Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus TUSL2 vga probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) danteshell


danteshell
aktív tag

1 héttel ezelőtt vettem egy Asus TUSL2-őt, 1,1 GHz Celeronnal és egy ATI Radeon 7500 DDR+TV-t.
Namost, két napig simán ment a cucc, tv kimenet is, de a harmadik napra meghalt. Visszavittem, megnézték, elismerték hogy hibás, majd kicseréltem egy 128Mb-os MSI Gef3 VIVO-ra. Beszerelem a kártyát és nagy semmi, a ventik elindulnak, de az alaplap mégcsak nem is csippan, se kép se hang. Kivettem a kártyát és láss csodát az integrált vga-val tökéletesen megy.
Mi lehet a hiba? Valszeg valami az agp porttal lesz. A legdühítőbb meg az, hogy eredetileg TUSL2-C-t akartam volna venni, és otthon derült ki, hogy nem azt kaptam.

7447 óta folyamatosan...

(#2) BobMaster válasza danteshell (#1) üzenetére


BobMaster
senior tag

Ha a számlán TUSL2-C van, akkor nyugodtan vidd vissza, ki kell cserélniük (bár a TUSL többe kerül). Próbáld meg BIOS-ban beállítani a First VGA-t AGP-re, aztán tedd be a kártyát. Ha a VGA-val baj van, akkor általában visítani szokott a gép. Esetleg egy BIOS reset? Másik gépben megy az MSI kártya?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#3) danteshell


danteshell
aktív tag

Kicseréltettem egy TUSL2-C-re, kiderült, hogy nem műxik a TUSL2 semmilyen vga-val.

7447 óta folyamatosan...

(#4) BobMaster válasza danteshell (#3) üzenetére


BobMaster
senior tag

Mármint a széria, vagy csak az? :)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hat, sztem eleg gaz lenne, ha az egesz szeria nem menne...Az egyik baratom cegenl most vettek 30db-t fejlesztes celjabol:DDD

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#6) BobMaster válasza KERO_SAN (#5) üzenetére


BobMaster
senior tag

Hurrá. Kihaló platformra fejleszteni (nem mintha a Tua cerka rossz lenne, de mégis)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#7) KERO_SAN válasza BobMaster (#6) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Miert, szeinted egy titkarnonek, vagy egy aszisztensnek nem eleg a tua cerka? Minek p4-et vagy xp-t venni, amikor amit futtatnak , az max egy word, power point, meg dreamwaver.:)
Es egy 1400mhz-s cerka, ehez meg boven sok.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus TUSL2 vga probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.