Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus crw-4816a -> vettem, de rossz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Hali mindenki.

Vettem ugye nemrég nagy nehezen egy Asus CRW-4816A CD-írót, dobozosat, garisat, újat, szépet, jót, E-Connectnél. Mondjuk egyenlőre velük nincs bajom, csak leírtam hogy ott vettem. A lényeg az, hogy tényleg nagyon jó kis drive, de az a baj, hogy MINDEN CD amit írok vele, olvashatatlan úgy a 65-70%-ától/nál. :((( Magyarán én szépen kiírom a jó kis (természetesen házi) 700 MB-os filmeket CD-re, aztán a CD-ről nem lehet visszamásolni a gépre. Még maga CD-író sem tudja visszaolvasni!! (Nero: Verify written data -> failed.) De próbálhatom másik driveban is, egyik sem olvassa.
Mondjuk egy igen extra dolog: a filmeket meg lehet nézni a CD-ről. Csak lemásolni nem. Másloásvédelemnek jó, de én nem akarok rá. Meg mondjuk játékoknál sem túl előnyös ez a dolog. Meg egyáltalán! Mi az hogy olvashatatlan CD-t ír?! És főleg hogy ÁLLANDÓAN?? A mellékelt Asus CD-t is elszarja, a ''Compatible''-ként megjelölt TDK-t sem szereti, Memorexet sem, Imationt sem... jópár CDt elcsesztem már, azokat senki nem fizeti ki nekem... Már csak CD-RW-kkel szarakodom. Eddig 1 azaz egy olyan CD van amin nincs hiba. Röhejes. De már csak sírni tudok rajta/miatta :O
Pedig amúgy tényleg jó meg minden, gyors is... csak épp használhatatlan.
1.13-as firmware-t már ráraktam, Nero is legújabbra frissítve: 5.5.10.7b

Tud valaki segíteni? Esetleg egy e-mail cím ahova írhatok az Asus-nak? :O

PS: Na pl. ezért is Luz!!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus crw-4816a -> vettem, de rossz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.