Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyoka123


sanyoka123
csendes tag

Szeretném ha itt gyűjtenénk össze a véleményeket a tv okosítókról.
Rögtön egy problémában ütköztem egy SCISHION V88 TV Box with Android 5.1-nál. AHBO GO és Horizon GO alkalmazásnál kiírja, hogy kapcsoljam ki a másik képernyőt és akkor tudom nézni a filmet. Ezt csak akkor csinálja amikor elindítom a lejátszást. A hang az megy és amíg nem indítom a lejátszást addig kép is van. Tud erre valaki megoldást?

(#2) dzsoni65 válasza sanyoka123 (#1) üzenetére


dzsoni65
újonc

Szia én vettem egy MiraScreen nevü okosítót de nem jutok vele zöld ágra.van két Samsung telefonom egy galaxy crome prime és egy galaxy j3 de sajna a képernyő tükrözés alapbol nincs meg rajtuk.Már vagy 300 miracast programot töltöttem le de egysem kapcsolódik csak egy másodpercre ki írja a telefon nevét utána el sötétül a képrnyő és vissza vált alaphelyzetbe ha lenne valaki aki ebben tudna segítteni

(#3) Vwgolf7


Vwgolf7
friss újonc

Hali. Segítséget szeretnék kérni tv okosítóval kapcsolatban. Olyan kütyüt keresek ami kompatibilis a Telekom Tv go alkalmazással és persze megbízhatóan működik. Vettem én ugyan egy Mi stick-et amire azt mondták,hogy ezen tutira fogok tv-t nézni,de sajna nem fut rajta. Válaszokat előre is köszönöm.

(#4) davetoo


davetoo
kezdő

ÜDV! Van valakinek esetleg tapasztalata erről a termékről?
Xiaomi MI BOX S
Esetleg akiért hozá ránézne, hogy milyen minőségű?
Köszi! :))

Dave :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.