Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Audio cd irasa ... HELP (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Szaky


Szaky
tag

Sziasztok!

Szeretnem megkerdezni, hogy tudja e valaki, hogyan lehet egy egyben begrabbelt(110Mb) mp3 file-t felirni audiocdre, ugy hogy a track-ek kulon kulon legyenek. Van egy .cue kiterjesztesu file is, ami a track-ek hosszat tartalmazza.

Valaki???

Koszi

-Szaky-

(#2) greg214 válasza Szaky (#1) üzenetére


greg214
tag

Csá!
A .cue file csak valami kiegészítő szöveges file, azzal nem sokra mész, de arra jó, hogy tudjad, hol kell szétvágni az mp3-at, vagy a wawot, amit abból generálsz írás előtt. Ha nagyon odavagy azért a zenéért, akkor imho írd fel egyben

Greg O'Rich

(#3) emvy válasza Szaky (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha nagyon fontos akkor Sound Forge. (wavot tud szerkeszteni, gyerekjáték vele vágni.)

while (!sleep) sheep++;

(#4) guest válasza Szaky (#1) üzenetére


guest
veterán

Én még ilyet nem csináltam, de ebben az esetben ezt tenném:
1. Szereznék egy mp3 vágó progit (daraboló)
2. a cue-ból nyert információkkal megcsinálnám a darabolást
3. Ha minden OK, akkor felirnám a kapott cuccost (bár itt mivel NEM csináltam és nem tudom mi jöhet esetleg közbe, még lehet, hogy kellen valamit csinálni a kapott mp3-akkal)

Ill. van egy másik megoldási módom is, de ez egy kicsivel több HDD-t eszik:
1. mp3 to wav (pl. winamp)
2. wav szerkesztővel darabolás a cue adatok alapján
3. mehet az írás

Én így próbálnám, talán még működik is :)

prohardver vendég

(#5) sasa


sasa
csendes tag

a NEROvalis lehet zenet darabolni huzdat neroban a masolando zenet utanna jobb eger tulajdonsagok asszem es ott megtalalod en mar daraboltam vele de nem a legtutibb eszre lehet vennisajna 1 picit hol a vagasipont

Az emberi hülyeség határtalan

(#6) 9CS válasza Szaky (#1) üzenetére


9CS
senior tag

Ha csak simán felírod úgy, hogy a TaO-t választod, akkor az nem jó? Azthiszem ez lenne az amikor a számok után kikapcsol a lézer, vagy ebben az 1 mp3-ban nem látja a számokat? Illetve, kicsit maceránsabb, de egy újraírható cd-re fölírod, akkor ugye számonként lesz ezt újra legrabbeled és megvannak a számok külön. Ez picit össze-vissza sikerült, de remélem kimazsolázól valamit.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#7) guest válasza greg214 (#2) üzenetére


guest
veterán

Sziasztok!

A CDRWin megirja a .cue filebol a tokeletes cd-t. Jol lesznek rajta a trackek stb. Szoval egyatalan nem haszontalan, hanem abban van a ''kulcs'' :)

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Audio cd irasa ... HELP (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.