Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lord Zero


Lord Zero
addikt

Orwell klasszikusában még álmodban sem voltál biztonságban, minden szavadat hallották és a nagy testvér tényleg folyton figyelt
budapest utcáin és terein megjelentek a kamerák és szaporodni kezdtek (pl nyóckerre rá is fért), persze nem az 1984 szellemében

én vegyes (mondhatni ambivalens) érzelmekkel viszonyulok ehhez: nagyobb biztonságban érzem magam/javaimat, de ugyanakkor paranoid érzésekkel vakarom meg az orrom, mert vhol vkik ezen jót (?) mulatnak

irodaházak, bevásárlóközpontok, plázák - helyek, ahol sose túrd az orrod, mert biztos lehetsz, h közönséged van

mennyire jó ez?
hol vannak a kamerák?
mennyire érzitek, h figyelnek benneteket?
és mennyire hatékony bűnmegelőző/üldöző ez a módszer?

nem, mindegy

(#2) Out válasza Lord Zero (#1) üzenetére


Out
addikt

Miert az orr turas nyilvanos helyen buntetendo?? :DD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3) Szőrös  válasza Out (#2) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm az nem, is de pl nemrég 1 haver x nevezetű térnél szívott vicces cigit és hol ??? térfigyelő kamerától 2 méterre . az állatja :D ott röhögtünk a marhán...

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) Out válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Out
addikt

szerintem a kutya se nezi azokat a kamerakat, max akkor nezhetik vissza ha valami tortenik....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Utálom a kamerákat..
Szar abba belegondolni hogy bármikor figyelhetnek.

(#6) Szőrös  válasza Out (#4) üzenetére


Szőrös 
veterán

hidd el , szokták azokat nézegetni...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7) Lord Zero válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Lord Zero
addikt

a felszerelt kamerák sokkal hatékonyabbak lennének, ha tudvalevő lenne, h ők oda fel vannak szerelve
senki nem késelne meg (nagyon) senkit vagy nem törné fel a kocsiját, ha tudná, h figyelik

nem, mindegy

(#8) Out válasza Szőrös  (#6) üzenetére


Out
addikt

Ha valaki tenyleg nezi az ilyen terfigyelo vackokat, akkor az csak jot tesz a kozbiztonsagnak, es en azt se bannam ha minden utcaban lenne ilyen.... igaz en nem pesti vagyok, de egyszer jol jott volna, mikor tortent egy kis malor....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) Lord Zero válasza _Volkovy_ (#5) üzenetére


Lord Zero
addikt

pont az a nyugtalanító, h nem tudni, hol megy az a bizonyos REC

nem, mindegy

(#10) Angie™ válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Angie™
addikt

Nálunk a ''veszélyes környéken'' szinte miden sarkon van felszrelve egy kamera.. de mindenki tudja hogy csak fel vannak rakva, és senki nem nézi azokat..
Sajnos elég komoly dolgok mennek itt esténként, én sem hiszem hogy figyeleik azokat, mert akkor íránként jöhetne a rendörség..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#11) Integra


Integra
titán

tudtommal minden felvételt rögzítenek, de ha nem történik semmi büncselekménybe ütköző akkor 2 v 3 nap után tölrik őket, személyiség jogi okokból.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Lord Zero válasza Integra (#11) üzenetére


Lord Zero
addikt

és a 2-3 napi rögzített felvétel nem sérti a személyiségi jogokat?

engem megnyugtatna, ha tudnám, h tényleg van értelme

nem, mindegy

(#13) Out válasza Lord Zero (#12) üzenetére


Out
addikt

Amig senki nem nezi meg, addig melyik jogod sertene? :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14) Integra válasza Lord Zero (#12) üzenetére


Integra
titán

amikor anno eflszerelték a belvárosban a kamerákat akkor már ez a rendelet létezett hozzá pont azért hogy ne élhessenek vissza. a 2 nap meg azért van, hogy ha mégis rögzített valamit akkor legyen idő kimenteni a felvételt, mert asszem a rendszer automata és magától loggol és töröl

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) Lord Zero válasza Out (#13) üzenetére


Lord Zero
addikt

a nem utcai kamerákat (hivatalok, plázaszerűségek, irodák stb) szerintem figyelik, ott résen kell lenni

nem, mindegy

(#16) LordX válasza Integra (#11) üzenetére


LordX
veterán

Hát, Mo-n ''személyiségi jogokból'' egész sok baromságot csinálnak.. Simán meg lehetna hagyni a felvételt egy hónapig is, senkinek sincs arra ereje, hogy ~1000 kamera napi 24 órás felvételét megnézegesse...

