Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42351) Devid_81 válasza moha bácsi (#42350) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Visszaszerzés folyamatban, ma du nálam van a cucc, csörgök ha vihető tesztre! :B

IBM T gépekről annyi infót még, hogy teljesen új töltővel, akkuval vannak!

...

(#42352) Geby válasza moha bácsi (#42350) üzenetére


Geby
tag

Okézsoké.

Került hozzám is egy X41 tegnap, 2GB ram LowVoltage proci 1.6, fingerprintreader, dokkoló. Baba nagyon, egy baja van, hogy egy 60GB-os 4200-as lemez van benne. Értem én hogy ez erősen fogyasztáscsökkentő, de kegyetlen lassú, 25MB/s a max az elején, és csökken olyan 15MB/s-re, mire a végére ér. Jó cucc lenne, csak kéne bele egy korszerű lemez, habár ezek nem hiszem, hogy sata-sak lennének, így nagyon drága lenne a csere.

Dávid, volt nálad valami 512MB DDR, nem ? Kéne.

[ Szerkesztve ]

(#42353) benzol


benzol
aktív tag

Üdv Néktek! :R

///\oo/\\\

(#42354) benoce válasza Devid_81 (#42351) üzenetére


benoce
tag

Esetleg valami X4? vagy X6? széria nincs elfekvőben

(#42355) benoce válasza Geby (#42352) üzenetére


benoce
tag

Emlékeim szerint az a vinyó 1,8" úgy hogy abban az időben (2005) az képviselte a csúcsot a 4200rpm-mel

(#42356) Devid_81 válasza Geby (#42352) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most olyanom nincs!
De tudok szerezni ha kell csak nem túl fasza árban. 2.5k/db

(#42354) benoce Csak T széria van :U

[ Szerkesztve ]

...

(#42357) benoce válasza Devid_81 (#42356) üzenetére


benoce
tag

Köszi az infót, T szériát kihagyom, csak is max. 13,3" kijelző vagy kisebb.

(#42358) Devid_81 válasza benoce (#42357) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Rendben! :R

Vista vs XP filemegosztás.
Van valami működő?
50 verzió van neten, de ahova megyek most belőni ott nem lesz rá egy napom kikísérletezni, hogy melyik hajlandó működni.
PH-n ez jó lett volna, ha nem erre a szutyok képmegosztóra rakta volna fel a képeket

...

(#42359) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!

Keresek 26-28-as kerékpárt, 12000 Ft-ig. Lehet férfi vagy női, Puch márka előnyben !

Ajánlatokat priviben kérek !

mezis

(#42360) tááo


tááo
csendes tag

Jó napot!

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#42361) Devid_81 válasza Devid_81 (#42358) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sz*pjon hanyatt az ms! :W
Mindegy megcsináltam, de tudtam, hogy nem lesz egyszerű hiába a nagy és részletes leírás.
Többre jutottam a PH-s dolgokból, pedig képek nem is voltak, már csak a helye volt meg.

Igaz a számlázó nem megy hálózatban, mert fingja nincs arról, hogy van másik felhasználó is...így most várjuk a nagy rendszergazdák legfőbb istenét, hogy visszahívjon...állítólag 1-2 órától az 1-2 napig bármikor visszacsöröghet. :D :O

...

(#42362) Varoz válasza Devid_81 (#42361) üzenetére


Varoz
őstag

Szeretjük az MS-t. ;] :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42363) Varoz válasza Varoz (#42362) üzenetére


Varoz
őstag

Megöltem a topikot. :O :O Megyek is belefojtom magamat az első vízbe amit találok. :O :O

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42364) Devid_81 válasza Varoz (#42363) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah, ne mennnnnyé sehova! :D
Ne legyél már öngyilkos, ha ma megölöd magad holnap mit fogsz csinálni? :)
Egyébként igen, szeretjük az MS-t, minden szoftvert és hardvert egyaránt.
Főleg a vezeték nélküli egér+bill combót, ami hivatalos win7 driverrel sem működik rendesen.

...

