Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) useless


useless
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Az az én nagy gondom, hogy BearSharenél a mode nálam már hetek óta csak Leaf az Ultrapeer helyett. Fogalmam sincs mitől van, már megnéztem mindenhol, sehol sincs blokkolva....

És az a baj, hogy így csak két ultrapeer hostom van a 26 helyett...

Tudna nekem valaki segíteni, hogy mivel tudnám visszaállítani a régi állapotot?
Meg abban is, hogy vajon mi ronthatta el...

Volt nálam router kipróbálás céljából pár napig és azóta áll fenn a probléma...

[Szerkesztve]

-۞- -۞-

(#2) useless


useless
aktív tag

Tudom, hogy nem népszerű az ilyen téma, de akkor is örülnék, ha valaki megszánna....:)

-۞- -۞-

(#3) useless


useless
aktív tag

UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP! :O:O

-۞- -۞-

(#4) useless


useless
aktív tag

Baró....:(

-۞- -۞-

(#5) useless


useless
aktív tag

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!

Bár látom reménytelen :(:F

[Szerkesztve]

-۞- -۞-

(#6) Chris82


Chris82
senior tag

Próbáld újra feltenni

(#7) useless válasza Chris82 (#6) üzenetére


useless
aktív tag

Már megtörtént...

-۞- -۞-

(#8) Chris82


Chris82
senior tag

akkor nem tudok sajna segiteni. Vagy valami tuzfal probléma. Én is használom, de eddig nem volt ilyen gondom.

(#9) useless


useless
aktív tag

Lenne valaki olyan nyájas és segítene, ha tud????:P

-۞- -۞-

(#10) useless


useless
aktív tag

Meg tudja mondani valaki hogy tudnék leaf helyett ultrapeer lenni BearShare-en, amilyen kezdettől fogva voltam :F:F:F

[Szerkesztve]

-۞- -۞-

(#11) useless


useless
aktív tag

A helyzet még mindig változatlan..... esetleg valaki tudná a megoldást?????:F:F

-۞- -۞-

(#12) useless


useless
aktív tag

Amúgy router nélkül is ezt csinálja, ha újratelepítem a progit! Esetleg valaki nem tudna valamifajta segítséget nyújtani?????:O:O:O

-۞- -۞-

(#13) AceMcLoud42


AceMcLoud42
csendes tag

Én nem vagyok BearShares, de szerintem olyan az ultrapeer mint az aktiv mód a dc-ben (bár dc-s sem vagyok) :))
Routeren keresztül vagy?
Mert én azon keresztül vagyk és van, hogy a dmz-t (porttovábbitás, a netröl az én gépemet látják a router ip-jeként megcimezve) ugyan bekapcsoltam, de az istennek sem akart beengedni. Router reset volt, akkor visszaállt öcsémre a dmz, mert ö szokott lenni a játék miatt. Áttettem, erre megjavult. Ha ADSL-ed van akkor kapcsold ki a modemet majd 15-20 perc mulva kapcsold be, mert lehet hogy csak kapcsolati hiba van.
Persze ha tüzfalat is használsz akkor nézd meg mlyien portokon kommunikál és engedélyezd

Remélem segitettem

Énlennék

(#14) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez a program még él? Ha nem, akkor mit javallanátok, amihez nem kell nagy kezdő filemegosztás, mint régen a Kazaa-ban? Az már sajna nem megy, de ebben a Bearshareben is minden csak waiting, keresni tudok rendesen...

I am having fun staying poor.

(#15) sksporky


sksporky
tag

Hali!
Az lenne a problémám hogy, amikor elindítom a prgt akkor felshareolta a szükséges mennyiséget (de hogy honnan pontosan???)Szal automatice,de nem tudom elérni a keresőfunkciókat stb semmi beállítást nuku,nem tok innentől kezdeni vele semmit...
-----Állítólag egy ablaknak kellene feljönnie,sztem nem blokkolja semmi...
Plz vki segítsen olyan jó kis zenekereső prg :)

(#16) sksporky


sksporky
tag

Alapvetően a p2pvel van gond a bejövő adatforgalom tiltva van,pedig a tűzfalat kikapcsoltam :O
Mi a gondja??

(#17) sksporky


sksporky
tag

Na mivan??Senki nem használja a prg-t???

(#18) sksporky


sksporky
tag

UP!

(#19) sksporky


sksporky
tag

UP!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.