Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600: melyik gyártótól? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HEro


HEro
tag

Hi all! egy ati 9600-as kártyát szeretnék venni de nem tudom melyik gyártótól? connect3d vagy sapphire? segítsetek!!!!

:)

(#2) HEro


HEro
tag

Ya és még egy kérdés mi az az FPS? Hogy lehet mérni?

:)

(#3) HEro


HEro
tag

Na mi van? Valaki? Segítség? Sürgős! Nagyon!

:)

(#4) csudri válasza HEro (#1) üzenetére


csudri
őstag

Még hány ilyen topik lesz? Könyörgöm azért kereső nélkül is vissza lehet pillantani 2-3 sort!

(#5) csudri válasza HEro (#2) üzenetére


csudri
őstag

Hogyan lehet mérni? Szépen leülnek a monitor elé és megszámolják, hogy hány frame megy le másodpercenként. 3 ember méri, miután végeztek összeteszik a papírjaikat és átlagotszámolnak! :DD :DD :DD :DD :DD

(#6) Thom!


Thom!
veterán

Keresőt kellene használni, mert 1 rakat topic van már!!!!!!

(#7) csudri válasza Thom! (#6) üzenetére


csudri
őstag

Nincs kereső! A gógli meg bóvli!

(#8) csudri válasza Thom! (#6) üzenetére


csudri
őstag

bocs! Én voltam láma! Tényleg működik a kereső. Eddig a témákban nem lehetett vele keresni, most már franyesz!

(#9) igi


igi
aktív tag

Na, hogy egy értelmes választ is kapjál a sok kioktatás mellett: Tökmindegy :D

Azaz: Ha sima 9600-at akarsz venni (nem PRO), akkor GigaByte és PowerColor kerülendő (gagyi 64 bites memóriavezérlő).

Sapphire vagy Connect3D mindegy. Ha lehetőséged van rá nézd meg milyen ram van a kártyán, és a kisebb időzítésűt válaszd (a jövőbeni tuningolhatóság reményében).

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#10) kalcika válasza igi (#9) üzenetére


kalcika
tag

Nem tökmindegy, a Sapphire jobb.

Sapphire-nak is van 64bites memvezérlős non-pro 9600-asa. A Gigabyte radeon meg jó választás, a Pro változat.

Csak hogy valóban jó választ kapjál. :)

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#11) igi válasza kalcika (#10) üzenetére


igi
aktív tag

Most nem akarok vitázni, de én egy szót sem szóltam a GigaByte PRO-ról.
A GigaByte szerintem (is) az egyik legjobb VGA kártya gyártó, de az nagyon rossz húzás volt részükről, hogy kihozták azt a 64 bites hulladékot.

Amúgy ha a Sapphire-n 5ns-os, a Connect3D-n pedig 4 ns-os ram volna, én az utóbbit választanám. Ha egyforma, akkor lehet hogy én is a Sapphire-t (meg persze akkor is ha azon vannak a jobb ramok :))

A topicindító egyébként még nem nyilatzkozott arról, hogy sima vagy PRO kártyát akar-e venni. Szerintem az előbbit, mert különben odaírta volna, hogy PRO. Akkor meg minek a PRO-t kínálgatni :P

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#12) kalcika válasza igi (#11) üzenetére


kalcika
tag

Na... A Sapphire is kijött a 64 bites ''hulladékkal'', erről ennyit. Én sem akarok vitázni. Amelyik karin 5 ns-os mem van, azt én sem venném meg... :)

A Connect3D viszont nem kéne...

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#13) @aMoRF válasza kalcika (#10) üzenetére


@aMoRF
tag

Minden Gigabyte radeon 9600-os VGA ami nem pros az 64 bites a memori vezérélésü? Fel van ez tüntetve valahol?
Mert nekem van egy nem pros gigabyíte radeon 9600-os de a dobozán sehol nincs ilyenre utalás. Sőt a Drivere azt mondja rá hogy PRO..
Akkor most milyen?

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#14) Keitaro válasza @aMoRF (#13) üzenetére


Keitaro
addikt

Nézd meg AIDA-val.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati 9600: melyik gyártótól? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.