Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az Én blogom.

Hozzászólások

(#1) Bencexp


Bencexp
tag

Úgy döntöttem mától egy ilyen izét, ...blogot fogok írni, de nemtom mire jó de tök fun...

Jako vážně?

(#2) Bencexp válasza Bencexp (#1) üzenetére


Bencexp
tag

amúgy leégett a procim szal mobilról netezek... hát hogyismondjam "picit" lassú

Jako vážně?

(#3) Bencexp


Bencexp
tag

most keltem fel. hallgatok pici zenét aztán estig kockulás.

Jako vážně?

(#4) Bencexp


Bencexp
tag

most vettem Ebay-ről egy Sony Ericsson Xperia -t. Remélem gyorsan ideér ;]

Jako vážně?

(#5) Bencexp


Bencexp
tag

tegnap semmi különös nem történt, de mindjárt indulok Siófokra. majd este érek haza.

Jako vážně?

(#6) Bencexp


Bencexp
tag

üdv a Balatonról. tegnap nem volt kedvem hazamenni, ugyhogy lehívtam pár havert és maradunk néhány napig. ma estefelé gumicsónakos evezés lesz xD

Jako vážně?

(#7) Bencexp


Bencexp
tag

áááá. lassan egy hónapja nem WoW-oztam. elvonási tüneteim vannak :F

Jako vážně?

(#8) Bencexp


Bencexp
tag

1.

Az utóbbi időben elhanyagoltam a blogot. Viszont most bepótolom talán az összes elmaradásomat. Gondolkoztam.....Sokat. Előszöris azon, hogy mit kezdjek az életemmel. Rájöttem hogy nem akarok egy hajléktalan koldus lenni, úgyhogy végre tanulni kéne. Elhatározásom szerint jobb tanulmányi eredményt szeretnék elérni, mint az elmúlt néhány évben. (Ez kb 2,3-as átlagnak felelt meg eddig, de most 3,8/4,2 lenne a cél.)

2.

A második az, hogy elkövettem néhány hibát. Két elég jó barátommal sikerült összevesznem. Az egyik ügy hamar megoldódott, de a másik... Az sajnos nem "végződött" ilyen szerencsésen.

Május körül "gyerekes" dolgokon összebalhéztunk, és azóta nem találkoztunk. Ismerem annyira az illetőt, hogy rájöttem hiába várok arra, hogy bocsánatot kérjen, mert tudom hogy úgysem fog, szóval inkább megteszem én. Azért jutottam ide, mert azóta ürességet érzek az életemben. (Ez most kicsit hülyén hangzik, de így van.) Tuljadonképpen azért mert délutánonként ha unatkozok nincs egy hely, ahova mehetnék egy jót beszélgetni, átgondolni az élet komoly és kevésbé komoly dolgait. Nem az a baj, hogy nincs más haverom, de ő az egyetlen akivel szinte minden témában kötetlenül beszélgethetek, mert bízok benne annyira, hogy tudom, hogy ha elmondom neki nem tudja meg más. (Ha épp olyan témáról van szó.) 8 év ismerettség, és barátság után nekem ez ér annyit hogy itt és most bocsánatot kérjek a hibáimért.

3.

A harmadik pedig az hogy a közeljövőben valószínűleg kapok egy gitárt. Neméppen egy Gibson Les Paul, de nekem jólesz. Most éppen akkordokat tanulgatok, meg pengetőt gyártok. (Eddig a SuperShop-os kártyából kivágott változat a legjobb). Majd ha meglesz vére, akkor töltök fel pár számot...

Mára ennyi. Majd jövök.

Jako vážně?

(#9) Bencexp


Bencexp
tag

unalom van... gitározni akarok. és most kicsit csalódott vagyok mert nem nyertem meg a notit a Gamepod.hu nyereményjátékán :F na mind1 egy próbát megért... megyek és keresek pár régen hallott számot youtube-on.

Jako vážně?

(#10) Bencexp


Bencexp
tag

Naöcsém... Hosszú hónapok után újra postolok ide... majd a kövi hozzászólásban a lényeg :D Eeez vicc senki ne vegye komolyan. Csak a Balááázs xD

Jako vážně?

(#11) Bencexp


Bencexp
tag

Balázs Végrendelete...

Sajnos ezt ő nem tudja megírni mert kibaszottul életveszélyben van, ugyanis 24 órán belül annyira halott lesz hogy már nem fog élni. A végrendeletét Jómagam írom meg, tanúk jelenléte nélkül, nem érdekel hogy Balázs ezt jóvá hagyja-e. A rendelet csak nekem, és másik Balázs(András) kollégámnak kedvez. A rendelet be nem tartása semilyen következménnyel nem jár, mert ez egy kurvára nem hivatalos végrendelet. De majd teszünk róla hogy minden be legyen tartva...

Előszöris: Az értékeit, something like teló, számítógép, gépjármű, ingatlan (gyengébbek kedvéért HÁZ) Balázsra(András) hagyja. Mindenét! Még a vibrátorát is ha van!

Egy fontos lépés még a halála előtt: Meg kell adnia az Windows Live rendszerben használt jelszvát az MSN partnerlistáján lévő sunák gyorsabb megtalálása érdekében...

A továbbiakban a hugát (aki mellesleg nem Balázs) rám hagyja... Nem érdekel hogy ő erről mit gondol... Kell az a suna a gyűjteményembe. Maj' berakom a vitrinbe.

A többi értékes tárgyat és készpénzt szétosztjuk a 9.a osztály tagjai között, de a Rabszolga és a Ribanc Lófaszt SE!!! kapnak.

Ki kéne nyomtatni ezt a szart hogy hivatalos legyen, de mivel kurvára nem hivatalos, így elég ha itt aláírom:

Minden tisztelet nélkül: (Mert egy órát álltunk a míííínusz 3 (három) fokban feleslegen te szar!) Zsurovszky Alex Bence (alias Влади́мир /Vlagyimir/) |Rajgyerek|

Jako vážně?

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az Én blogom.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.