Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  állatkert

Hozzászólások

(#1) Chimp


Chimp
újonc

ez a blog nem olyan lesz mint a többi.
én ugyanis egy majom vagyok. ne nézzél. igen.
láthatod direkt olyan avatart is választottam.
habár nem gorilla vagyok, hanem csimpánz. a gorillaketrec mondjuk pont velem szemben van. de ettől még csimpánz vagyok.

a ketrec, ahol élek, elég szegényes.
ezért is döntöttem úgy, hogy blogot indítok. azt a keveset, ami van, megosztom veletek.

(#2) Chimp


Chimp
újonc

a kifutóm alját szalma borítja. nos ez több okból is hátrányos. először is, szúrja a talpam amikor járok rajta. másodszor is, tiszta tetű. az a mocsok orángután fertőzte össze, amikor áttették ide, mert a fókák szennyvize véletlenül beömlött a saját ketrecébe. azóta gyakran ébredek úgy éjjelente, hogy véresre vakarom a s... egyik csimpánz kollégámat holtan találtam az egyik reggel. már csak a bundája volt meg, belülről megették a nyüvek, meg a tetvek. itt nem sokat költenek a higiéniára. például nincs vécé. kénytelen vagyok a dolgomat a szalmába végezni. jobb esetben letakarom banánhéjjal, rosszabb esetben meg szalmával, aztán később véletlenül belelépek. a szagról ne is beszéljünk. nehéz élet ez.


(#3) Chimp


Chimp
újonc

na végeztem az ebéddel. az ebéd ma is talicskába poshasztott reszelt banán volt. el lehet képzelni az ízét, ha már nyomtatok szét túlérett banánt a kezetekben. néha szokott lenni narancs, dinnye, természetesen ezek is romlottak. ha húshoz szeretnénk jutni, akkor jobbára egymás bundáját kurkásszuk. a múltkor volt szalmonellás tojásrántotta, hárman pusztultak el tőle délig.

most jön a csendes pihenő. gyügyüke, a korlátolt majomtársam már megint elfoglalta a traktorkereket, pedig abban szoktam elmélkedni. most be kell érnem a nagy játszófa odvával, amit szalmával kibéleltem. remélem a többiek nem pisilték össze.

itt keveset adnak a higiéniára.

(#4) Chimp


Chimp
újonc

ma délután új majom került hozzánk. a neve leopold. már messziről feltűnt, hogy leo más mint a többi. kétsoros, háromtetves bundáját félrefésülve hordta. nyakában strucc-féle szárnytoll csokornyakkendő. a lábujjkörmei sárgák, szépen ápoltak. egy japán körtét majszolt éppen. egyből megtetszett. csak később derült ki, hogy leo meleg.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  állatkert
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.