(#42365) Varoz válasza Devid_81 (#42364) üzenetére


Varoz
őstag

Reméltem, hogy legalább erre előjön valaki. :DDD

Főleg a vezeték nélküli egér+bill combót, ami hivatalos win7 driverrel sem működik rendesen.
Az kemény.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42366) Devid_81 válasza Varoz (#42365) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaaah, multis gombok nem mennek, persze nem is várok ekkora dolgot tőle :)
Csak hab a trágyán, hogy az egérkének az oldalsó gombjai nem konfigurálhatók, fix és kész.
Így simán tudok egy rossz mozdulattal zoomolni a képernyőn, mert az kell nekem... ;] :W

...

(#42367) fero02 válasza Devid_81 (#42366) üzenetére


fero02
veterán

Hogy Neked mennyi bajod van? :U :( :O

(#42368) public73


public73
aktív tag

(#42369) tááo


tááo
csendes tag

Pacák: ment egy PÜ.

Mázlista:

:Y :Y

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#42370) Devid_81 válasza fero02 (#42367) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Apróságok ezek, így telnek napjaim! :D ;]

Szerk: (#42368) public73: Arra jártam! :)

(#42369) tááo: Huhh basszus! :Y

[ Szerkesztve ]

...

(#42371) Varoz válasza tááo (#42369) üzenetére


Varoz
őstag

Most nem azért, hogy okoskodjak. De ha elmegy a kocsi mellett balról simán elmegy a kamion mögött. :U
De így legalább összetörte a motort és majdnem saját magát is. :U
Sőt szvsz még a kamion és a kocsi között is el bírt volna menni balra. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42372) public73 válasza Devid_81 (#42370) üzenetére


public73
aktív tag

köszke Mester! :R

(#42373) benoce válasza Devid_81 (#42366) üzenetére


benoce
tag

Hmmm, melyik desktop ez az MS termékek közül, ha megkérdezhetem, mert furcsállom

Én most is egy MS Natural Keyboard, és IntelliMouse párost nyüvők, megelégedésemre.

(#42374) benzol


benzol
aktív tag

Szevasztok!

Nem tud valaki egy ilyen vagy hasonló Game Controllert a közelben, amit csíp a 64 bites 7-es.

///\oo/\\\

(#42375) benzol


benzol
aktív tag

amolyan sógoros izlésficam.. :N

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#42377) Devid_81 válasza moha bácsi (#42376) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Holnap reggel érkezik a cucc, pedig mára ígérték! :U

Szerk: (#42372) public73: egyetlen UP és máris jegelve van, látod vonzzuk neked a vásárlókat! :D

[ Szerkesztve ]

...

(#42379) Devid_81 válasza moha bácsi (#42378) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hívtam ma reggel 8 kor az embert, ígérte is mára, de valahogy b*szott megérkezni :(
Most este hívtam mondta, hogy nem jött be a városba, majd holnap...de azé b*ssza meg hívhatott volna, kimentem volna a cuccért dzsaminába napközben valamikor. :U

...

(#42380) tááo


tááo
csendes tag

Jó éjt! :o

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#42383) Varoz


Varoz
őstag

Tessék, 1 érv a régi suzuki ellen.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42384) public73


public73
aktív tag

kell valakinek 500 gigás samu vinyó 6k-ért?
sürgibe holnapi átvétellel....

(#42385) Varoz válasza public73 (#42384) üzenetére


Varoz
őstag

Miért samu? :O
Pedig pont kéne. De így tárgytalan.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42386) public73 válasza Varoz (#42385) üzenetére


public73
aktív tag

F3-as Samsung, a kategóriájának legjobbika....
csendes, hűvös, villámgyors....
ennél jobbat nem nagyon tudnál mutatni.... :N

(#42387) public73


public73
aktív tag

megnézném a WD-t egy hasonló tesztben.... :U

(#42388) fero02


fero02
veterán

2011. május 11. (szerda) 19.00
DUMASZÍNHÁZ Szarvason

fellép:
KISS ÁDÁM
HADHÁZI LÁSZLÓ

helyszín:
Vajda Péter Művelődési Központ
5540 Szarvas, Kossuth tér 3.

