Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) HTCX715


HTCX715
tag

Sziasztok!(ha még olvassa valaki : )
Van egy régi öntött alumínium boxerem. Elvileg PATENT.(a márkája... nemtudom ért-e valaki hozzá) Igazából nem értékbecslésért jöttem. Kicsit már megvan mattulva, itt ott sérülve, a sérülésekben meg van feketedve. Ezzel tudok valamit kezdeni? Másnem fényesíteni, gondolom a sérülésekkel nem tudok sok mindent kezdeni. Szeretném megszépíteni. Napi szinten hordom magamnál, de nem verekszem. Általánosba annak idején elvette a tanár, megdícsérte, majd visszaadta. Ez egy életérzés.(mint a vasbakancsom, a bőrdzsekim, a zsebkésem...) Soha nem használtam még, nem is akarom, de nem mennék nélküle el semmerre. Ha nincs a zsebemben, érzem, hogy valami hiányzik. Szóval légyszi segítsetek kicsit kipofozni.

Van amúgy itthon sok régi cucc. Van egy motorom. Egy simson ami ugyan itt ott halványan már kopott, de amúgy mintha most jött volna ki a gyárból.(tök gyári, még az eredeti fényezése is szép, esésnek sehol nincs nyoma) Egy év és veterán lesz. Erre lehet csináltatok egy OT rendszámot.
Van tesómnak rengeteg régi pénze. A nyugdíjas töri tanárok csak hümmögnek, hogy ilyet még nem is láttak.
Vannak kitúzőim is. Egy ős öreg iron maiden-es saccra 80-as évek eleje, Dickinson még mintha most éretségizne rajta. Van ACDC-s is. Még Bon Scott van rajta, ős is igen fiatalon.(ez a kitűző mondjuk szerintem nem olyan régi, túl jó állapotban van...) Meg még van jópár legendás darab.(gép, gép, gép...)
Van egy tükrünk még az ük-ük nagyanyámnak volt az egyetlen hozománya : )
Zsebórák, faliórák, kések és még sok minden. Lehet nem érnek semmit, de mindnek van egy története.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.