Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Altitude

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Előbb sikerült rátalálnom erre a gyöngyszemre steamen most ennek a játéknak van ingyen hétvégéje és iszonyatosan tetszik nekem! jazz jackrabbit 2 játék multis részéhez tudom hasonlítani. 2D ben kell egy kis repülővel manőverezni és lőni az ellenfelet. Folyamatosan XP -t kapsz és egyre több géped és hozzá tartozó kiegészítőt tudsz használni.
Több játékmód is szerepel bent én eddig FFA -t toltam és egy olyan módot ahol egy bázist kell megvédeni attól, hogy az ellenfél csapata lebombázza! Javaslom mindenkinek ezt a kb 400MB-os kis játékot most míg ingyenes próbálja ki.

Altitude ő volna az!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2) Zolás válasza kovsol (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Kösz a linket mindjárt kipróbálom :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) kovsol válasza Zolás (#2) üzenetére


kovsol
titán

az a nagyon komoly, hogy most találtam egy olyan játék módot hogy BALL, és egy labdát kell vinni egy foci pályán és közben lőni a másik csapatot, hogy ne tudja bevinni a labdát

May the Force be with you!

(#4) Narxis válasza kovsol (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én a kapu előtt szoktam körözni, így már többször sikerült elkapnom a labdát.. :D

Pár hete megvettem én is, nem tudtam, hogy ingyen hétvége lesz, nem nagyon reklámozták, pedig tényleg jó kis játék.

Thanos was right.

(#5) Zolás


Zolás
addikt

Nekem sajna nem jön be a játék :N
Mindenki másnak jó szórakozást hozzá :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6) kovsol válasza Zolás (#5) üzenetére


kovsol
titán

ízlések és pofonok, nekem valahogy bejövős a dolog, előbb játszottam a demoval és az is elég nekem, első két fajta repülővel lehet menni csak, de arra a fél órára amikor rám jön elég lesz :K

May the Force be with you!

(#7) Fortissimus válasza kovsol (#1) üzenetére


Fortissimus
őstag

jopofa, mindjart kiprobaljuk:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8) kovsol


kovsol
titán

nincs nagy tolongás pedig nagyon jó játék :) én most level 14 vagyok, ha valakit érdekel épp most Indie Air Pack ben levan árazva

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Altitude
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.