Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) rootkiller válasza PPSH (#300) üzenetére


rootkiller
őstag

Nincs valamit régi Orion/Videoton/stb. erősítő valahol valakinek a padlásán a környezetedben? Meg hozzá 1 vagy 2 hangfal? Otthonra gyakorolni bőven jóó lenne sztem.

Artengo TR 990 Pro

(#302) PPSH válasza rootkiller (#301) üzenetére


PPSH
őstag

sajna nincs :( a lenti erositobe meg nem jo :( de lattam olyan atalakitot,ami jack-bol elagazik 2 csatlakozora.sztem azzal menne ott is.de a legegyszerubb a gepen lenne.

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#303) PPSH


PPSH
őstag

megy a gityo :D nagyon happy,csak ez a 4.1-es jazz nem nagyon szereti.majd fizukor alateszek egy jokis erositot.rakovetkezore pedig 2 hangfalat :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#304) rootkiller válasza PPSH (#303) üzenetére


rootkiller
őstag

Nahfasza. Megy a reszelés 1000el?

Artengo TR 990 Pro

(#305) PPSH válasza rootkiller (#304) üzenetére


PPSH
őstag

muhaha.
meg karacsony elott beszereztem a gitar melle egy Ampeq BA115T 100w-os elofokcsoves erositot :DDD
gondolom ha ertesz hozza tudod mit jelent :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#306) Tsumaas válasza PPSH (#305) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Bocs az off-ért. Nem ide akartam... :W :O

Hard work beats talent.

(#307) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Mesélje már el nekem valaki mit kell nézni egy jó elektromos gitárnál? Márka, meg ilyesmik.

Hard work beats talent.

(#308) Polyák


Polyák
tag

Sziasztok! Amióta megjelent Péterfy Bori, Hajolj bele a hajamba című száma azóta keresem a basszusgitár kottáját! De semmit sem találtam. Próbáltam hallás alapján de nem sok sikerrel. :( Valaki tudna nekem ebben segíteni? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#309) eddie17


eddie17
addikt

Holnaptól én is megkezdem bass gitáros szárnycsapásaimat, ide lehet jönni ha probléma akad?:) Nem tudom egyelőre milyen gitár lesz, holnap megírom(már ha érdekel valakit...), de elvileg jóféle. :K

(#310) Polyák


Polyák
tag

Nem nagyon pörög ez a topik :(

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#311) Polyák


Polyák
tag

Fel Topik, Fel :))

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#312) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Hali!

Basszkombó témában kérnék tippeket, a szokásos "melyiket vegyem?" kérdéskörben. :D
Némi olvasgatás után három dobozra szűkítettem a jelöltek körét az 50-65e Ft-os árkategóriában (cél elsődlegesen lakásban használat, a szomszédok örömére):

- Gallien-Krueger Backline 110 (ez talán kicsit ágyúval verébre eset a papíron 70W-jával...)
- Hartke A35
- Kustom KBA 35 DFX

Vagy esetleg valami használt darab?

(Effektek meg ilyesmi nem érdekel, arra van egy kicsi Zoom cuccom.)

[ Szerkesztve ]

(#313) Danyesz


Danyesz
csendes tag

Hali!
A kérdésem az lenne hogy szerintetek egy Ibanez GSR180 basszgitár jó választás lenne egy kezdőnek?Jó gitár?És azt tudja-e valaki hogy aktív vagy passzív?

(#314) Szten Márs válasza Danyesz (#313) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szerintem ezzel a kérdéssel is gyere a sima gitáros topicba, az legalább pörög, szerintem ott esélyes, hogy kapsz választ: [link]

Amúgy ennyi pénzért nyílván nem kap az ember aktív hangszedőket, ha erre gondoltál :N

(#315) KING1000


KING1000
tag

Sziasztok!

Vettem egy basszusgitárt, meg egy erősítőt. Az erősítő Johnson Warrior 15-ös típusú.
A problémám az lenne vele, hogy nagyon recseg rajta a mély hang... Utánanéztem a neten, és ez az erősítő szóló gitárhoz van. A basszushoz a Johnson Warrior 15B típusú való.
Szerintetek ezért recseghetnek a mély hangok? PLZ HELP!

(#316) KING1000 válasza KING1000 (#315) üzenetére


KING1000
tag

Valaki? :F

(#317) Polyák válasza KING1000 (#315) üzenetére


Polyák
tag

Minden valószínűséggel igen! Mivel más hangtartományba vannak tervezve a szóló és a basszer erősítők. Egy basszus erősítőn nem tudsz visítva szólózni, egy szólón meg brummogni. :) sajnos

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#318) KING1000 válasza Polyák (#317) üzenetére


KING1000
tag

Köszi a választ!

Akitől vettem azt mondta, hogy basszusgitárhoz való... Én hülye bedőltem! :W

[ Szerkesztve ]

(#319) Polyák válasza KING1000 (#318) üzenetére


Polyák
tag

Lehet csak félrenézte. Ha üzletben vetted vidd vissza, panaszkodj.

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#320) KING1000 válasza Polyák (#319) üzenetére


KING1000
tag

Sajnos nem üzletben, hanem használtan... :(( El kell adnom, és lecserélni egy másik típusra. Hurrá! :W

[ Szerkesztve ]

(#321) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

Üdv!

Hirdetek néhány hangszert a "Bármi egyéb" rovatban, ha netán valakit érdekelne. Részletek, képek Pü-ben.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#322) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Olvassa még valaki ezt a topikot, érdemes ide írni ?

(#323) BemAnyó válasza BemAnyó (#322) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Úgy látszik nem, de amúgysem találtam máshól se használható basszeros fórumot, úgyhogy ide is bedobom hátha valaki megszán egy comment -tel :DDD

Ahhoj Mindenk!

Pár év kihagyás után 2hónapja újra kezdem bőgőzni, amimhez beszereztem a Peavy Grind 5 húros (anno Washburn T25 volt emg vel), nem bántanám a hangszert nem rossz, de nekem nem igazán jön be se a hangja se a nyaka, pedig most egészen pöpecűl be van lőve. Egy Ibanez sr505 öt néztem ki utódnak, kipróbáltam és nagyon beleszerettem, bár olvastam hogy az elektronika összerakásánál lehetnek gondot (Made in Korea), de ezen még akadok fel. Ha van valakinek bármi véleménye pro/kontra, vagy tudna ajánlani valamit amit még érdemes lehetne megnézzek ebben az árkatban az írjon plz.

(#324) Szten Márs válasza BemAnyó (#323) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Neked is azt tudom javasolni, hogy gyere a rendes gitáros topicba, az relative pörög, de legalábbis rendszeresen nézzük, és végülis a basszgitár is gitár :D :K

(#325) BemAnyó válasza Szten Márs (#324) üzenetére


BemAnyó
senior tag

köszí

(#326) Polyák válasza BemAnyó (#323) üzenetére


Polyák
tag

pm ment inkább

[ Szerkesztve ]

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#327) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok-e. Van egy harmónikám és nem tudom, milyen márkájú és mennyit érhet?
Nincs patika állapotban de szól hibátlanul. (A carbon fólia levehető csak azért van, hogy ne essen szét szegény amég pakolásszuk.

MI lehet a neve és kb mennyit érhet?

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.