Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#376) Keitaro


Keitaro
addikt

[L]http://animemarket.no-ip.com/forum/[/L]

Ez egy sajnos már halott DC hub fóruma. Itt is mindenki pakolhatott fel képet, és szerintem jó volt az egyediség. Mondjuk hozzáteszem nincs 8 ezer regezett tagjuk és ekkora forgalmuk :)

Egy ideig nem értettem mi lenne a baj az egyedi fejekkel, de pár pontban a véleményem csakhogy én is állást foglaljak :

1 A hozzászólás alapú fejekkel az a baj, hogy lennének akik csak azért dumálnák tele a fórumot nagy semmikkel, hogy lehessen fejük :)
Ha csak simán hagyjuk hogy mindenkinek lehessen saját feje az szerintem nem egy oltári nagy munka, viszont egyetértek azzal, hogy rizikós. De kockázat nélkül nincs győzelem :)
Nah mind1 azért sikerült elég sok negatív dolgot összeírnom ahogy elnézem. Egyébként én már megszoktam a mikulást, annyira, hogy nem is biztos, hogy lecserélném, úgyhogy én talán jobban örülnék egyel magasabb user jognak. (Azt hiszem az az amikor szerkeszthetem a saját hozzászólásaimat). Csak mert így ha elrontok valamit írhatok utána megint.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.