Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap csak ritkan indul (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vico


Vico
tag

Kovetkezo a problemam.: van egy 1155os alaplapom procival (i5 3330) 8gb ram es egy kis kompakt gyari vizhutessel es egy ideje csak 50 bol ha egyszer indul igaz akkor viszont hasznalhato mig ki nem kapcsolom. A tap chieftech 750w de kiprobaltam chieftech 600w ossal is ramokbol kivettem felvaltva 1-1 et az sem segitett. Tartalek lapom procim es hutesem nincs azokat nem tudtam masikkal kiprobalni... vga az integralt. Elemet is csereltem procit ujrapasztaztam mindent lehuztam a fentieken kivul es semmi valtozas. A kis vizhutes is zummog mintha mukodne mar nincs tobb otletem. Valaki talalkozott mar ilyesmi hibaval? Koszi.

Asztapasztavakarimaszka

(#2) Intruder2k5 válasza Vico (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Nem indul és mi a baja a gépemnek topik

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap csak ritkan indul (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.