Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus tusl-2c nem indul (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Stee


Stee
csendes tag

Nem tudom mi lehet a gépemmel. Készenlétre állítottam pár óráig, azóta nem indul a monitorra sem rak ki semmit. A power és a hdd led ég, mennek a ventilátorok, (a vga cooler nem mindig, gf2 mx400). Csipogás nincs, csak kb. minden második bekapcsolásra szirénázik a speeker. (tényleg sziréna bí-bú-bí-bú).
Sajna nincs semmi cserealkatrészem, Bár egy másik vga-t probáltam azzal sem ment. Arra gondoltam esetleg a táp nem bírja 235w-os van benne. Viszont tele van a gép (2 lan, tuner, 1.3 tualatin, 2hdd, 2 cd, sb live).

Van valakinek ötlete? Vagy irány a szervíz.

[Szerkesztve]

Soha nem felejtem el hogy, a táj amit magam előtt látok, a hátam mögött folytatódik.

(#3) Stee válasza Kalandor (#2) üzenetére


Stee
csendes tag

ok, megprobálom.

Soha nem felejtem el hogy, a táj amit magam előtt látok, a hátam mögött folytatódik.

(#5) zso73


zso73
veterán

Hali!
A ''bí-bú-bí-bú'' az memória,vagy VGA nem?
Zso :-)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6) Stee válasza zso73 (#5) üzenetére


Stee
csendes tag

Úgy látszik sehogyan se jön össze. A bi-bú szerintem nem ram vagy vga mert akkor csak csipog, ez meg szirénázik. Viszem szervízbe.

Soha nem felejtem el hogy, a táj amit magam előtt látok, a hátam mögött folytatódik.

(#7) vicces válasza zso73 (#5) üzenetére


vicces
addikt

szirénázni akkor szokkott, ha a proci túlmelegszik.
bár az én alaplapomat még soha se hallottam szirénázni, pedig sütöttem már procit. :)

:)

(#8) I. Richard


I. Richard
senior tag

Szia!

Nem húztad túl a procit? Nálam akkor szirénázot igy!
Esetleg a hütést nézd meg a procin...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus tusl-2c nem indul (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.