Új kedvencem, hogy nem szabad központi, egységes egészségügyi nyilvántartást létrehoni (és így bárhol üt el az autó, tudják, hogy nem kaphatsz infúziót, mert rákos leszel tőle..), mert személyiségi jogokba ütközik...

(#17) Lord Zero válasza LordX (#16) üzenetére


Lord Zero
addikt

a karszalagos cécóra gondolsz? hja..
a legpraktikusabb megoldás, ami valaha született az egészségügyi intézetek adminisztrációs berkeiben, ám magyarországon problémás, mert vkik kitalálták, h ettől a betegek ''tárgyakká'' degradálódnak, meg hasonló kretén blabla
nem probléma, ''véletlenül'' megműtenek majd, de legalább érintetlen személyiségi jogokkal temetnek el
tényleg röhejes

nem, mindegy

(#18) Cos


Cos
senior tag

Hááát igen ezekből a kamerákból többet kellene kitenni ugyanúgy mint a láblógató rendőrökből az utcákra... De amíg nem történik semmi sem ha kint vannak a kamerák akkor szinte mindegy hogy ott vannak vagy sem! Egy példa: London jelentős része be van kamerázva persze ott sem ül folyamatosan sok ember figyelve a kamerákat főleg mert ott a legnagyobb az egy főre jutó kamerák szám a világon! :P De kifejlesztettek egy rendszert amely a rögzített képen felismeri az arcot! Elég hatékony... :D Ehhez nem kell sok ember csak egy-egy... aki a gép mellett ül! No és azt is tudni kell hogy nincs álladóan ezer rendőr ott sem az utcákon viszont ha valami történik akkor azonnal ott van két-három kisbusznyi! Na de nem álmodozok egy kicsit arréb vagyunk még ettől... főleg amikor a rendőrök 3-4 db paradicsomért hagyják tovább árulni a ci****kat az aluljáróban! :U Szval abbahagyom... :))

Brr Brr

(#19) col


col
addikt

Pár apróság..

Közterületen bárki, bármikor készíthet felvételt, csak felhasználni nem lehet akárhol és akárhogy.
A közterületen elhelyezett térfigyelő kamerákat folyamatosan nézik és nem a ''peep show'' a lényege.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#20) Lord Zero válasza col (#19) üzenetére


Lord Zero
addikt

én enyhén hajlamos vagyok a paranoiára
ha azért figyelnek, h ''vigyázzanak'' rám meg a többi halandóra, hát rendben

pontosabban: ha figyelnek egyáltalán ezért

nem, mindegy

(#21) col válasza Lord Zero (#20) üzenetére


col
addikt

A térfigyelő rendszer ezért van és hidd el.
És sokan megtudták már, hogy jó dolog, mert védelmet nyújt, meg sokan azt is, hogy nem jó (legalábbis ''nekik'' nem ''jó'' ez) :))

és no Para :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#22) Angie™


Angie™
addikt

Most ahogy jöttem haza, nem messze tölünk van egy kamera fent, alatta pedig 15 roma árulja illegálisan a portékéját.. akartam egy fényképet csinálni, de aztán mégsem kockáztattam..:)) hisz én csak egyedül voltam..:D
Azt ne mondja nekem senki, hogy ha azok a kamerák müködnének, már nem csináltak volna veluk valamit...:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#23) col válasza Angie™ (#22) üzenetére


col
addikt

Mindennek eljön az ideje, sokszor nem célszerű ''kapkodni''.... :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#24) Lord Zero válasza Angie™ (#22) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem fényképeztél, mert féltél, h rögzít téged a kamera :))
(a 15 romának valószínűleg amolyan splinter celles kamera-elterelőjük lehetett) (vagy ''haverjük'' a tv-szobában)

nem, mindegy

(#25) Angie™ válasza col (#23) üzenetére


Angie™
addikt

2 éve ott ülnek kb..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26) Szőrös  válasza Angie™ (#22) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te , most őszintén ...minek menjenek ki a zsaruk oda ? csencselőknek úgy is vannak ''őrszemeik'' oszt időben szólnának nekik..s mire odérnek zsaruk már csak pár lézengő ...hmmm...szoláriumozott bőrű egyedet találnának.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#27) col válasza Angie™ (#25) üzenetére


col
addikt

Rendesen elzsibbadhattak akkor már .. 2 évig ülni :)

Viccet félre.
Egész biztos vagy benne, hogy illegális cuccokat árulnak? És pláne 2 éve?

