Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Werkly


Werkly
őstag

AC "akármelyik" japán köntösben! :DDD

(#2) Darth_Revan válasza Werkly (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Videó alapján ez nem Japánban játszódik ...

(#3) Televan74 válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Inkább Kína lesz az! :DDD

De ezen van még mit dolgozniuk! :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Werkly válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


Werkly
őstag

Ja bocs elírtam hiszen Nagy fal volt a játékmenetben! :D

(#5) deltaa97


deltaa97
tag

Ez leginkább egy Kínában játszódó Odyssey, még az ikonokon és a hangeffekteken is észrevehető.
De mobilos szinten (ha sikerül relatíve komolyabb gond és bugok nélkül kiadni) ez egészen jó szint.

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#6) k-adi válasza deltaa97 (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja ez egy butított Odyssey mobilra..

(#7) nubreed válasza k-adi (#6) üzenetére


nubreed
veterán

Ja, hogy ez mobilra lesz? Már kezdtem volna épp szidni, hogy mi ez a kb 12 évvel ezelőtti színvonal... mobilra talán jó lesz, bár mobilon ilyet sose játszanék. Az, hogy ez a cucc mobilra jön, vajon a Tencent befolyásnak köszönhető? Egyre jobban hányok ettől az egésztől.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) melega


melega
őstag

Nesze neked szép évek, én a miragot várom, bízom benne lehet a régi, viszont a legutóbbiak az Origins átszkinnezve.
A Black Falg óta meg beindul a lejtőn a széria.

(#9) k-adi válasza nubreed (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

aha a jade az mobilra jön
a red a japános az késni fog fejlesztési gondok miatt
a mirage meg a köv. nagy epizód lesz a valhalla után, az "jön most"

(#10) Televan74 válasza melega (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem meg pont a Black Flag óta tetszenek az AC játékok. Syndicate, Origins. Odyssey, Valhalla is bejött. A Mirage -ben ha nem lesz női karakter alapból kihagyom, és jó pár gameplay videót meg kell néznem hogy eldöntsem érdemes e egyáltalán megvennem.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#12) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Már megijedtem, hogy ez jön PC-re, de nem. Valahogy a távol keleti kultúra engem nem vonz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) nubreed válasza k-adi (#9) üzenetére


nubreed
veterán

Sem a Mirage sem a Red nem hoz lázba. Nálam meghalt a széria. Szóba sem kellett volna állniuk a Tencent -tel szerintem, szörnyű vége lesz annak ha a kínaik ráteszik a mocskos mancsukat az UBI-ra.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) Werkly válasza tibaimp (#12) üzenetére


Werkly
őstag

Én is úgyanígy vagyok vele!

(#15) Neurotoxin válasza melega (#8) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nekem az Origins nagyon betalált az egyiptomi setting miatt is. Az Odyssey is tetszett, de az alvilági DLC véleményem szerint nagyon magasra lett szintezve...A Valhallával már játszok egy ideje, 31 órám van benne jelenleg, ebből a "Mythology pack"-ből ez utóbbit érzem a legteljesebb élménynek, bár eleinte eléggé húztam tőle a számat, de végül megszerettem. Csak ez a bogyószedegetős/badella gyűjtögetős 'életerő' tápolás ne lenne benne....meg a skill fa a +0,5;+2.0;+4.0 bohóckodással. Állítom, hogy ez a 240-es szint is emiatt lett "felhúzva"....

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez valalmi ingyenes live service freemium huncutság lesz?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.