Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  átvertek az xxl gsmben, mit csináljak, help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sixday


Sixday
csendes tag

Tisztelt Fórumlakók,

Segítségeteket kérném mert keményen átverve érzem magam.
Megjelenése után 1-2 héttel (nem emlékszem már pontosan) vásároltam egy új Samsung Galaxy Grand Duos készüléket az XXL gsm-nél.
Azért őket választottam mert megbízhatónak tűntek, főleg a mobilarena támogatásuk alapján.
Viszont most derült ki hogy a határozottan németországinak mondott telefonomban (azért vettem náluk mert ennyivel a megjelenése után itthon még nem volt kapható) dél-afrikai régió van (XFE) ami miatt az újabb android verziók egyáltalán nem települnek rá, mindig azt írja a gyári 4.1.2-re hogy az ön verziója legfrissebb.
Tudom hogy rengeteg módon meg lehet hekkelni de pont azért fizettem ennyi pénzt érte (90e forintot) hogy működjön, mindig rákerüljön minden frissítés amit a samsung kiad hozzá és bármikor számíthassak a készülékre.
Most itt állok egy dél-afrikai telefonnal és semmi kedvem kockáztatni hogy tégla lesz-e belőle vagy nem valami szakértő által.
Mihez kezdjek, adjatok kérlek tippeket.
Előre is köszönöm.

(#2) Sixday


Sixday
csendes tag

Valakinek bármi ötlete? :(

(#3) pepe091 válasza Sixday (#1) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb topik nyitás helyett használd a keresőt! A telefon topikjában tedd fel a kérdésed!

Üdv!

Zárható

(#4) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A topicot zártam.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  átvertek az xxl gsmben, mit csináljak, help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.