Ezt még azért a zsaruk talán gyalogosan is észrevették volna annyi idő alatt.. :)

Bár legyen ez az ő dolguk .. ;]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#28) Angie™ válasza Szőrös  (#26) üzenetére


Angie™
addikt

hát erre csak azt tudom mondani, hogy igen is ellenorzik a csencselőket, és ezeket a zugárusokat.. mivel 1 sarokkal arrébb, ahol nincs kamera, ott is ott szoktak állni, és naponta jön a ''begyűjtőautó'' értuk.. mindig elviszik öket, de másnap már megint kint állnak.. és ez így megy már több éve..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#29) Cos


Cos
senior tag

Egy kis olvasni való... [L]http://abiweb.obh.hu/abi/sajtofigyelo/napi/2004/04/06/20040406_Nag_16_1.htm[/L]

Brr Brr

(#30) Lord Zero válasza Cos (#29) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem semmi cikk, tényleg, szándékosan emeltem ki ezeket:
“És vajon az állampolgárok tudják, mibe nyugodnak bele, amikor teljesen természetesnek veszik, hogy már alig akad olyan sarka a városnak az otthonunkon kívül, ahol ne rögzítenék filmre, mit csinálunk?
(...) viszont a kamera mögött kíváncsiskodhat: mit keresünk abban az utcában, ahol sétálunk, miért álltunk meg egy bolt előtt, melyik buszra szálltunk, fel, milyen újságot olvasunk;-a párdón, kikkel beszélgetünk? A gyakorlatban semmi akadálya sincs annak, hogy a kamerát működtetők jobban szemügyre vegyenek, vagy akár felvételt készítsenek egy-egy mélyebb dekoltázsról vagy arról, ahogy éppen az orrunkat piszkáljuk. Arra azonban semmi nem utal, hogy a térfigyelő rendszerek valóban csökkentenék a bűnözést, hogy a szabadságunk rendkívüli korlátozásáért és az adónkért cserébe olyan eredményeket kapnánk, amiért érdemes ennyit áldozni.”


az orrpiszkálás benne van :DD rátapintottam a lényegre

DE

enyhén szólva demagóg az egész cikk, és nem kicsit viszi túlzásba a ''szabadság korlátozása'' témát
és ettől picit hiteltelen (amellett persze, hogy ''van benne valami'')

nem, mindegy

(#31) Cos


Cos
senior tag

Ma láttam egy előzetest mi szerint szept 6-án a *ókuszban bemutatják a kamerák működtetését! Véget vethetünk a találgatásoknak! :U Nem reklámnak szántam csak gondoltam akit érdekel legalább meglesheti!

Brr Brr

(#32) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Nyugodtan írd le, hogy Kókusz:)
Egyebkent eddig es a legujabb Dévides eset utan is jokat fogok nevetni azokon, akik akar azert nezik meg ezt a ''musort'', mert erdekli oket vagy csak azert mert szanakozni akarnak.

(#33) Cos válasza Cos (#31) üzenetére


Cos
senior tag

Akkor is szólok mert így fény derülhet arra hogy miért is nem csinálnak semmit, vagy inkább arra hogy mit kellene csinálniuk! :P :))

Brr Brr

(#34) Integra válasza Lord Zero (#30) üzenetére


Integra
titán

''Arra azonban semmi nem utal, hogy a térfigyelő rendszerek valóban csökkentenék a bűnözést,''

szerintem megkéne kérdezni talán azokat akik ilyen környéken laknak hogy mit gondolnak a kamera rendszerekről, mi előtt ilyen ostobaságot írnak.
mert hogy éjjel végig lehet gyalogolni hajnali hármokor is a király utcán, hogy az autót reggel is ott találják az utcán, az most biztos, de előtte ezek egyáltalán nem így voltak..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Engem aztán nagy ívben nem érdekel az, ha a mókus 24/24ben ül a monitor mögött és mondjuk engem kukkol, mikor épp utazok, orromat túrom, seggemet vakarom, szellentek stb. (nem kívánt törlendő)

Az, ha ezeket a képeket rözítik és esetleg a bűn üldözésére fordítják már plusz haszon, hiszen kevesebb lesz a ''szemét'' az utcákon.

