem fog megváltozni.
A probléma egyébként nem is a magyar spam-ekkel van hanem a külföldről érkező spam áradattal. Tudjátok hogy a spamek hány százaléka érkezik hazánkból??:)
A jelenlegi nem egyértelmű, sőt sok helyen két értelmű szabályozás mellett nem várhatunk változást. Az email marketing így már a végét rúgja hazánkban, ami szomorú...

Javaslom nyissunk ennek egy topicot, ne az itt szóban forgó weboldalt reklámozzuk hozzászólásainkkal.
(a stopspam kezdeményezés amgy tetszik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.