Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) DRB válasza spy26 (#36) üzenetére


DRB
senior tag

Üdv!

Nem tudom aktuális-e még a dolog, de azért elmondom. :)
Én éppen tegnap raktam össze egy gépet ilyen alaplappal, ezek a cuccok kerültek bele: A64 X2 4200+(Brisbane G2), 2x1GB Kingmax DDR2 800MHz RAM, Sapphire HD2600XT 512MB GDDR3 AGP, a többi nem olyan fontos. Úgy néz ki semmi probléma nincs vele, sőt pl. a procit meghúztam kiváncsiságból, és simán megy 3GHz-en, pedig nem lehet igazán proci feszültséget emelni(sajna) ezzel a lappal. Több tesztet is lefutattam(pl. 3D Mark 05/06, stb) és nem volt semmi gond. Ha érdekelnek az eredmények tudok linkelni képeket.
A driverekkel sem volt gond(WinXP alatt értendő!). Én az nForce Unified Remix 11.16-ot raktam fel, ez a legfrissebb. Ebből csak a GART meg az IDE driver kell, de természetesen a többi cucc is megkapta a legújabb drivereket. Akartam adni linket az nForce-hoz, de egyik sem jó, még keresgélek hátha meglelem. Mondjuk nekem megvan, esetleg valami ftp-re fel tudom tenni, ha sehonnan nem lehet levarázsolni és kell valakinek.
Azért rábeszélni nem akarlak, de ha minden áron ilyen deszkát akarsz venni akkor fog rendesen működni, legalább is XP alatt. Hogy a Vistaval mi van még nem tudom, de alkalom adtán azt is megnézem.

Viszont lenne nekem is egy kérdésem: Nem tudja valaki, hogy lehet több feszt adni a procinak ezzel lappal, nincs ehez valami trükk? :F A manuljában a képen 1,500v látszik, de ez ami nálam van csak 1,300v-ot tud. Valószinü azért mert a proci ennyit közöl a lappal max. fesznek. Valahogy biztos át lehetne verni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.