Pl. ha belegondolok abba, hogy milyen jó lett volna pl. ''Móron'' ha a big bráner lekamerázta volna az elkövetőket, de ezernyi más példát lehetne felhozni.

Akinek meg vaj van a füle mögött, vagy paradicsomot áruló ''kissebségi????'' az ne az köz hátrányára kívánja a maga ''előnyét'' érvényesíteni.

Arról pedig, hogy a kamerák nem szorítják vissza a megfigyelt területen a bűnözést, csak annyit, hogy a szállodánkban míg be nem kameráztuk a parkolót addig jó pár autó áldozatul esett, utána ez a szám majd 0-ra csökkent.

bye

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#36) Cos válasza Cos (#33) üzenetére


Cos
senior tag

Azt kell mondjam hogy ez egy vicc volt ez a kis műsor! :) Reméltem hogy valamiféle számadatokat közölnek avval kapcsolatosan hogy mégis mi változott és mennyire... de semmi!:( A riport végén pedig a mondat '' Az ördög nem alszik'' csak annyit sejtet hogy tulajdonképpen ez a ''sikertörténet'' mégsem az ! :(((

Brr Brr

(#37) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hehe, epp aktualis ..:)

A sulinkban a tulzott kabitoszer- keresdelem, ill. fogyasztas miatt 12 helyre kamerakat szereltek fel.

Az udvarra, a dohanyzohoz,a WC-k ele ( a wcbe szemelyisegjogok tiszteletben tartasa vegett nem tettek) ill azokra a helyekre, ahol ritkan jar tanar.

Nagyon kivancsi vagyok mit ernek el ezzel, gondolom ok sem hulyek, tudjak kiket kell figyelni ( jaj nekem :D ) , de szerintem csak feleslegesen vagtak ki az ablakon rengeteg penzt. Aki akar ugyis kereskedik az a sulin belul, ill fogaszt is :)

Az a masik, h sok a hulye tanar aki nem veszi eszre ha valaki begyorsitott vagy egyeb... :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#38) mg105 válasza Lord Zero (#7) üzenetére


mg105
senior tag

''a felszerelt kamerák sokkal hatékonyabbak lennének, ha tudvalevő lenne, h ők oda fel vannak szerelve'' (#4)

igen, de azok, akik pl kocsikat törnek fel, szerinted nem csinálnának semmit a kamerával? meddig tart hazavágni 1et?

(#39) #54715584 válasza Cos (#36) üzenetére


#54715584
törölt tag

semmi konkrétum... van / létezik ilyen is... ettől még ugyanúgy megtörténhet bármi... én nem tudom, hogy a nyugati környékén mennyi kamera van - (van egyáltalán?) - de én majdnem pórul jártam, és nem egyszer, nem kétszer, hanem soxor... a nyugatiról meg ne is beszéljek, mert ott már majdnem megkéseltek... a nyóckerrő se is beszéjjek, mer' az alaptéma... de már a körút sem biztonságos azon a környéken, hiába van ott kamera... (van???)

(#40) Cos válasza #54715584 (#39) üzenetére


Cos
senior tag

Elmondanál egy két ilyen esetet? :U

Brr Brr

(#41) Varga Csaba válasza #54715584 (#39) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Az, hogy a big bráner téged kukkol még nem jelenti azt, hogy nem lesz pár eszement, aki a 3. liter kannás bor után kíváncsi arra, hogy milyen színű a véred.

De aki pl a bűnözésből él, már el fog gondolkozni azon, hogy hol kisebb a sansz a lebukásra, ott ahol kukkolják+rögzítik vagy ott ahol semmi ilyesmi nincs.

''az okos zsebes nem fog ott zsebelni, ahol premier plánban figyelik''

bye

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#42) Integra válasza mg105 (#38) üzenetére


Integra
titán

pedig egy térfigyelő kamerát sem tettek tönkre amióta léteznek.
és a kocsilopások tényleg megszűntek.
és frankón figyelnek, egy haverom bulizni volt és piált egy keveset, gyanus lett a mozgása, le is meszelték két utcával arrébb... és a hülyéje mikor kiengedték fél órával később megint beült. megint lemeszelték. ő nem tudta hogy hogy kapták el megint, de én már visítottam a röhögéstől amikor meghallottam hogy másodszor is elkapták aznap este megintcsak kb két utcával arrébb. fogadok hogy a zsaruk már fogadtak egymás közt, hogy vajon visszaül e az autóba vagy sem:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) Integra válasza KERO_SAN (#37) üzenetére


