Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Beárazás - Vajon mennyit ér? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Freespace


Freespace
tag

Sziasztok,

Ha jól láttam nincs ebben a témában ilyen topik, legalábbis a kereső nem dobott ki.
Szóval, ami érdekelne hogy mennyit érhet a következő összeállítás?
TV: [link]
Házimozi: [link]
Álvány: [link]

Amit tudni kell róla, hogy mindenen van egy kis esztétikai hiba. TV előlapján van pár karc, ami még szállítás közbe keletkezett, de nem veszélyes szerintem, A házimozi hangfalain 1-2 mm-es szakadás, 2-3 helyen, az állvány meg jó állapotú, egyedül a sarkán van egy kis hiba, de nem feltűnő.
A TV amugy a 82cm-es változat.

Ennek tudatában én 65k környékére saccolom.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2) Воланд válasza Freespace (#1) üzenetére


Воланд
titán

Valóban nincs ilyen topik, de idéznék a Mennyit adnál ezért a gépért/alkatrészért? topik 1. hsz-éből:

"Más esetben, pl. TV, fényképezőgép, konzol érdemes inkább a termék topikjában érdeklődni, ott előbb fognak tudni segíteni."

és

"Az árazás szubjektív. Hardveraprós árak szerint dolgozunk általában..."

Szóval itt csak annyi lenne a probléma, hogy nincs mihez viszonyítani, vaktában lövöldözne mindenki, hogy mi mennyit ér, míg a számítógépes hardverek, vagy a mobiltelefonok esetén ott a Hardverapró, ami azért ad egy átlagot, hogy melyik termék mennyit ér a használt piacon. De majd a moderátorok eldöntik, hogy mi legyen a topik sorsa.

Az én tanácsom az, hogy keress rá az általad eladásra kínált termékekre különböző apróhirdetéses oldalakon, hátha lesz találat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Beárazás - Vajon mennyit ér? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.