Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz ktg3 #25076 üzenetére

    És a 88GT-nek 64 van, szvsz! :DDD Nagy lépés az ATI-nak, de kis lépés az emberiségnek! :DD De mondom: legyen jó és gyors!
    Még mindig nem állítottam egyszer sem, hogy rossz a 3870, csak azt, hogy lehetett volna gyorsabb is.

    Beawulf: Nehogy már lassabb legyen a 3870-nél! Csak neki lassú.

    KillerJohn: Ne ruházz bele több GPU-s rendszerbe. A tesztoldalamon találsz CF teszteket, de ami a lényeg: nem minden játékban működik (tehát a 8800GT-hez képest lassú lesz), és azokban is csapnivaló hatásfokkal (+30-60%). X38-as lapokban bizonyos tesztek (marketing) szerint állítólag jobb a hatásfoka (bár nekem is 2db 16XPCI-E volt), de semmi garancia arra, hogy ez igaz, mert nálam a másutt tesztelt játékokkal is rosszabb volt, márpedig a VGA-k ki voltak hajtva.
    X2 sem duplázza a teljesítményt (az normális tesztekben a CF eredményét hozta, ami ugy jó esetben 60%), és ha egy játék nem támogatja a több GPU-t, akkor ez sem fog gyorsítani rajta. A helyedben én megpróbálnék kölcsönben kipróbálni egy X2-t vagy CF-et. A hívei biztosan szívesen meggyőznek. ;) Ciripelés a túlhajtott ATI kártyáknál is rendszeresen előfordul, de volt, akinél még normál üzemmódban is.

    Keldor papa: Vantage nálam sem DX10-zel, sem DX10.1-gyel (Vista SP1, már ha egyáltalán műxik benne) nem adta be a játék teszteket, csak a régi, Forest-et.

    Tomboy1986: szóval már az nV felénél tartanak, és május vége felé állítólag a 9800GT is jön, majd a 9900GTS. Egyébként feltettem a Doom 3 teszt eredményeit, röviden: igencsak CPU-érzékenynek látszik! Mindem másban eddig ki volt hajtva a VGA-m 3 GHz-en az új procival, ennél meg 3,7GHz-en tűnt el a CPU-limit (szerintem inkább game-engine limit), és még akkor is csak default VGA beállításokkal!
    Röviden itt a grafikon, a többi az összehasonlításokkal a játék tesztjeimnél:

    Mindenesetre még így sem kell 4 magos proci alá. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés