Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook

Hozzászólások

(#2251) norti válasza knuckle (#2250) üzenetére


norti
addikt

Megpróbálom a driver install trükköt, de az aktivált W10-ről nem szeretnék visszaállni W8-ra, mert amúgy semmi probléma nincs vele (ingetrált VGA is rendben megy a legfrissebb béta driverre, játékok is jól futnak) :)

Abban reménykedek, hogy az AC-s routerrel jól meglesz 5 GHz-en (külföldi fórumokban ezt írják), máshol meg úgyis 2,4 GHz wifi van általában, ott talán nem lesz ilyen probléma.

Még a Killernek van ilyen dual-bandes kártyája, ami esetleg jó lehet, végső esetben ezt eladom és megpróbálok egy olyat, bár az meg drágább, nagyobb a rizikó. Azurewave-nek lehet dual-bandes változata?

(#2252) gyugyo79 válasza knuckle (#2250) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azért nehogy már az legyen az irány, hogy cseréljünk a wifi kártyát és utána az miatt meg operációs rendszert főleg úgy, hogy DX12 nincs is csak 10-től főleg, hogy nekem pld. minden jól működik win 10-en (driver szinten).
Ha én rendeltem volna tesztből a kártyát akkor is hamarabb raknám vissza a régit mint, hogy oprendszert cseréljek ....

(#2253) knuckle válasza gyugyo79 (#2252) üzenetére


knuckle
aktív tag

véglegesen semmiképpen, de viszont én ideiglenesen visszatértem rá.
nekem van rendszermentésem minden verzióból ami a gépre felkerült, így azért picit könnyebb a visszaállás, még ha ideiglenesen is.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#2254) blue_23


blue_23
senior tag

Sziasztok!

Win 8.1-ről win 10-re való frissítés után keletkezett némi problémám (Asus G551). Az akkumulátor visszajelző LED időközönként hibásan jelez vissza, amely csak kikapcsolás + tápfeszültség elvéte után oldódik meg újabb időtartamra.

Olykor a windows azt mutatja, hogy az akkumulátor teljesen fel van töltve, míg a LED villog (narancssárga), mintha teljesen le lenne merülve és feltöltést kérne. Máskor az akksi éppen töltőn van, a LED pedig azt mutatja, hogy teljesen fel van tötlve (zöld). Akkumulátornak semmi baja nincs.

Drivereket ajánlották frissíteni win10-re (megtörtén), bios frissítés, akkumulátor reset, windows battery management törlés/újratelepítés, nem hozott változást.

Van valakinek ötlete?

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#2255) juve600


juve600
nagyúr

üdv

ASUS G551JW-CN214D tipusba hogy tudok msata ssd-t tenni,mert leirásokat-videokat láttam hogy M SATA slot is van benne,de nem találok róla leirást hogy hogyan tudom beletenni

(#2256) Vigneau válasza juve600 (#2255) üzenetére


Vigneau
félisten

Íme, itt a keresett infó. Csak half mSATA SSD-t fogad be a gép és azt is megbontással.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2257) juve600 válasza Vigneau (#2256) üzenetére


juve600
nagyúr

:R
hány gb-at fogad max ??

illetve ebben a tipusban 5400 vagy 7200-es hdd van ?

(#2258) gyugyo79 válasza juve600 (#2257) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az ASUS fórumon azt írták amikor vettem, hogy 128 GB (Az infó az ASUS -tól volt). Ez nem azt jelenti, hogy nem kezel nagyobbat, csak én nem mertem rizikózni.

Sajnos én a hátsó számokból meg nem mondom neked. Az enyémben 7200 -as volt az 1 TB-os és a számlán (az megvan scanelve a gépen) G551-JW-CN251D van írva (De ez lehet a nagyker azonosítója is)...

(#2259) Vigneau válasza juve600 (#2257) üzenetére


Vigneau
félisten

Pont 214D-m van, gyárilag 7200RPM-es 1TB-s HGST-vel szerelték.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2260) juve600 válasza Vigneau (#2259) üzenetére


juve600
nagyúr

Köszi

Tapasztalat róla ?
Játékok hogy futnak,stb

(#2261) Vigneau válasza juve600 (#2260) üzenetére


Vigneau
félisten

Egyedül WoT-tal játszom rajta, no meg régi VtM - Bloodlines és Pharaoh játékokkal. WoT alatt FHD-ban GFX Optimalizálva 50-60FPS megvan.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2262) juve600 válasza Vigneau (#2261) üzenetére


juve600
nagyúr

az egész jó

néztem róla teszteket hogy nincs igazán különbség az i5 és az i7-es változat között a játékokban,cserébe nem melegszik annyira az i5 mint az i7-es változat

(#2263) Vigneau válasza juve600 (#2262) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ezért is választottam i5-ös verziót. WoT alá amúgy is elég 1 mag, de az legalább gyorsan tekerjen.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2264) Malacka


Malacka
csendes tag

Nem tudtam mást csinálni, hiába vettem direkt az mSata SSD miatt a gépet, nem tudtam tisztességes méretűt venni, sem sebességűt!
Nekem mind a három kell (SSD,HDD,DVD)
Beszoptam! :W :W :W :(( :((( :(

Szóval most vettem egy Corsair 2,5 coll 560W/530R körüli értékkel bíró 250GB SSD-t és beraktam a HDD helyére.
Tiszta w10 telepítés.Jövőhéten 8GB RAM.
Talán most van először, hogy gyors a gép.Nagyon gyors... :C

Segítsetek, hogy a DVD helyére milyen beépítő illeszkedne a HDD-nek, mert így meg vagyok lőve.Nem merek ebbe már semmit venni.... lásd mSata SSD is hogy megszívatott.(Boltos haragszik is érte... kis bolt, rajta maradt)
Szóval milyen megoldás lenne a HDD-nek?
A DVD-nek esetleg érdemes tokot venni?Vagy inkább egy USB- író?Ha igen milyen tokot vegyek neki?

Köszönet a válaszokért!!!

[ Szerkesztve ]

passz...

(#2265) Patrick76496 válasza Vigneau (#2241) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tessék vigyázni az ilyen veszélyes szerszámokkal. :DDD
- - - - - - - - -
El sem hiszem, végre megjött az optibayem. Pont most vettem SSD-t a héten (hogy majd egyszer megjön az optibay is), és pont mára hozták, amikor jöttem haza. :C Viszont sajna nem jó. 9,5 mm, ugyan azt rendeltem, mint Norti kolléga is. Nem fér be a DVD meghajtó helyére, akárhogy is próbáltam óvatosan beletömködni. Pedig minden olyan jól ment, sikerült kivenni a HDD-t, berakni az optibayre, de nem passzolt. Még üresen sem fér be. :( Legalább utána nem volt gond az összerakásnál sem.

Kicsit olyan, mintha el lenne hajolva, pedig elég jól be volt csomagolva, 2 réteg pukkasztós fóliával és azzal is 2x körbe volt tekerve. Itt van egy-két kép az elhajlás mértékéről: [kép1] [kép2]

Szerintetek mit csináljak vele? Visszaküldjem, vagy próbáljam meghajlítani (ezt mondjuk inkább nem)? Lehet inkább nekem is az edigitalban kellett volna vennem ezt is.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2266) gyugyo79 válasza Patrick76496 (#2265) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát ez nem kicsit van meghajolva. Ráadásul nekem a úgy tűnik mintha meg lenne csavarodva az egész.
Ezt így biztos nem erőltetném be.

(#2267) norti válasza Patrick76496 (#2265) üzenetére


norti
addikt

Reklamáld meg és kérj refundot. Először én is hasonlót kaptam aliexpressről, a második lett jó ebayről. Nem tudni, mit csinál vele a posta...

(#2268) Patrick76496 válasza gyugyo79 (#2266) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az is lehet. Még ha csak külsőre lenne rossz, de bemenne és működne, akkor nem zavarna, de így.. Pedig először nagyon korrektnek tűnt az eladó, még képet is küldött, plusz csomagolt egy kis csavarhúzót. Na az sokat segített a szerelésnél. :K

(#2267) norti: Akkor csak szimplán írjam meg neki, hogy nem jó, és kérjem, hogy utalja vissza a pénzem? Vagy van erre valami külön rendszer az ebay-en? A képeket természetesen elküldeném neki. Viszont ha meg is adja az árát, akkor biztos nem innen rendelek, mert nincs kedvem megint ~3 hetet várni.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2269) DeNi91 válasza Patrick76496 (#2268) üzenetére


DeNi91
tag

Reklamáld meg, és vegyél innen apróról.

(#2270) norti válasza Patrick76496 (#2268) üzenetére


norti
addikt

Igen, keress rá google-ben: "eBay refund kérés" és az első találat leírja, mit kell tenned, ha nem lenne ismerős az eBay rendszere. A képeket töltsd fel pl. imgur.com-ra és linkeld be a levélbe. Ha látja úgyis felajánlja, hogy refund vagy újat küld. Persze csak akkor, ha még nem értékelted 5 csillagra.

(#2271) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Köszi a válaszokat. Még szerencsére nem értékeltem, de sajnos nem engedi az ebay, hogy refundot kérjek, mert papíron még meg sem érkezett az optibay. 28-ára van kiírva a szállítás. Írtam az eladónak a 2 képpel együtt, remélem jó fej lesz.

Az még kérdés, hogy honnan rendelem a másikat, lehet tényleg hardverapró lesz belőle. De egyelőre meglátom, hogy sikerül-e visszahajlítani ezt, most kiraktam fejjel lefelé sík felületre és pakoltam rá pár kiló könyvet pár órára, hátha mégis jó lesz. Az a baj, hogy alapból nagyon ki van centizve a DVD meghajtó helye is, ha picit is eltér a cucc alakja, már nem jó...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2272) gyugyo79 válasza Patrick76496 (#2271) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha normális az eladó nem kell, hogy az Ebay -es refund-ig eljuss vele. Pontosan éppen belemegy ha jó, viszont a belső felén még vannak "belógó" részek szóval nem is egy egyenletes felület mentén kell, hogy becsússzon így simán meg tud akadni és ha ilyenkor még erőltetve is van esetleg meg lehet sérteni a laptop belsejét.

(#2273) vandor01 válasza Patrick76496 (#2271) üzenetére


vandor01
őstag

talán innét? nem occco de tuti a méret!

[link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#2274) toyta3 válasza Malacka (#2264) üzenetére


toyta3
csendes tag

Hali!

Én ezt a caddy-t rendeltem, illetve ezt a külső tokot az ODD-hez múlt héten. Még nem jött meg, de elvileg tuti passzol a gépbe, mert előre egyeztettem az eladóval.

A termék leírásánál is szerepel, hogy a GUC0N DVD meghajtó helyére passzol (ilyen van a g551-ben).

(#2275) Patrick76496 válasza gyugyo79 (#2272) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igaz. Bár a levelem után egyből visszautalta a pénzt, szóval nem kellett az ebay felé fordulnom. Ilyen szempontból volt korrekt.
Viszont rendeltem egy másik ugyan ilyet hardverapróról, remélhetőleg az már jó lesz. Ma veszem át, utána ismét mehet a szerelés. Kicsit attól tartok, hogy a HDD-vel nem fog beférni az optibay, de majd eldől (max az SSD-t teszem az optibayre).

Ti amúgy teljes újratelepítést végeztetek az SSD beépítése után, vagy csak költöztettétek a rendszert?

- - - - - - - - - - -

(#2273) vandor01: Ez igaz. Ha 100%-ban a megbízhatóságra mennék, biztos tőlük rendelnék. :K Viszont ennyit nem szeretnék költeni rá, plusz már várni sincs kedvem. Köszi a tippet egyébként. Az ő videójuk alapján szereltem a gépet. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2276) gyugyo79 válasza Patrick76496 (#2275) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én simán aomei -el klónoztam. Abban van egy opció , hogy ssd-re készül a klón.

(#2277) Patrick76496 válasza gyugyo79 (#2276) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi, akkor én is megpróbálom azt. Konkrétan melyik Aomei programra gondolsz? Az Aomei Dynamic Disk Manager-re?

Más: Nem fogjátok elhinni. Átvettem a másik optibay-t, ez már tökéletes állapotban volt. Viszont ez sem illett be a gépembe. :D Szóval nem csak az volt a baj, hogy el volt hajolva az előző, hanem az is, hogy túl széles. Egy pont olyat hozott az eladó, amilyet Kínából is rendeltem. Szerencse, hogy volt nála egy másik, műanyag keret is, az már belement. Végre SSD. :))

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2278) norti válasza Patrick76496 (#2277) üzenetére


norti
addikt

Igen, sajnos elég lottó a méret, mert még 1 mm játékot sem enged a noti belseje...

(#2279) gyugyo79 válasza Patrick76496 (#2277) üzenetére


gyugyo79
addikt

(#2280) Patrick76496 válasza gyugyo79 (#2279) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm, végül sikerült klónozni.

Más: Szerintetek azzal mit lehet kezdeni, ha a Win10 (most az SSD) az összes partíciót látja, viszont a BIOS csak az SSD-t? A felszabadult 150 gigás partícióra tettem egy Win7-et, már gyakorlatilag kész vagyok vele, de legutóbbi restart óta nem tudom elindítani.
Az más dolog, hogy újabban mindig kattan egyet a gép újraindításkor. Eddig csak akkor csinált ilyet, amikor végső esetként a hard resetet kellett alkalmazni (ugye bekapcsoló gomb hosszan lenyomva).

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2281) TommyX_ válasza Patrick76496 (#2280) üzenetére


TommyX_
őstag

Ez a kattanás a vinyónál, nálam és másnál is elfordul ,amikor újraindítás van. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#2282) Malacka válasza toyta3 (#2274) üzenetére


Malacka
csendes tag

Akkor gondolom a héten meg kell jönnie!Majd megírod, hogy jó lett-e?

SSD vélemény:
A SSD-re én tiszta telepítést csináltam.Én csak ebben bízom.Ha már egyszer SSD és gyors rendszert akarsz, akkor nem kell sajnálni azt az új telepítésnyi időt.Jöjjön csak elő amit tud abból az SSD-ből...

passz...

(#2283) Malacka válasza norti (#2248) üzenetére


Malacka
csendes tag

Szia!

Ez most akkor a Wireless-AC 8260? Wifi?

Nekem WIDI miatt- meg a jelerősség miatt kellene másik kártya bele.
Azóta is instabil?

Ki milyet használ ami ajánlható?

Amúgy durva, hogy ha mindent kicserélsz ami benne volt a gépbe és cserélhető akkor egész jó géped lehet.Én mondjuk alapba ezt vártam volna el...

Billentyűzet kopást szerintetek gariba intézik?

passz...

(#2284) gyugyo79 válasza Patrick76496 (#2280) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mire akarod a win 7 et használni (persze csak ha publikus) ? Nem elég egy virtuális gépen futó?
Nekem van win7,10 , ubuntu, osx ...Az osx - et leszámítva mind tökéletes és szinte bármire jó.

[ Szerkesztve ]

(#2285) norti válasza Malacka (#2283) üzenetére


norti
addikt

7260 Wireless-AC :)

2,4 GHz atomstabil, de nem gyorsabb, mint a gyári Azurewave kártya (3 órán keresztül másoltam oda-vissza rajta 10 méterről, téglafalon keresztül).
5GHz N része nem jó, szakad állandóan, az AC-t később tudom tesztelni, ha az jó, akkor marad, ha nem, akkor eladom és megy vissza a gyári a gépbe.

WiDi nem működik vele :( Nem tudom, hogy most a TV szarakodik (volt azon is frissítés mostanában) vagy valamelyik inteles driver (VGA legújabb béta/wifi) nem oké, de ezt még majd tesztelgetem, egyelőre kevés időm volt a tévé közelében lennem... :)

(#2286) Patrick76496 válasza TommyX_ (#2281) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor oké, köszi a választ. Csak biztos akartam lenni, mert eddig újraindulásnál nem hallottam ilyet. Most selejteztem le egy nagyon régi vinyót, ami ilyen kattanó-nyekkenő hangokat adott ki (a berregés csak a felvételen van). Részben megoldott egy boot problémát, pedig nem is azon volt a rendszer. Mondjuk más az, hogy egyszer kattan vagy periodikusan kattog ha rájön néha.

(#2282) Malacka: Nekem egész jól sikerült a klónozás, újratelepítésre jelenleg nem volt időm (elég volt egy másik géppel foglalkozni). Mondjuk rengeteg ideig szenvedtem vele, amíg rájöttem, hogy kell kiterjeszteni az alapból 150 gigás partíciót a 240-es SSD-re. :N Az indítást, meg az alkalmazások indulását észrevehetően meggyorsította, egyedül a játékoknál nem érzek nagy különbséget.
Hogy őszinte legyek, ott még 5-10 FPS csökkenés is van. Annyi baj van még, hogy rendszerindulás/ébredés után 1-1,5 percig nincs hang, utána jó lesz.

(#2284) gyugyo79: Need For Speed Pro Street-re. Főként csak ezért a játékért raktam fel, mert Win 10-en ez a bug kísért (és még nagyon sok más embert is). Mondjuk így fele annyit FPS-em van, mint az újabb oprendszeren, de hát áldozatokat kell hozni...

Plusz kísérleti jelleggel. Meg kell hogy mondjam, egész jól működik. Eddig nem találkoztam olyan elemmel, amit nem sikerült volna működésre bírni (mondjuk az USB Controllerrel rengeteget szenvedtem, mert egyik port sem működött). Akár még daily oprendszernek is lehetne használni, bár mivel picivel butább, mint a W10 ezért a fő OS-em az marad.

Szóval sajnos nem jó a virtuális gép, mindenképpen kell az erőforrás. Mindenesetre köszi a tippet. Plusz nem tudom ez mennyire támogatja a felbontásokat, de a Debian 8.1-et sehogy sem tudtam 1024x768 felbontásnál nagyobbra állítani. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2287) Malacka válasza norti (#2285) üzenetére


Malacka
csendes tag

Köszi a részletes választ!
Hát nekem is pont a WiDi miatt lenne jó - meg hogy erős legyen a vétel...

passz...

(#2288) toyta3 válasza Malacka (#2282) üzenetére


toyta3
csendes tag

Persze, írok amint megérkezett és többet tudok.

Amúgy én is a clean install híve vagyok. Tisztább érzés egy új rendszer.

(#2289) gyugyo79 válasza Patrick76496 (#2286) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én vmwaret használok, ott ilyen szempontból nincs gáz még az osx is megy hd-n teljes képernyőre rakva. Kis ablakban meg méretezi a felbontást. Csak ugye mivel azt csak okosítva lehet indítani nincs vga támogatása. Míg windowsra linuxra van.

De Need For Speed Pro Street-re kevés lenne ...

[ Szerkesztve ]

(#2290) norti válasza Malacka (#2287) üzenetére


norti
addikt

Jelentem, működik a WiDi, csak a hülye Windows 10-ben el kellett először távolítani a TV-t, amit rögtön vissza is telepít és utána jó lesz. Szerintem a legújabb béta Intel VGA driver kavart be. Persze csak 2,4 GHz-en stabil... Viszonylag minimális a késleltetés, de ilyen volt a gyárival is, szóval emiatt nem érdemes lecserélni egyáltalán.

(#2291) Malacka válasza norti (#2290) üzenetére


Malacka
csendes tag

Irigykedem!
Nekem Ar9485WB-eg van a gépben gyárilag.Ez legutóbbi - 1-évvel ezelőtti - infóm szerint nem tudja a WiDi-t!
Illetve az én gyári kártyám 5 méter+1 gipszkarton falon keresztül pingvesztés hegyeket produkál.Ha a szobába bemegyek, (+3méter) akkor a sarokban már le is szakad!
A régi géppel még a garázsban is (+10m) szakadozva, de sikerült rácsatlakozni a Wifire... telefon egész házban Wifivel OK.

passz...

(#2292) norti válasza Malacka (#2291) üzenetére


norti
addikt

AzureWave AW-NB208H - Atheros AR9462 (2T2R 802.11bgn) BT 4.0
AzureWave AW-NB097H - Atheros AR9485 (1T1R 802.11bgn) BT 4.0
AzureWave AW-NB100H - Atheros AR9485 (1T1R 802.11bgn) BT 4.0

Most nézem, neked akkor az alsó kettő valamelyike van, nekem a felső, ami már 2T2R-es, ezért erősebb.
Ha jó lesz AC-n az új, akkor eladó lesz a gyári, sokat nem akarok érte, ha esetleg érdekel majd :)

(#2293) Malacka válasza norti (#2292) üzenetére


Malacka
csendes tag

Jó meglátjuk, de most akarok pont rendelni 1-et... De ki tudja, lehet nem lesz rá időm... most az SSD meg a beépítő keret volt a fontosabb+DVD.Majd szólj itt, ha megválnál tőle!

A RAM is megjött végre -16GB... :K

passz...

(#2294) knuckle válasza Malacka (#2283) üzenetére


knuckle
aktív tag

nekem intel 7260-N (ABGN)-es kártyám van benne, és van egy Tp Link WDR4300-as routerem.
lakótelep, első emelet, 2 betonfal, és úgy 25-30 db 2,4Ghz-es hálózat amit hirtelen látok....
WDR 4300-as előtt 1043ND v2-es routerem volt, az csak 2,4Ghz ugye...hát a ping az még csak csak elment...de max 15/15 jött át rajta...egy szabad csatorna sincs....
mióta a másik router van 2,4Ghz-en átjön úgy 30mbit max oda vissza, 5GHz-en pedig 200/100 minden további nélkül.
és 5Ghz-en egyedül én vagyok az épületben vételi távolságon belül...
szóval a router a hely maga( vasbetonfal, stb) és a csatornák tisztasága is fontos nem is kicsit.
én csak ezért váltottam routert, hogy ne zavarjanak be a többiek....
aztán jött ez a 7260-as kártya, és teljesen elégedett vagyok vele.
stabilan megy, öröm nézni :)

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#2295) norti válasza knuckle (#2294) üzenetére


norti
addikt

Igen, lehet, hogy az N-es kártya jó az N-es routerhez igazából, az AC-s meg az AC-hez... :)

Nekem a legfontosabb az lenne, hogy a belső hálózaton a két gép között hozzon valami értelmes sebességet a wifi és ne kelljen az 5 méteres patch kábelt kerülgetnem, ha több GB-ot akarok másolni a notira a NAS-ról vagy a desktop gépről. A sima netre elég a 150 Mbps-es 2,4 GHz-es csatorna is, de a fentiekre nagyon kevés.

(#2296) knuckle válasza norti (#2295) üzenetére


knuckle
aktív tag

nos nem tom,
AC-s routerem most nincs, és kártya se hozzá, viszont én ezzel megelégszem. Bár nekem nincs NAS sem :) felesleges....ha kell valami úgyis 2-3 perc alatt lenn van :)

érdekes lenne kipróbálni az AC-s routerrel ezt, és fordítva :)

megeshet, hogy nekünk g551 tulajoknak nincs igazán jó megoldás.
a céges DELL gépemben egy régi intel wifi link 5200-as van talán...és észrevehetően több a jel.
bár az nem 2, hanem 3 antennás.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#2297) Dorcika50


Dorcika50
tag

Sziasztok!
Van egy Asus g551jw laptopom. Mikor a Gta V-el játszok először még meg van a 60 fps, szépen fut a játék, aztán egyre megy lefele az fps egészen 20-ig lemegy. Ez mitől van és mit lehet vele csinálni?

(#2298) Buvana válasza Dorcika50 (#2297) üzenetére


Buvana
aktív tag

Szia.
1. Első teendő
2. Nvidia driverben a játék optimalizálót használd.
3. Hűvös szoba / hűtőpad használata.
4. Várd a hűvösebb évszakokat.

Ezeket ha megteszed nem fog belassulni.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2299) Dorcika50 válasza Buvana (#2298) üzenetére


Dorcika50
tag

Köszi a segítséget! :R

(#2300) Patrick76496 válasza gyugyo79 (#2289) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor valszeg csak az én Debian-ommal volt baja.
- - - - - - - - - - -
Arra esetleg nincs valakinek valami tippje, hogy miért nem látja a BIOS a HDD-t (optibayen van), miközben az oprendszereken (Win 7 & Win 10) simán megjelenik?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.