Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a7v8x-x help? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sergio


Sergio
csendes tag

Sziasztok!
Van egy olyan problémám hogy bekapcsoláskor kifagy a számítógép az Ide helyek ellenőrzése után Hardware Monitor hibára utalva. Ha belépek a Bios-ba, majd mindenféle állítgatás nélkül ki, akkor a gép újraindulva tökéletesen működik!
Megnéztem az interneten a Bios-frissítéseket, meg is találtam a legújjabbat (1005), mely ezt a problémát hivatott orvosoli! Bios-t frissítettem elősször EZ-Flash segítségével majd síma Boot-lemezes Bios-frissítéssel. Minden rendben lezajlott, eltünt a Hardware Monitor hiba de a fagyás ugyanúgy megmaradt, csak most nem az Ide helyek, hanem a Pnp Ini eszközök ellenőrzésénél!
Természetesen Bios-ba való belépéssel majd onnan ismét mindenféle állítgatás nélkül ki, minden tökéletes. De ha a gépet kikapcsolt állapotból kapcsolom be, mindig fagy!
??????????????????

Konfig.: Asus A7V8X-X, Amd Athlon XP 2000+, 256Mb Cl2 Kingston, Ati Radeon 9000 Pro!

(#2) robekri válasza Sergio (#1) üzenetére


robekri
addikt

Csak egy ötlet:próbáltad már másik tápegységgel, vagy esetleg egy másik lapot tenni a tápegység alá!?!?

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3) Sergio


Sergio
csendes tag

Sikereült megoldani a problémát!!! :)))
Biosfrissítéssel minden rendben!! (1006 beta1)
Igaz hogy csak beta, de legalább nincs gond!!! :)))
Várom a véglegest!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a7v8x-x help? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.