Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lesaux


lesaux
veterán

Egyiket se. Először azt hittem, az internet adta meg magát, de FTP-zni tudok. Aztán arra gondoltam, furmányos módon a html file-ok át vannak irányítva valami hülye féreg által. De ez sem igaz, mert a vinyómon tárolt fájlok működnek szépen.
Először újraraktam az explorert, majd CD-ről bootolva a Windows javítását kértem. (Win2K)
Most ott tartok, hogy kifogytam az ötletekből. A tünetek: elindítom az Internet Explorert, és bármilyen http-s címet írok be, 1 mp-en belül kiírja, hogy az oldal nem található.
Megnéztem a Program Files/Internet Explorer/iexplore fájlt, de akkora a mérete, mint a rendes fájlnak.
És ami a legérdekesebb: ha a Windows Intézőbe írom be a kívánt webcímet, működik a dolog. Így netezek most is. De ha pl. egy linkre shifttel nyomok, hogy új ablakba kerüljön, akkor a lap nem jeleníthető meg.
Más felhasználó alatt is ugyanez a helyzet.

Már nincs több ötletem, ti jöttök. :DDD

(#2) lesaux válasza lesaux (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Még annyi, hogy futtattam Ad-Aware-et, Spy-Botot, ezek szépen leszedtek 1-2 dolgot. Remélem, nem többet a kelleténél. :)
Regedittel megnéztem, nem fut semmi gyanús taszk, sőt kilőttem minden sallangot.

(#3) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Más böngészővel megy rendesen?

(#4) lesaux válasza Cathfaern (#3) üzenetére


lesaux
veterán

Nincs más böngészőm, de mivel Windows Intézővel megy, gondolom, hogy menne mással is, csak az IE hülyült meg.

(#5) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Itt az idő az Opera-hoz ;]

Még annyi tippem van, hogy esetleg az Internet beállításokat nézd meg, ha még nem tetted volna.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#6) The_Tom válasza lesaux (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

kapcsolatnal esetleg nincsen vmi olyan proxy beirva amit nem er el es ezert adja fel a dolgot??

Üdv.

Szerintem.

(#7) Polesz válasza lesaux (#2) üzenetére


Polesz
addikt

Kérjél netről egy windows update-t. Féregírtás után nálunk is jelentkezett ez az eset egy winxp home rendszernél és csak így tudtam felállítani újra az explorert.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#8) tomcs


tomcs
őstag

esetleg dns szerver lehalas/cim elvesztese windows altal?

az is hasonlo tuneteket produkal, ip cim alapjan barmit el le7 erni, ftpt soxor ipvel szokas bongeszoben viszont ritkan van hasznalva a cimek ezen modon torteno megadasa

(#9) lesaux


lesaux
veterán

Jó reggelt mindenkinek! :D
Internetbeállításokat átnéztem, proxy nincs, DNS-szerver-elhalás nem lehet, mert Windows Intézőben tudok netezni.
Windows Update rendszeresen szokott lenni, tegnap is volt.
Ha IP-címet írok be a címsorba, akkor is rögtön jelez, hogy a lap nem jeleníthető meg. :(

Még tényleg az Opera jutott eszembe mint vészmegoldás, de már úgy megszoktam az IE-t, meg különben is, bosszant, hogy nem tudom megcsináni. :(

(#10) tigga


tigga
tag

Esetleg internet tempet irtsd ki hátha ott van vmi elcseszve és a drága ie onnan nézi ki mindig a rossz ''beállításokat''

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#11) lesaux válasza tigga (#10) üzenetére


lesaux
veterán

Az is megvolt már.

Közben CD-ről kértem egy olyat, hogy a sérült Win2000 kijavítása, és beikszeltem, hogy rendszerindító fájlok meg mittudomén, úgy szétkúrta az egész rendszert, hogy újra kellett raknom. Ezért nem jelentkeztem eddig.
Még most is dolgozom rajta, mert a Blaster már felütötte a fejét stb. :)

(#12) szekreny válasza lesaux (#1) üzenetére


szekreny
tag

Ismerősen hangzik a hiba, talan próbáld meg ezt, hátha segít:

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=4246&start=0#msg24[/L]

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#13) nap válasza Warlock_42 (#5) üzenetére


nap
addikt

En inkabb a firebirdet nepszerusitenem... (http://www.mozilla.org/products/firebird/) :P
Bar ezzel az eredeti problemat nem oldottuk meg, viszont szekreny kollega ugy tunik igen.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#14) burgatshow válasza lesaux (#9) üzenetére


burgatshow
veterán

Nyugodtan használd az Operát! Ezerszer könnyebb megtanulni/kezelni mint az IE-t, másrészt 6x annxyit tud! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.