Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolilaoce


zolilaoce
tag

Sziasztok!

Mivel az előző téma indításom is úgy láttam, hogy sok embernek hasznos volt, ezért mertem ezt is megnyitni.

Aukciós mániám mai napig megmaradt és most találtam egy olyan oldalt ami egészen megfelel még az én elképzeléseimnek is.
Eddig nekem szimpatikusabb mint a többi, de azért még nem akarok hasra esni még bizonyítania kell. :)
Addig is várom, ha van már tapasztalatotok!

Eddig ezt találtam róla: [link]
Meg persze az oldal: [link]

Üdv

(#2) zolilaoce


zolilaoce
tag

Úgy látom itt is várnom kell pár napot míg beindul, mint az előzőnél :))

(#3) tojsz™


tojsz™
aktív tag

na én megnéztem
de szvsz inkább hasonlít valamiféle szerencsejátékra mint aukcióra
lutri az egész
kicsi az esély

[ Szerkesztve ]

(#4) zolilaoce


zolilaoce
tag

Hali!

Én is próbálgatom pár napja, de nekem ez most bejön.
Engem nem zavarnak a "segéd eszközök", most legalább nem érzem azt hogy csak a pénzem kell nekik, hanem poén is így.
De kiváncsi vagyok, hogy fognak ebből kijönni.

Üdv

(#5) Bibby válasza zolilaoce (#4) üzenetére


Bibby
addikt

Tényleg, tiszta poén, sőt móka és kacagás a 300 forintos sms és a többi... Persze megint én vagyok a rossz ha úgy látom te ezt itt reklámozod? :o :U

Ελευθερια η θανατος

(#6) zolilaoce válasza Bibby (#5) üzenetére


zolilaoce
tag

Szia Senior Tag!

Persze hogy reklámozom mivel nekem tetszik és jó a tapasztalatom EDDIG, hangsúlyozom!

Üdv
Z.

(#7) Sipi16 válasza zolilaoce (#1) üzenetére


Sipi16
senior tag

Eléggé gagyinak néz ki... Idővel vagy befut vagy nem...
Nekem a vatera jön be a legjobban.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8) Bibby válasza zolilaoce (#6) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor tán írd le nekünk mit sikerült beszerezned és mennyiért? (licitálási költséggel együtt) Ugyanis szerintem csak annak lehet jó tapasztalata aki nyert is, aki nem az meg dühöng hogy ilyen hülyeségre kiadott ezer forintokat... Másrészt Te olyan gyakran veszel új cuccokat? Mert én ilyen dolgokat maximum évente egyszer. :U

Ελευθερια η θανατος

(#9) (Kolombusz) válasza Sipi16 (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem az eBay.
A Vatera csak egy gyenge utánzat.

(#10) Tüzi válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére

:K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11) zolilaoce válasza Bibby (#8) üzenetére


zolilaoce
tag

Természetesen még semmit, de ha jól gondolom egy ideig még nem is fogok. Legalábbis ezt abból gondolom amit eddig én felfogtam az oldal működéséből.
Naggyon kéne teperniük a reklámokkal, hogy még ebben az évezredben elárverezzék a termékeket, hogy leteljen a "még hátralévő licitek mennyisége" vagy mi! :)
Hiszen ezeknek is az a jó ha több ember, többször rövid időn belül licitál.

(de attól még nekem EDDIG tetszik Senior Tag) ;)

(#12) Sipi16 válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, én is ebay-eznék csak eléggé rossz a nyelvtudásom. :( Ez nagy probléma ha lenne magyar része akkor én is ott élnék...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15) STOPSPAM


STOPSPAM
újonc

Ez a cég elég komoly spam tevékenyésget folytat! Elég visszataszító amit csinál, lejáratja ezzel a "szakmát", tiszteségtelen előnyt szerez versenytársaival szemben! Ez nem csak ez én véleményem: IME KLIKK IDE

:(((
Idézném az egyik hozzászólót:
„Én 3-4 ilyen tartalmú levelet is kaptam! Az első spam levelekben igaz más volt a link, de a tartalom ugyanaz! Elég szemét dolognak tartom, hogy valamelyik cég, így próbál meg előnyt szerezni a versenytársaival szemben!
Örülök a blognak, mert egyel több oldal, ami figyelmezteti az internetezőket! Sajnos elég sok még a gyanútlan felhasználó, aki nem tudja mi az a spam! Sokan bedőlnek az ilyen leveleknek!”

:(((

[ Szerkesztve ]

STOP SPAM mozgalom - http://spammer.blog.hu/

(#16) zolilaoce válasza STOPSPAM (#15) üzenetére


zolilaoce
tag

Igen én is kaptam kéretlen levelet tőlük, mondjuk én nem vagyok annyira spam ellenes, mert egy csomó jó oldalt így ismertem meg.

A tisztességtelen versenyelőnyről csak annyit, hogy két másik versenytárs aukciós oldaltól ugyanúgy kaptam spam levelet :R

A szakmámat tekintve online marketinggel és direkt marketinggel foglalkozom, így van rálátásom az email marketingre is. Így a véleményem a következő: amíg a jelenlegi jogszabályok azt is spam-nek minősítik, ha én egy barátomnak emailt küldök a személyes email címére és mondjuk ajánlom neki az új blog (vagy bármi) oldalamat, addig a hozzáállás sem fog megváltozni.
A probléma egyébként nem is a magyar spam-ekkel van hanem a külföldről érkező spam áradattal. Tudjátok hogy a spamek hány százaléka érkezik hazánkból??:)
A jelenlegi nem egyértelmű, sőt sok helyen két értelmű szabályozás mellett nem várhatunk változást. Az email marketing így már a végét rúgja hazánkban, ami szomorú...

Javaslom nyissunk ennek egy topicot, ne az itt szóban forgó weboldalt reklámozzuk hozzászólásainkkal.
(a stopspam kezdeményezés amgy tetszik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.