Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az Én blogom.

Hozzászólások

(#11) Bencexp


Bencexp
tag

Balázs Végrendelete...

Sajnos ezt ő nem tudja megírni mert kibaszottul életveszélyben van, ugyanis 24 órán belül annyira halott lesz hogy már nem fog élni. A végrendeletét Jómagam írom meg, tanúk jelenléte nélkül, nem érdekel hogy Balázs ezt jóvá hagyja-e. A rendelet csak nekem, és másik Balázs(András) kollégámnak kedvez. A rendelet be nem tartása semilyen következménnyel nem jár, mert ez egy kurvára nem hivatalos végrendelet. De majd teszünk róla hogy minden be legyen tartva...

Előszöris: Az értékeit, something like teló, számítógép, gépjármű, ingatlan (gyengébbek kedvéért HÁZ) Balázsra(András) hagyja. Mindenét! Még a vibrátorát is ha van!

Egy fontos lépés még a halála előtt: Meg kell adnia az Windows Live rendszerben használt jelszvát az MSN partnerlistáján lévő sunák gyorsabb megtalálása érdekében...

A továbbiakban a hugát (aki mellesleg nem Balázs) rám hagyja... Nem érdekel hogy ő erről mit gondol... Kell az a suna a gyűjteményembe. Maj' berakom a vitrinbe.

A többi értékes tárgyat és készpénzt szétosztjuk a 9.a osztály tagjai között, de a Rabszolga és a Ribanc Lófaszt SE!!! kapnak.

Ki kéne nyomtatni ezt a szart hogy hivatalos legyen, de mivel kurvára nem hivatalos, így elég ha itt aláírom:

Minden tisztelet nélkül: (Mert egy órát álltunk a míííínusz 3 (három) fokban feleslegen te szar!) Zsurovszky Alex Bence (alias Влади́мир /Vlagyimir/) |Rajgyerek|

Jako vážně?

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az Én blogom.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.