Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyimger


gyimger
őstag

Ennél többet érdemelt 3rd Street Saints :(
Már hiába várok egy Gat Out of Hell folytatást.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#2) tomba válasza gyimger (#1) üzenetére


tomba
tag

A Gearboxnál meg leépítés de valamiért az Embracer Group részvényei, a hírek ellenére jó nagyot ugrottak a napokban.

(#3) Polllen válasza tomba (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

A részvény piacon minden költség csökkentést, ilyen típusú átszervezést jónak vesznek.

"Optimalizáltuk a kiadásaink, hogy a minőségi termékekre tudjunk koncentrálni!" - a befektető ezt akarja hallani.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) L3zl13 válasza Polllen (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A tőzsde, meg a részvényesek akiket nem is érdekel mivel foglalkozik a cég aminek a részvényeit birtokolják, csak az hogy mennyi hasznot hoz...
A kapitalizmus egyik rákfenéje.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Nyarlathotep


Nyarlathotep
csendes tag

Nem kár értük a gyalázatos szemét után amit műveltek a Saints row reboottal.

(#6) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

A Saints Row széria nem fog hiányozni, de a Freespace 1-2-t azért elég rendesen odatették anno. Az ezredforduló környékének legjobb akcióorientált űrszimulátorai voltak. Pár hónapja járszottam a második résszel közel 20 év után. Még mindig a legjobb.

(#7) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A Saints Row elég gyenge GTA klón volt, nem kár értük. Inkább menjenek el tanulni a Rockstarhoz!

(#8) gyimger válasza Dr. Akula (#7) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem a harmadik résztől találta meg a sorozat a saját hangját, a negyedik meg már olyan messze van a GTA-tól, amennyire csak lehet. Nagyon sajnálom, hogy nem folytatódik.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) ati3x válasza danielgalaxy (#6) üzenetére


ati3x
senior tag

Igen a freespace... Ha most kiadnák, felturbózott grafikával, akkor azonnal venném! Sőt Nem is kellene a mostani legcsúcsabb grafikka...

(#10) AuraSync válasza Dr. Akula (#7) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja mintha a Roksztár a csúcson kezdte volna... :U
Jaj aKula... honnan ez a sok negativitás? Bántanak otthon vagy mi? :F
Az utolsó Saints Row egy király game volt én megvettem és végig is toltam ennyit erről.
Az örök kedvenc pedig a 3-4 marad. :R

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#11) Dr. Akula válasza AuraSync (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Saints Rowból is volt már jópár rész, egyiknek se sikerült megközelítenie se a GTA-t. Nem az a baj hogy nem tökugyanaz, hanem hogyegy ligában se játszik vele. Nem lehet komolyan venni, nem lehet beleélni magad, az egész játék taszítja az embert, mintha önmaga paródiája lenne, de nem viccesen, mint amikor a GTA-ban kifiguráznak valamit, hanem az a sírva röhögős "ez mennyire gáz" fajta. Mondjuk már a GTA-ban is kezd elgurulni a gyógyszer, a "minden héten legyen valami új tartalom, tökmindegy mi az" kényszernek megfelelően. Meg azon is elgondolkodhatnának már, hogy hogy tesz el az ember 30 rakétát meg 150 gépágyút a kabátja alá.

(#12) gyimger válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


gyimger
őstag

De hát épp ez az. Nem egy ligában játszanak, ahogy mondod. Más műfaj a kettő. A harmadik rész után meg már nem is akartak ezen a vonalon maradni. Azért, mert nyílt világú TPS, még nem kell a GTA-val összehasonlítani.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Sajnálom, de nem csodálkozom rajta, az új SR-al nagyon elb@szták...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) gejala válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


gejala
őstag

GTA a 3/Vice City érában volt a csúcson, San Andreas már a lejtmenet része, a 4 még szódával elmegy, az 5 nálam már szégyen kategória, aminél kb. bármi jobb. Ez az egész online téma meg tragikus, a 6-hoz én max akkor nyúlok hozzá, ha semmi online tartalom nem lesz benne.

[ Szerkesztve ]

(#15) Dr. Akula válasza gejala (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Jó az 5 is, csak RP szempontból nem túl jó hogy 1 helyett egy rakás karaktert kell irányítani, tápolni, maradhattak volna a bevált 1 db-nál. A GTA-kban az egész környezet zseniális, ha nézed a tévéadásokat, és ismered az amcsi eredetijét, rájössz mikor mit parodizáltak ki. Az SA-ban a négerek úgy szállnak le a bicikliről, ahogy a gettófilmekben szoktak, a 4ben a jamaikaiaknak még a beszédstílusa is eredeti jamaikai. Ügyelnek a részletekre is. Az online nekem se jön be, nem is játszottam, de hát van mellette single player is, nincs rászorulva az ember.

[ Szerkesztve ]

(#16) danielgalaxy válasza ati3x (#9) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez egyébként nem elérhetetlen. GOG-on megvehető az eredeti játék, és ott találsz leírást is a legkülönfélébb modokhoz, köztük temérdek grafikai upgrade-hez, amik eleggé felnyomják a látványt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.