Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Hali mindenkinek! Valaki meg tudná mondani hogy a címben szereplő alaplap mennyibe kerül és hogy hol lehet kapni??? De minden érdekel vele kapcsolatban! :))

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) Dilikutya válasza wolfman (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hol lehet kapni? Szerintem bárhol, ahol alaplapot árulnak ;] Bluefish-ben van (biztos máshol is, ennek tudom fejből az árlista elérhetőségét), 41k környékén van az ára.
Minden vele kapcsolatban pedig itt található: Bővebben: link
Nem volt nehéz megtalálni....

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Bocsi! De úgy néz ki mégsem ezt az alaplapot veszem meg. :D Marad az ASUS de ASUS P5AD2-E Premium-lessz belőle. 10kilóval drágább de legalább nem kell még vagy 4 évig újat venni! :D Ki az aki ismeri és tud valamit ezen alaplapról?
Bővebben: link

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) Tomoty válasza wolfman (#3) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Nekem volt ilyen lapom :D(P5AD2-E Premium).
Bánom, hogy eladtam... Szerintem a valaha nálam járt legjobb (legtöbbet tudó) alaplap volt (tudni kell, hogy 2-3 hetente cserélem a gépem).
Tuning: Corsair DDR2 675MHz ramot hajtottam benne 750MHz-en :D.

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#5) Rover623 válasza wolfman (#3) üzenetére


Rover623
félisten

Elég optimistán adod elő...4 év...?
Már az idén megjelenő dual-core procikat sem tudod beletenni...:U
Ha ennyire felvet a zsé, meg csúcslapot akarsz akkor inkább várjál egy-két hetet és vegyél P5LD2 vagy P5WD2 lapot...ezek legalább egy évig topon lesznek...;]


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#6) Dilikutya válasza Rover623 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Érdemes megvárni azt az alaplapot, ami már tudja kezelni a dualcore procikat is. A proci egyenlőre maradhat, és később amikor már földi halandó is meg tudja fizetni, akkor venni bele egy dualos procit.
Egyébként nem hülyeség a 4 év. Legalábbis eddig nem volt az. Persze ha játékról van szó, akkor esélytelen a dolog, és a VGA-ra éppúgy nem igaz. De ha most valaki összerakja a legjobbat, amit össze lehet, akkor annak ha nem is 4, de 2-3 évig semmi gondja sem lesz, de szerintem a 4. évben sem a proci+alaplap lesz a gyenge pont.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Na igen de pl. a P5WD2 már támogatja a dual-core procikat!!! bizonyíték alant Bővebben: link Vagy elírták volna???

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) Rover623 válasza wolfman (#7) üzenetére


Rover623
félisten

Nem írták el...ezért is voltam bátor javasolni...:DDD

primus inter pares

(#9) wolfman


wolfman
veterán

És az ASUS P5AD2-E Premium nem támogatja a dual core procikat??? Haverom vett egy ASUS P5AD2 Premium lapot és neki a fószer akitől vette azt mondta hogy kezeli. Remélem igen! Amúgy most mennyiért vesztegetnek egy DC-t kezelő alaplapot? Én majd ősszel akarok gépet venni de tudni szeretném hogy addigra árban hogy alakul!? ;)

[Szerkesztve]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) matyics válasza wolfman (#9) üzenetére


matyics
őstag

Hát ez nem jött be a haverodnak, ugyanis nem támogatja! :(

[Szerkesztve]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.