Belépőjegy ára:
:: elővételben 1900 Ft
:: a helyszínen 2400 Ft

Jegyek 2011. április 27-től kaphatók a helyszínen és a TEX rendszerében!

(#42389) Varoz válasza public73 (#42386) üzenetére


Varoz
őstag

Aham. Nekem fontosabbak az adataim. Köszi. :U

Aztán sokra megyek azzal a teszttel ha ki kell b.szni a kukába a vinyót. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42390) public73 válasza Varoz (#42389) üzenetére


public73
aktív tag

de miért kellene kibaszni???? :U :F
de ezen ne vitázzunk, úgy látom, hogy sok érdekességet olvasgattál mostanában az adattárolás rejtelmeiről..... ;)

(#42391) Varoz válasza public73 (#42390) üzenetére


Varoz
őstag

Nem olvastam én semmit. Csak adott egy laptopszerelő tesóm aki tudja mi fán terem a winchester. ;)
De pl. stol is erősen fikázta a samut. Hidd el, okkal. A tesztek sajnos nem adják meg, hogy hosszútávon mit mutat egy adott termék.
Meg egy tesztelőnél megfordul pár db termék. Míg egy sokrétű szervizben 1 nap alatt több megfordul, mint a tesztelőnek egész életében. :U

Tesóm konkrétan azt mondta, hogy samuhoz képest nem rossz az F3. Erre kérdeztem tőle, hogy a samu megtanult vinyót gyártani. Erre mondta, hogy azt azért nem mondaná. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42392) public73 válasza Varoz (#42391) üzenetére


public73
aktív tag

oké, ha tesód mondja.....
én mingyá összetöröm kalapáccsal őket.....
mert én aztán elhiszem.....mert ha szar, akkor hullania kell.....na majd a kalapács.....az megoldja..... :C ;]
mit mond tesód, mit vegyek helyettük?
mert akkor azt veszek...... :DDD

Te Dávid!
Te is törjed össze bazdki, mert Neked is ilyen szar F3-as kula van a gépedben......
kukába az ilyen szarokkal! ;]

[ Szerkesztve ]

(#42393) Varoz válasza public73 (#42392) üzenetére


Varoz
őstag

Jaj, de kötekedősek vagyunk. :P :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42394) public73 válasza Varoz (#42393) üzenetére


public73
aktív tag

ja-ja, megyek is aludni, vagyis kalapácsolni!!!!
jóéj!

(#42395) Varoz válasza public73 (#42394) üzenetére


Varoz
őstag

Sicc már. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42396) Devid_81 válasza public73 (#42392) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szép jó reggelt Urak!

public73: Nekem 318 napja megy hibátlanul, halkan, és nagyon gyorsan ez a "szar" samsung HDD :D ;]
Én sem szerettem anno a samukat, de az F3 nem egy kategória az eddigi samukkal.
Semmi pénzért nem válnék meg tőle!
De amúgy lehet szétverem kalapáccsal, legalább megnézem mi hajcsa! :DDD

varoz: Ezt a típust csak ajánlani merem!
A samu 2.5"-el nem keverendő! :U

...

(#42397) benoce válasza Devid_81 (#42396) üzenetére


benoce
tag

Nem kell sokáig aggódni a Samsung merevlemezeken, eladják a gyártást, talán a Seagate le is csap rá.
Akkor vajon mi lesz a vélemény róla :DDD

(#42398) Devid_81 válasza benoce (#42397) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Marad a WD, mert az meg a Hitachit vette meg! :)
Seagate egyébként is ipari hulladékot gyártott, nem is keveset.
A Samsungot csakis F3 szinten ismerem el mint jó HDD.
De lassan semmi nem maradt, csak 2 gyártó mint CPU, vagy VGA téren, szóval lesz majd áremelkedés bőségesen, mivel ketten olyan piacot csinálnak amit nem röstellnek. :O :W

...

(#42399) Paul119 válasza fero02 (#42388) üzenetére


Paul119
addikt

megyüüüüüünk! :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42400) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szombat estére várok önként jelentkezőket városnézésre! :)

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.