Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati all-in-wonder radeon: hol szerezhető? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) greg214


greg214
tag

Aki tud olyan helyet, ahol ilyen kártyát lehet venni, az ne kíméljen!
Főleg a 8500-as érdekelne, ha lenne ...

Greg O'Rich

(#2) rdi


rdi
veterán

Engem is

Fej! Tor! Potroh!

(#3) greg214


greg214
tag

Senki? Mindenki pihenget a holnapra?:)

Greg O'Rich

(#4) greg214


greg214
tag

naaaaaa, léccciléccci
Valakinek csak van ilyenje, csak azt írja meg, honnan....

Greg O'Rich

(#5) greg214


greg214
tag

tehát?
:((

Greg O'Rich

(#6) greg214


greg214
tag

felhozom a topicot, hátha ...

Greg O'Rich

(#7) Parci válasza greg214 (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Aki anno ilyet vett súlyos pénzekért, nem biztos, hogy most eladja bóvliért. Még az All-in-Wonder Rage 128 is keresett termék, valószínűleg pont azért, amiért te is keresel ilyet...

Újonnan viszont nem éri meg az árát, szvsz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) greg214 válasza Parci (#7) üzenetére


greg214
tag

Lehet, hogy igazad van ... nem nekem kell, haveromnak mindenképp kell egy új videokártya, és szeretne TV-tunert is, továbbá nem lenne rossz, ha felvenni is tudna. Nem nagyon jönne ki jobban, ha külön venné a két cuccot. Másfelől épp van nálunk egy Hauppage WinTV PVR (ezért kattant rá a témára:D), aminek a funkciói remekek, viszont a szoftverei borzalmasak. És drága is (60-70K). Innen az ötlet. A All-in-wonder 7500-as is is imho elég lenne, viszont azt sem lehet kapni. Na jó, 1 helyet találtam, olcsón, de az NTSC-s(ezért lehet olcsó..).Addig rendben, hogy a TV-out firmwire frissítéssel PAL-ra üthető, de a tuner is?????Mer' akkor megvesszük:D
További kérdés: a radeon 7500 ugye nem gyengébb egy Ge2-nél?

Greg O'Rich

(#9) rdi válasza Parci (#7) üzenetére


rdi
veterán

Na de nem rég azt olvastuk, hogy a fejlett világban ez kb 199 USD, ami nem olyan rettenetes. Ráadásul hardweresen digitalizál (?)
:((

Fej! Tor! Potroh!

(#10) greg214


greg214
tag

Esetleg valaki (Parci?) nem tudja, hogy van-e, az Ati-nak hivatalos magyarországi disztribútora/forgalmazója/etc? Vagy olyan kiskert, akinél rendelni lehet ...
Thx

Greg O'Rich

(#11) hogyishívnak? válasza greg214 (#10) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Szia! 3 évvel ezelött mikor elöször ATI után érdeklődtem dohány u.-ba kb a hársfa u. magasságában volt 1 bolt ahova eljutottam mikor sehol nemtudtak korekt infókat adni az ATI-ról. Ha jóltudom ők a disztrib. És mindez Budapest VII.kerületébe található. Remélem tudtam segiteni.

Tibi

(#12) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Hali!

Esetleg próbáld meg az Axico Kft-nél, a CHS-nél, vagy a Pulsar Kft-nél, bár utóbbiak úgy tudom Club3D-t forgalmaznak.
Bocsi, ha nagyon reklámszagúra sikeredet.

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#13) Bagoly válasza greg214 (#8) üzenetére


Bagoly
senior tag

Na érdekelne egy két dolog a wintv pvr-ről, mert kicsit feldobott a hardveres mpeg encoder. Képes élvezhetően (full pal, zaj nélküli kép) capturölni egy normális (pl 1.8 xp :) ) processzorral. A lényeg (és ez akár 70k-t is megér) nálam az lenne, hogy a tvről felvett adást azonos, vagy jelentéktelen romlással tudjam visszajátszani, ill. monitoron is élvezhető maradjon. Jelenlegi harcos pinnacla pctv. Sajonos mivel szoftveres a full pal már nem megy az említett procival framedrop nélkül. (persze nem is egy árkategória). Mivel más hardveresen kódoló tvtuneres kártyát még nem láttam (tényleg az ati aiw-ben van hardveres mpeg2 encoder?), rendkívül vonzó kezd lenni a szememben ez a karesz.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#14) Bagoly válasza Bagoly (#13) üzenetére


Bagoly
senior tag

A ''képes élvezhetően...'' kezdetű sor kérdés akart lenni, csak már túl erőteljes a késő van faktor.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#15) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

A hónap végén állítólag tud szerezni All-In-Wonder 9000 (pal) kártyát a Pcland online shop.
Ismerősöm leadta náluk rá a rendelést BR 50000FT-ba kerül kb.
Majd beszámolok hogy sikerült-e beszerezni.
Érdeklődtünk még a demostudio-nál is ők is 2 hét múlva ígérték az all-in-wonderek érkezését.

(#16) Bagoly válasza Flashcash (#15) üzenetére


Bagoly
senior tag

Esetleg a pci-os változatból nincs valahol? (azt hiszem 7500-as mag van rajta)

Ahogy olvasgattam a netet nem valami nagy durranás (sajna) ez a wintv pvr.

(Akármilyen aiw van küldj már rám egy mailt pls!)

Még valami. Ezek pal-os szabványú tunerrel jönnek, mert ugye ntsc-vel itt nem sok esélyünk van.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#17) Obi-1


Obi-1
őstag

AIW Radeon 7200 elérhetőséget ismerek. Én nem használom ki, úgyhogy szívesen eladnám. Ár: 25000.

Only a Sith deals in absolutes.

(#18) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Egy alap All-in-Wonder Radeon nálam is van feleslegben...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#19) zOzOO


zOzOO
tag

Figyu, én úgy láttam, hogy az Emporium Computernél (IX Haller 16-18) van Radeon 9000Pro All-in-Wonder. Ha jól emlékszem Excalibur márkájú. Próbáld meg ott.

Inveniam viam aut faciam ("I will either find a way or I shall make one.")

(#20) Prozac


Prozac
aktív tag

PCI-os AIW nincs valakinek ? ára?

''Fussatok bolondok...''

(#21) BRinyo válasza greg214 (#1) üzenetére


BRinyo
aktív tag

9000pro:
mistral
demand2000

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati all-in-wonder radeon: hol szerezhető? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.