Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) massssza


massssza
csendes tag

Segítség kellene, hogy melyik alaplapot válasszam a kettő közül Asus P4P8X vagy Abit IS7-E2. Melyik a gyorsabb: játék, DVD konvertálás, tömörítés terén. Eddig egy Abit IC7-em volt de az teljesen meghalt (hátránya az volt nincs LAN csatoló) sebessége megfelelő volt. Sajnos 18e Ft-nél többet nem tudok rááldozni és ezt a kettőt találtam ami belefér.

(#2) ace_ventura válasza massssza (#1) üzenetére


ace_ventura
tag

Én a kettő közül biztosan az Abit IS7-E2-re szavazok, mert abban 865PE és nem ''csak'' 865P chip-készlet van. Az utóbbi hivatalosan nem támogatja a DDR400-at és a 800 MHz-es FSB-t, csak a DDR333-at és az 533 MHz-es FSB-t!
Valami hekkelésel esetleg bele lehet égetni a P4P800 BIOS-át, de semmi garancia nincs rá, hogy menni fog.
Bővebben: link

Egyébként az apronet-en már láttam használt Abit IC7-eseket 18 ezerért...
Bővebben: link

(#3) Zull


Zull
senior tag

IS7-E2, ez egyértelmű, szvsz má zárni is lehetne.

(#4) mycso válasza massssza (#1) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Vagy p4p800-x, esetleg.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5) massssza


massssza
csendes tag

Találtam még alaplapokat 20e forint körűl 865PE chips-el melyiket ajánjátok : Gigabyte, MIS, Epox. Amit tudni kell : dual mód, LAN, SATA, AGP8x, 3PCI, 6USB

(#6) Zull


Zull
senior tag

Akarod tuningolni?

(#7) sz.j válasza massssza (#5) üzenetére


sz.j
nagyúr

Jó választás lehet még az Abit AI7-es alaplap is (i865PE)! :C

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#8) mic


mic
csendes tag

Most raktam ossze egy gepet is7-e2 lappal meg 2*256 kingston mem, p4 2.2@2.7 cerka, ati9550. Annyira finoman megy, hogy az asztalon piheno xp-met eladom es nem amd lesz a kovetkezo gepem, hanem intel, pedig mindig amd-m volt, csak a 386dx40-em volt intel. De ez annyira fincsin megy, hogy azt mondtam ennyi penzert siman ez a legjobb. Asus-t meg elbol ruhellem. Volt Asus lapom, tonkre is ment,azon kivul csak egy tomato lapom doglott meg 13 ev alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.