Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mirones


Mirones
tag

Van 1 számítogépem amit 1be vettem (azaz nem én de nekem kell megoldani a problémát). Szóval az a lényeg hogy ebben a gépben van 1 DVDíró állítólag, énis láttam a 2 szememmel hogy ez van ráírva a driver elejére. És kaptunk hozzá 1 nero szoftvert is. A probléma az az egésszel hogy a nero nem ismeri fel ironak a cuccot és nem lehet vele semmit se megírni. Most nagyából ezt tudtam elmondani ha valakinek valahol nem világos írja meg és megpróbálom érthetöbben.
A pc nemrégi most lett véve 2 hónapja XP SP2 van rajta és még nem volt leszedve a burkolata. Cdolvasónak viszont felismeri.
Reméllem nem csak 1edül vagyok evvel a problémával mert eléggé kilátástalannak látom a helyzetem......
Köszi Hello

(#2) Vangelis válasza Mirones (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ujabb néró:D

Bővebben: link

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3) Johnny


Johnny
senior tag

http://www.lavalys.com/index.php?lang=hu

Leszeded innen az Everestet, kiírja mi is van a gépedben pontosan. utána már mindenki többet fog tudni.

(#4) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ja igen van valmi írva a drv elejére??? pontosan mi is van rajta???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) c.zsolti válasza Mirones (#1) üzenetére


c.zsolti
őstag

A nero milyen típusú eszközt ír ki?

...

(#6) Attesz


Attesz
aktív tag

Kell hozzá 1 ASPI driver!
Nekem is volt ilyen gondom(vagy hasonlo) és az megoldotta!!!!!

(#7) ByB


ByB
addikt

De nagyon olyan érzésem van, hogy átb@szásról van szó! Egyik ismerősünk is vett DVD író címszó alatt DVD oldasót ''be''vásárló központban... No comment! KÍVÁNOM hogy ne legyen igazam!

(#8) Mirones válasza Vangelis (#4) üzenetére


Mirones
tag

Sajnos nem az enyém a gép ez 1 lány isminél volt ő panaszolta ezt a dolgot és nem tudtam orvosolni :(
Ujratettem azt a nerot de nem volt oks.
Ti mikre tippeltek még milehet a baj??

(#9) c.zsolti válasza Mirones (#8) üzenetére


c.zsolti
őstag

hányas nero?

...

(#10) Mirones


Mirones
tag

Fú télleg köszi hogy ennyien válaszoltatok máris!
Tudnátok linkeket mutatni hogy honnan tudok letölteni mindenféle dolgot.
Mert akkor összegyültöm a lehetséges dolgokat és ugy próbálom megcsinálni!

(#11) Mirones


Mirones
tag

Sajnos nem tudok semmi konkrétat mondani mert nem tudtam megnézni alaposabban.
Csak a tünetekből tudunk kiindulni :(

(#12) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

szabadíts rá egy hw-felismerő progit (everest, aida, hw-info) és egyből kiderül, h mivel van dolgod.

- no es importante -

(#13) Mirones válasza Attesz (#6) üzenetére


Mirones
tag

És honnan tudok olyat leszedni?

(#14) ByB válasza Mirones (#13) üzenetére


ByB
addikt

Letisztázódott, hogy a DVD biztos, hogy író? (Először azzal kellene kezdeni! Megérzésem szerint, ''félreértés'' áldozata lett a vásárló és CDVD combo-t vett...)

(#15) ollie válasza Mirones (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legújabb NERO-nak fel kell ismernie. Ha nem, akkor nem író az tuti.

***

(#16) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Sajnos én már találkoztam olyan FSC notebook-al, aminek az volt a meghajtóra szivázva, hogy DVD-RW és csak egy mezei Combo volt. (Mondjuk eleve úgy adták el az embernek, hogy Combo van benne.)

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#17) sh4d0w válasza Mirones (#13) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

3. hsz... pl.

https://www.coreinfinity.tech

(#18) Mirones


Mirones
tag

Aham akkor amondók vagytok hogyha a legujabb 6. mittomén hányas nerot felteszem és nem jó akkor belettek csapva.
Oké akkorpróbálom amikor lejutok oda.
Havert vett 1 új alaplapt és 1 samsung cdírót és nem tudott cd-t írni mert az író akadt az alaplappal. Ahogy feltette az XP SP2-őt minden megjavult........

(#19) SeF


SeF
tag

Egyik előttemszóló eemlítette az ASPI drivert, ha valaki komolyan foglalkozik cd írással vagy dvdvel meg egyébként is ez indenképpen kell hozzá... feldobod ujraindít és kész....

ForceAspi is jó:)

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#20) Mirones


Mirones
tag

ASPI drivert honnan tudok leszedni? Mivel én a pc ezen területével még nem foglalkoztam ezért eléggé tapasztalatlan vagyok.

(#21) SeF válasza Mirones (#20) üzenetére


SeF
tag

küldj egy emailt, küldök egy 4.60ast:)

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#22) Mirones


Mirones
tag

Email szaladt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.