Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Axelero help!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tomeeka


tomeeka
csendes tag

Hali!

Egy fontos kérdésem lenne!

Most kellene eldöntenem hogy megrendelem-e az ADSL-t, és csak azt kérdezném hogy a havidíjban benn van a rendes telefon havidíj meg 2500,- lebeszélhetőség mert én már belezavarodtam?!
(Ja, az axeleró otthon-ra gondolok.)

Erről nem találok semmit a honlapon!

:F :F :)

Bocs, kígyó, hogy csúfoltalak, amiért nincs lábad... Felejtsük el, és kezet rá, oké?

(#2) Cane válasza tomeeka (#1) üzenetére


Cane
őstag

A telefont úgy tudom külön fizeted.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3) Som@ válasza tomeeka (#1) üzenetére


Som@
őstag

Nem, nincs benne a telefonköltség.
Azaz amit telefonálsz, arról küld számlát a Matáv.
De az internet nem kerül semmivel sem többe, mint a megállapított havidíj.
Azaz kifizeted az Axelero által meszabott havi összeget. Ennek fejében annyit internetezel, amennyi jól esik. ;)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#4) ubbconfig válasza tomeeka (#1) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Amire Te gondolsz az a Matáv ADSL, nem Axelero. A Matávtól is lehet előfizut venni, ami drágább mint a többi szolgáltatóé, de cserébe benne van ez a lebeszélhetőség. Legalábbis így emléxem, ha nem javítsatok ki :D

(#5) lesaux válasza ubbconfig (#4) üzenetére


lesaux
veterán

(#6) #54715584


#54715584
törölt tag

mivel most már emeltek a sávszélen, ennek megfelelően alakulnak a mailcímek-tárhelyek is? mert a 384es nethez járt 1 mailcím 5 megányi tárhellyel, most, az 512es vonalhoz járna 5 db egyenként 25 mega tárhellyel... tud vki erről vmit?

(#7) Kraptor


Kraptor
őstag

Matav = Axelero

Azok a komplex csomagok, csak akkor jók ha nem akarsz váltosztatni rajtuk az év folyamán.

(#8) -:Renko:- válasza #54715584 (#6) üzenetére


-:Renko:-
tag

Szerintem a tárhelyek, mail postafiókok tárhelye nem változik, hisz csak a sávszélesség emelkedik, a csomag neve ugyanaz marad.

Dec 1-én kötöttem szerződést és ott még 512-nek írják az otthon csomagot, de már mindenhol emeltek sávszélt, vagy nem?

ASUS P4T-E, P4 1.6Ghz, 2X 128 MB + 2X 256 MB Rambus, Maxtor 80, Samsung 80 GB, LG GSA 4040B, SB Audigy ES, Creative P580

(#9) #54715584 válasza -:Renko:- (#8) üzenetére


#54715584
törölt tag

elvileg már mindenhol emeltek :)
''csak''? :)) de minden sávszélhez más csomagnév tartozik és más szolgáltatások... a tárhely nem érdekelne különösebben, a több mailcím lenne fontos, de ezt most nem tudom megnézni, hogy műxik-e, mert csak 7végén megyek haza :((( az üfsz meg vagy foglalt vagy nem veszik fel :(

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szaisztok!

Az lenne a klérdésem, mi az oldal címe, ha kihasználom az axelero ftp-jét. Mert erről nem közölnek semmit...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) rambo4ésfél válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

''ha kihasználom az axelero ftp-jét'' ezt nem értem pontosan de ha csak használni akarod az xMb tárhelyedet akkor Bővebben: link itt pedig felhasználónév + jelszó és kész

(#12) Jim Tonic válasza rambo4ésfél (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Majdnem. Ha oldalt készítek, és feltöltöm ide, akkor mi lesz a webcím?????
pl. members.chello.hu/bugajakab

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) vicsuz válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


vicsuz
csendes tag

web.axelero.hu/ftpazonosito

(#14) csemberlen válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


csemberlen
őstag

http://web.axelero.hu/felhasználónév

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#15) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Lemondó nyilatkozat hol van az axelero oldalán?

(#16) szepi79 válasza ToBeY (#15) üzenetére


szepi79
őstag

sehol.
leírod, mit szeretnél, ki is vagy pontosan (ügyfélazonosító szám, személyigazolványszám, született, anyja neve, stb.), ezt és ezt szeretnéd, elküld faxon.
Vagy: betelefonálsz (1234), elmondod

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#17) drpele válasza ToBeY (#15) üzenetére


drpele
senior tag

Lemondó nyilatkozat? Minek?
Elég egy telefon is.
Én is telefonon mondtam le a dial-up-ot 1 hónapja, 1 perc volt az egész,

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#18) szepi79 válasza drpele (#17) üzenetére


szepi79
őstag

azért a dial-up és adsl kiépítésében és műszaki hátterében én érzek egy csöppnyi különbséget... de jelen esetben (hacsak nem vállalatról van szó) valóban elég a telefon is

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#19) drpele válasza szepi79 (#18) üzenetére


drpele
senior tag

De mi köze a műszaki háttérnek a szolgáltatás lemondásához?
Szerintem semmi...
A dial-up és az adsl is csak egy szolgáltatás, e nézőpontból nézve nem külömböznek semmiben.

[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#20) szepi79 válasza drpele (#19) üzenetére


szepi79
őstag

yup... csak annyi, hogy míg egy dial-up-ért fizetsz vagy 3ezret, addig egy adsl-ért 10-12-t, valamint ha valaki szórakozásból lemondja a dial-up -odat, azt azért sokkal könnyebb szinte azonnal visszakapcsolni, mint egy adsl-t...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#21) drpele válasza szepi79 (#20) üzenetére


drpele
senior tag

Ez a 3e Huf a kombi 15 ára, nekem viszont kombi 100 volt (amíg nem volt szélessáv) az meg adsl árban van, 'szal nincs miről beszélni.
Részemről befejeztem...


[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#22) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Adsl csomagnál meg szoktuk kérni az ügyfeleket, hogy ezt jelezzék írásban is.
Bár elvileg lakossági csomagot lemondhatná telefonon is.
Viszont ha lemondod a dslt vagy ''félrehallanak vmit'' akkor azt meg lehet szívni rendesen. PL nem járt le a hűséged akkor biza kiszámlázzuk a bekötési díjat meg elveszted ugye az akciós havidíjakat is ami így egyben lehet akár 100 - 150k is :)
Szal nem baj ha van róla papír, hogy te akartad ezt. :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#23) szepi79 válasza Snoop-y (#22) üzenetére


szepi79
őstag

én úgy tudtam, hogy a bekötési díjat nem számlázzuk.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#24) Snoop-y válasza szepi79 (#23) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha hűségidőn belül lemondja akkor pedig de :D
Pont most volt egy ilyen ''ellehetetlenült szolgáltatás'' ahol szépen kiszámláztuk azt is. Legalábbis létesítés szerint ki fogjuk mert ugye mikor megköti az efi a hűséget azt a Matáv bevasalja rajtunk arra az időre. Igazából ezt hivatott takarni az eredeti borsos bekötési díj ami 59.900 local kredit.

[Szerkesztve]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Axelero help!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.