Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) partyface86


partyface86
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő: A netet bújom már több mint 1 napja és nem jövök rá h mit kellene tennem! :'(

Van egy Asus M2N68-AM SE alaplapom amin múlthéten frissítettem a bios-t! (0205 -->0804-re)

A frissítétessel nem is volt gond, és a gép is működik "tökéletesen". A problémám csak az, h a régi(0205) Biosba be tudtam állítani h a Ramok hány hertz-en menjenek(533Mhz), de ezzel a mostani(0804) Biossal nem lehet csak 400Mhz pörgetni őket!

A problémám az ---- azon kívűl h nem tudom kihasználni a 4 Gb, 1066Mhz-es Ramjaimat --- Hogy istenért se tudom visszatenni a korábbi (0205) Biost.

Windows 7 x64 van fennt, amire az asus update v6.10.01 sem települ fel :S

Nagyon megköszönném ha vki tudna erre vmi ötletet, mert kezdek kifogyni a türelemből :@
Nem vagyok vmi nagy mágus ezért ha kérhetlek titeket szájbarágósan magyarázzátok el ha van rá megoldás..... :( Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#2) Mero1980


Mero1980
csendes tag

a bios-t sorba tudod visszabutitani vedd le az asus oldalról a laphoz tartozó összes bios fájlt
egy mappába kitömörited őket és a biosból tools asus ezflashel 1 esével visszatudod butitani
a vinyódról is megtalálja a bios fájlokat a tabbal tudsz váltani a meghajtók között
remélem tudtam segiteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.