Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Amazon Angliából (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lehel1


lehel1
csendes tag

Sziasztok!

Rendelt már vki könyvet az Amazon.co.uk-től Angliából? Mennyi idő alatt érkezik meg ide Magyarországra, ha nem extra gyorsasággal kérem, csak sima légipostán???

(#2) rogers válasza lehel1 (#1) üzenetére


rogers
aktív tag

Hali, én már rendeltem, igaz csak egyszer.
Ha jól emléxem olyan 1.5-2 hét alatt jött meg, leginkább azon voltam begőzölve, hogy a postás csak simán letette a küszöbre a csomagot.
Én nem kértem semmi extra szállítást, alapon volt.

Jobb későn, mint még később...

(#3) battisti válasza lehel1 (#1) üzenetére


battisti
tag

hali,

én is rendeltem már, nekem volt vagy 3 hét, mire megjött. Azért jobb a drágább szállítás, mert akkor látod, hogy épp hol tar ta csomagod - és kisebb az esélye, hogy elkavarják valahol. csao,

batt

(#4) Polesz válasza lehel1 (#1) üzenetére


Polesz
addikt

OFF
Azt hittem valami jó kis harcias lány érkezett akit be akarsz mutatni nekem :) Erre hülye csomagküldésről van szó. :D
ON

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#5) Sanyo válasza rogers (#2) üzenetére


Sanyo
senior tag

Fizetes bankkartyaval a neten? :) Melyik banknal van kartyad, nekem 2 is van de egyikkel sem lehet a neten fizetni.

(#6) tomcs válasza lehel1 (#1) üzenetére


tomcs
őstag

es amugy mibe kerul a draga valamint a nem draga szallitas?

(#7) Szalma válasza Sanyo (#5) üzenetére


Szalma
őstag

A neten csak az offline fizetésre is alkalmas kártyákkal lehet fizetni. Könnyű őket megkülönböztetni az online kártyáktól, mert a kártya száma erősen kidomborodik a kártyából.

Amazon: 1-2 hét alatt megjön, igaz USA-ból szoktam rendelni. Egy trükk: ha díszcsomagolásban kéred, akkor a vámosok nem bontják ki. (CD-nél, könyvnél nem gond, de játékoknál ill. egyéb cuccnál problémás tud lenni...)

Szeretettel:
Szalma

(#8) Sanyo válasza Szalma (#7) üzenetére


Sanyo
senior tag

Köszi az infót. :)

(#9) Phantom


Phantom
tag

Hello

Nekem két hétre érkeztek a megrendelt könyvek, de közbe esett egy augusztus 20. is.

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#10) DoubleD válasza Polesz (#4) üzenetére


DoubleD
aktív tag

/me dettó :D

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#11) lehel1


lehel1
csendes tag

Hát az 2 hét nekem nem nagyon fér bele sajnos. Utikönyvet akartam rendelni. Az Amazontól postaköltséggel együtt 6 ezer alatt van, míg itthon ugyanaz 6700 és 8000 között....
KÉne már magyarországra is Amazon....

(#12) Szalma válasza lehel1 (#11) üzenetére


Szalma
őstag

OFF
(Hát amennyit vacillálni tetszett (~4 nap)... Mingyár' jönne a csomag... :) )
ON

Szeretettel:
Szalma

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Amazon Angliából (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.