Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX 8350 játék lag. SEGÍTSETEK!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kensuke


kensuke
csendes tag

Sziasztok.
Tehát a következőről lenne szó.Nem rég szinte teljesen felújítottam a gépem , és évekkel előre gondolva vásároltam az alábbi dolgokat.
Egy asus m5a97 le 2.0-s lapon fut a fent említett fx8350 , új hűtővel , semmi túlhajtással.Mellette 8 gb (4x2 1333MHZ) RAM , és az ékkövem egy GigaByte GV-N650OC-2GI 2GB GDDR5 GPU.Az egész kócerájt egy 500 wattos Chieftech táp látja el szuflával.
Na már most a problémám az lenne , hogy egy ilyen géptől az ember elvárná hogy a játékok magas fpsen fussanak ami rendben is van egészen az első lag spike-ig.A legtöbb időmet Leagu of Legedns nevű játékkal töltöm és egy ideig tökéletesen fut 150-200 fps között , majd teljesen váratlanul pár másodpercre leesik az fps 30 körülire.Ha ez a random lag spike csata közben történik 10-12 fps-re is leeshet.
Természetesen frissítettem a BIOS-t , chipset , gpu driver, directx, de a probléma ugyanúgy megmaradt :/
Mit tudok tenni hogy ez a sok pénz amit beleöltem, valami eredményt is hozzon?Jelenleg kétségbe vagyok esve hogy kidobtam 30 ezer forintot 30 fpsért :/

(#2) Martin97 válasza kensuke (#1) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt kensuke!

Ne nyiss ilyen kérdésnek új topikot, hanem fordulj az amd fx topikhoz ott gyorsabban választ kapsz.

Tisztelettel
Martin97

[ Szerkesztve ]

(#3) CoolMan válasza kensuke (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

AMD FX topic.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX 8350 játék lag. SEGÍTSETEK!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.