Integra
titán

hm, nálunk ugyan kamera nem volt, de voltak nagyon nagy balhék kábszer miatt a giminkben. benne is voltunk tv-ben újságban, mindenhol, hogy a kerületi drogelosztó voltunk... amúgy király suli volt, imádtam:))
kamera helyett mi rendőröket kaptunk a suli elé meg a suliba egy időre:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) Integra válasza #54715584 (#39) üzenetére


Integra
titán

nyugatinál szerintem nincsen bekamerázva úgy mint a kemény negyedek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) Integra válasza Varga Csaba (#41) üzenetére


Integra
titán

így van!
és ezek a bűnözők mennek oda ahol nincsenek kamerák.
egyik haverom farkasréti temető felett lakik a tehetősebb részen, ott hetente törik fel az autókat az utcán, az övét is felnyomták már

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) KERO_SAN válasza Integra (#43) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

En is imadom a sulim :D

Ma szettortem egy tiktakot es korbekinaltam a folyoson :D , egy tanar sem jott oda kerdezoskodni mi az :DD ( marmin porra tortem :P )

[Szerkesztve]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#47) ollie


ollie
MODERÁTOR

Engem nem zavarnak nagyon ezek a kamerák addig, amíg a lakásomba nem telepítik őket. Lopni, csalni nem szoktam, nem húzom le a gatyám nyílvános helyen, szal nem zavar a dolog.

***

(#48) tkesy válasza Integra (#42) üzenetére


tkesy
őstag

Én már 2db. VIII. ker.-es kameráról is tudok, ami már nme müködik....
Azt hogy miből van nagyjából tudom....
Hogy hol vannak felszerelve azt mindenki láthatja, és hogy hol nézik őket, azt meg nme nehéz kitalálni...

Egyébként csak a VIII. ker.-ben kb 90 db ilyen kamera müködik, és majd ha lesz rá pénz,- egyszer,- ez a szám kb 125-130-ra fog nőni...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#49) Lord Zero


Lord Zero
addikt

tegnap hallottam a tv-ben, h elloptak egy boát a budapesti állatkertből
a remek híröszeállításban a tv-kamera ráközelített a terrárium feletti biztonsági kamerára, miközben a kommentátor: ''..a terrárium feletti biztonsági kamera nem működött..''

szerk: olybá tűnik, nem kellenek ide semmiféle splinter celles kamera-elterelők, elég a jóhiszeműség

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#50) Yaye


Yaye
őstag

Én a nagykörúton lakom, és a Jókai utcában parkolok, ami be van kamerázva. Az antennámat így is letörték (szerencsére már eleve rossz volt) és lelopták az egyik sárgumit, valamint leszedték a hátsó emblémámat, egyszer leütötték az egyik tükröm (visszapattintható) és egyszer összefirkálták vastag piros filccel (hálistennek csak mezei filc, vízzel lejött), de legalább a kocsi megvan még és eddig nem is nyomták föl. Még így is nyugodtabban alszom mintha apáméknál állna a XII ker-ben, ahol a házunk előtt nem egyszer 5 percet(!) sem bírt ki egy-egy autó! Ha jól emlékszem, a VI ker anyagilag beszállt a zsernyákokhoz hogy mindig legyen aki figyel a monitorszobában. A köztéri kamerák nem zavarnak, alapvetően nem szoktam olyat csinálni az utcán -akár van kamera, akár nincs- amit ne láthatna nyugodtan bárki (akár a rendőrök is). Az utca ugyanis nem csak kamerákkal, de ablakokkal és emberekkel is tele van... :D

(#51) Avicularia


Avicularia
veterán

itt a VIII -kerben szerintem bevált a kamerás technika,kb 2 éve rossz volt a Calibrám, két hétig állt az utcán nyitva (elfelejtettem bezárni) és a kutya nem nyúlt hozzá,pedig benne volt a hifi ,meg minden
kamera alatt állt :)

(#52) Yaye


Yaye
őstag

Állítólag nálunk a VI kerben is jelentősen csökkentette a térfigyelés a bűncselekmények számát. Persze nincs kizárva hogy ez ''kishazugság>>nagyhazugság>>statisztika''.

(#53) Integra


Integra
titán

őszintén?
én nem bánnám hogy ha az én utcámat ahol lakom (18ker pestszentimre, kertváros), bekameráznák....
mennének máshova lopni, törni és szemetelni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.