Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Regenhart


Regenhart
újonc

sziasztok!

Nem olvastam el minden hozzászólást szóval elnézést ha az információt amit leírok valamilyen formában már megkaptátok. Velem és a k50ab-mel történt:

ugyanigy előjött a vga probléma bevittem szervízbe ahonnan továbbküldték állítólag a márkaszervíznek olyan címszóval hogy ők nem tudják megjavítani. 2 hónap után hivtak is hogy nem lehet megcsinálni csak nagyon drágán de ha gondolom megveszik a gépet 20 ezer forintért, mivel egyébként nagyon jó állapotban van. Én visszakértem a gépet javítás és minden nélkül. bevittem egy másik szervízbe ahol pontosan elmondták amit ti itt leírtok, hogy mi a hiba okozója stb de megcsinálják. 2 nap elteltével csörgött a telefonom hogy kész van és 5000 ft -lesz. Ennek már kb 5 hónapja és a gép tökéletesen üzemel, pedig játékok is pörögnek rajta és nem a super mario :) az egészben a plusz és a vicc hogy (sajnos nem tudom tényleg látott e márkaszervízet) de úgy küldték vissza hogy nem működik a balos 2db usb port, a DVD író és az aksi 10 perc után lemerül.
Tanulságos eset volt annyi szent. De azt láttam hogy páran irtak megoldást a problémára :) Megjegyzem én imádom ezt a gépet mert eddig tökéletesen megállta a helyét minden téren :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.