Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  ''beszélő'' szoftver (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mixyboy


mixyboy
tag

Csá Mindenki!
Egy olyan progit keresek, amely fel tudja ''olvasni'' a szovegmezejébe illesztett szoveget! Létezni létezik ilyen, de se a nevet nem tudom, se azt, hogy honnan lehet letolteni! Ha vki ismer egy ilyen programot, akkor plz irja le legalabb a nevet meg a letoltesi helyet is! koszike!
Csao!

(#2) Ketama válasza mixyboy (#1) üzenetére


Ketama
aktív tag

A windows beépített narrátorra tudja ezt. Keress rá a helpben.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#3) Szőrös  válasza mixyboy (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Multivox. Ez ungarise nyelvezetű , több hangon is tud beszélni meg egyebek. Keress rá google szerintem kidobja honnét lehetz lehúzni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) mixyboy


mixyboy
tag

Kosz mindkettotoknek!

(#5) DJ Mythos válasza Szőrös  (#3) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

Engem is érdekelne, ezért rákerestem, de sajna nem találtam olyan oldalt ahonnan letölthető lenne, csak leírásokat. (Mondjuk azok is érdekelnek.)

(#6) sirály12


sirály12
őstag

Nekem is jól jönne egy ien progi. De nekem a forráskód is kellene hozzá. Tudom hogy ez egy kicsit sok, de aki keres talál (előbb-utóbb). :D
Nem adom fel a reményt. ;]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#7) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na jó , rendes kölök leszek , innét lehet leszedni :
[L]http://alpha.ttt.bme.hu/pub/multivox4/Multivox/Multivox/[/L]
Egészségetekre ! :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8) supercow válasza sirály12 (#6) üzenetére


supercow
őstag

free, jó minőségű TTS engine:
MBROLA [L]http://tcts.fpms.ac.be/synthesis/mbrola.html[/L]
Azt hiszem nincs hozzá magyar csomag, én régebben elkezdtem csinálni egyet de félbemaradt. A többivel próbáltam (angol, spanyol stb) és nagyon szépen mondja ki a szöveget. Lehet benne állítani hangulatot (pl: vidám, dühös stb).

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#9) mixyboy


mixyboy
tag

Hi!
lattam amiota utoljara neztem, linket is tettetek be. Szal megkésve irok, mert most jutott eszembe (google-n én sem talaltam, es bemergesedtem, aztan kiment a fejembol stb.)
DE, most leszedtem! oda mentem a linkre, kivalasztottam: Minden letoltese FlashGet-tel, leszedte, telepitettem, de azt mondja, hogy nincsenek hangfajlok! Illetve pontosan idezek, egy pill:
Nem talalok hangokat a beszédmotorhoz!

Masnak is vannak ilyen problemai? Vagy ez most miert van? Ha vki tudja melyik fajlban vannak a hangfajlok, akkor plz help! Ez vhogy nem akar osszejonni. Szedjem le ujra, es reinstall? Megprobalom, hatha lesz eredmenye... de nem bizom benne! Szal leszedem, oszt reinstall, es visszairok forumba!

(#10) mixyboy


mixyboy
tag

Sorry!

Egy fajlt nem szedtem le, meg jo hogy elolvastam a kezikonyvet, mert az mashol volt! vómi Schapi.exe, de nem bizti, hogy igy irjak, szal most yo! Thanks!

(#11) Attila69 válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Attila69
tag

Engem is érdekelne a multivox.Honnan lehetne letölteni ? Azt írják mindenhol hogy free de letölteni nem tudom sehonnan :( belinkelnétek ide ha megvan ? Köszi.

A7N8x (nForce2),2500+ Barton,2x256 DDR 333 (Brand),NV FX 5200,Maxtor 80 Gb v.

(#12) Attila69 válasza Attila69 (#11) üzenetére


Attila69
tag

Bocsi de amikor írtam akkor még a többi választ nem töltötte le.... na mindegy.A hiányzó file-t honnan lehet letölteni ?

A7N8x (nForce2),2500+ Barton,2x256 DDR 333 (Brand),NV FX 5200,Maxtor 80 Gb v.

(#13) Attila69 válasza Attila69 (#12) üzenetére


Attila69
tag

Már meg is van a hiányzó file : innen lehet leszedni :http://xtras.timehouse.fi/download.asp?target=spchapi.exe

A7N8x (nForce2),2500+ Barton,2x256 DDR 333 (Brand),NV FX 5200,Maxtor 80 Gb v.

(#14) RAM


RAM
őstag

A windowsban hol találni?

Csak tisztán

(#15) Attila69 válasza RAM (#14) üzenetére


Attila69
tag

A windowsban csak béna angol kiejtésű a magyar nyelv.Töltsd le amit írtak multivox.KIRÁLY !!!!
ha gondod van írj ! nekem már működik XP-alatt

A7N8x (nForce2),2500+ Barton,2x256 DDR 333 (Brand),NV FX 5200,Maxtor 80 Gb v.

(#16) Ace


Ace
tag

Üdv kicsit talán témába vág ezért nem is akartam új topicot nyitni szóval engem olyan software érdekelne amellyel hanggal a windowst lehet irányítani parancsokat lehet neki kiadni hogy mit indítson pl start...stb...jó lenne ha kedvenc programjaimat is tudnám indítani vele...

thx

(#17) BlitzKrieg válasza mixyboy (#1) üzenetére


BlitzKrieg
tag

Létezik ilyen program de nem tudom hol.

Na de viszont ha Win xp-d van akkor a vezérlőpultban van egy olyan menüpont
hogy beszéd és ez az angol szöveget tökéletesen olvassa.

Asszem csak Xp Prof-ba van de nem biztos.

Akarsz egy viccet hallani, amitől úgy nevetsz, hogy leesik a cicid? Ja, már hallottad?:D

(#18) RAM válasza BlitzKrieg (#17) üzenetére


RAM
őstag

Azon a tökéletesen lehetne még javítani!
Részeg hanglejtéssel nyeli el a xavakat.

Csak tisztán

(#19) Wilson


Wilson
csendes tag

Ace ezzel én is próbálkoztam úgy 1/2 éve, de csúfos kudarcba fulladt a dolog.A progi nevére nem emlékszem, de egy óra kínszenvedés után uninstall.Amúgy poén lenne, ha mobilon jól megy nem tudom gépen miért nem... :(

(#20) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem megy!

Felraktam a schapit de cseszik müködni!

A hang fülben ott vannak a nevek de programinditásnál:

Nem tudtam betölteni a hangokat error jön!

Angol legál win98se

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  ''beszélő'' szoftver (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.