Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dodie


dodie
tag

Hali!

Kérdés adott. Van valakinek ezzel az akkumulátor helyreállító matricával valamilyen tapasztalata? Megéri-e azt az 1500 pénzt, amennyiért vesztegetik a GSM boltokban?

(#2) Ck. válasza dodie (#1) üzenetére


Ck.
addikt

Én még erről nem hallottam... Mi is ez pontosan? :U

(#3) ReJim válasza dodie (#1) üzenetére


ReJim
őstag

ha bedölsz ilyen hüj*ségnek, akkor csak sajnálni tudlak......:O:Y

</end.?>

(#4) dodie válasza Ck. (#2) üzenetére


dodie
tag

Állítólag ráragasztod bármilyen lítium-ionos akksira, és megnöveli a kapacitását vagy 2-3 feltöltés után.

(#5) dodie válasza ReJim (#3) üzenetére


dodie
tag

Nem akarok bedőlni, ezért érdeklődök! Istenem... :(

(#6) Qorthral válasza ReJim (#3) üzenetére


Qorthral
őstag

Bazz mért kell így hozzáállni? Kérdezte, hogy ki mit tud róla, megéri-e?
Erre te jól leteremted, hogy milyen hülye... Ha nem tudsz róla semmit, akkor ne válaszolj neki... Sztem jól teszi, hogy érdeklődik vásárlás előtt.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#7) Hypp válasza dodie (#1) üzenetére


Hypp
tag

Én csak annyit tudok róla, hogy Bővebben: link... :U

Bite my shiny metal ass!

(#8) CsY


CsY
aktív tag

nekem van akkufresh em... es eszrevehetöen javult az akksim a 6230on... nem hulyeseg, pl a mobilos ujsagok is tesztelték és ök is elismeröen nyilatkoztak rola...

(#9) ReJim válasza Qorthral (#6) üzenetére


ReJim
őstag

igen, igazatok van, bocs... egyetértek abban, hogy érdeklődjön..
de szerintem egy matrica nem tus ujraéleszteni egy akkumlátort, mivel az akksiban kémiai folyamat miatt(?) van elektromos töltés... vagy mittomhogyan van pontosan, ahogyan lejáccodik a folyamat és elektronok vándorolnak, na mind1 nem érdekes, szóval ezt ''külsőleg'' lehetetlen egy matricával újra indítani, regenerálni az anyagokat....
szóval ez kerül neked 1500 ba egy új aksi?? 2-2,5k?? vagy speckó, drága aksira kell???
egy linket tudsz adni erről a matricáról???

</end.?>

(#10) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Üdv!!

Emberek aki ezt az akkumegújitó maszlagot beveszi, az meg is érdemli!!

Vagy nem tanult fizikát!

Mindenesetre rájukuszitom a fogyasztóvédelmet fogyasztó megtévesztéséért, valamint feljelentem a céget csalásért!

Vásároljátok nyugodtan, csak a számlákra lenne szükségem, ahány számla annyiszoros csalás fog megállni a biróság előtt.:DD:C:Y

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#11) dodie


dodie
tag

Arra nem gondoltok nagyokosok, hogy mondjuk olyan telefonra tenném rá, aminek nem cserélhető az akksija? Annyira szeretem az ilyen értelmes hozzászólásokat, ha közötök nincs a témához és semmilyen tapasztalattal és háttérinformációval nem rendelkeztek, minek írtok? Hogy növekedjen a számláló? :O :( :(((

(#12) Flashy válasza dodie (#11) üzenetére


Flashy
veterán

az egy másik probléma, azon nem változtat hogy a matrica átverés vagy sem. attól hogy az aksit nem tudod cserélni még nem fog rajta semmit javítani a matrica.

(#13) dodie válasza Flashy (#12) üzenetére


dodie
tag

Miből gondolod?

(#14) Flashy válasza dodie (#13) üzenetére


Flashy
veterán

természetesen 100%-osan nem merem állítani, hogy nem hat, a világon semmi nincs ami biztos. legalábbis nagyon kevés dolog... de amennyit tudok az aksik működéséről, meg erről a ''szerkezetről'' meg a működéséről adott tudományos magyarázatokról, azt mondom hogy hülyeség. az is gyanús hogy egy ekkora hasznos meg világrengető találmányt miért pont mobiltelefonokhoz kapcsolódóan árulnak. mert telefonja boldog-boldogtalannak van, biztos lesz sok aki bedől bárminek, a matrica meg szinte ingyen van, jó üzlet. úgyis le fognak flémelni hogy nem hiszek meg mér nem próbálom ki, de szerintem akkor is több, mint furcsa a dolog. ezekről a nagy horderejű tudományos dolgokról máshol sose lehet olvasni csak ezekben a reklámokban...
(lol, a cég ezen kívül egy dugópumpát (dugóhúzó) is árul, ami ''egyszerű mindenhol jelenlévő tiszta levegővel funkcionál. A mi véleményünk: A levegő ingyen van mindenhól és mindenkinek.'' most ezt a céget vegyem komolyan? :D )

(#15) ReJim válasza dodie (#11) üzenetére


ReJim
őstag

mijen telefón az?? nem lehet cserélni a zaksit???

</end.?>

(#16) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Senki nem tart vissza attól, hogy kipróbáld!!

Csak itt érdeklődés történt, hogy mik a tapasztalatok, s mi a vélemény erről a ''csoda'' matricáról.

Itt kissé hosszú lenne fejtegetni, de talán a fizikatanárod korrepetál kicsit.
Javasolnám, hogy minimum a volta féle elemnél kezdjétek és ne rögtön az akkumulátornál!

Ami akkugyógyszer ismert, s bizonyos ideig-óráig hatásos, az ugy műxik, hogy nem az akkufesszel töltik fel, hanem a duplájával, viszont impulzus ütemben, és csak a minden második szinusz görbéjét használják fel.

Különben ismerek olyan táplálékkiegészitőt, amitől, ha fogyni akarsz akkor fogysz, ha hizni, akkor hizol.

Szóval sok sikert az ehez hasonló eszközökhöz!
Jut eszembe, a minusz tizfokos akkumulátort én kézrátétellel fel tudom javitani!!!
Szobahőmérsékletre emelem és több energia nyerhető ki belőle.
kézrátétel ára 1000 forint (ez legalább hatásos)

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#17) dodie válasza ReJim (#15) üzenetére


dodie
tag

Motorola c333 :) Elég régi darab.

(#18) dodie válasza szelidorzo (#16) üzenetére


dodie
tag

Nem akarom addig kipróbálni, míg nincs egyértelmű pozitív visszajelzés. Eddig csak egy ember használ ilyet (ebben a topikban), de viszont neki működik. Akkor most kinek higgyek? Annak akinek ténylegesen van és jó neki, vagy annak akinek nincs és szkeptikus? Érted...

(#19) ReJim válasza dodie (#17) üzenetére


ReJim
őstag

és nem lenne egyszerübb egy ismerős műszerésszel kicserélteni????

egyszerű: kipróbálod, és majd szól itt hogy ''mennyire xar!''

[Szerkesztve]

</end.?>

(#20) Sanya


Sanya
nagyúr

www.akkufresh.hu

Bővebben: link

a reklámozott folyamat:
Bővebben: link

idézet:

Az ''Akkumulátor Restaurátor'' főként rádium tartalmú vulkánikus kőzetből áll. Alfa, béta, gamma sugarakat és elektronokat sugároz magából megszüntetve ezzel az akkumulátor és az elektródok belsejében lévő salakanyagot, valamint megakadályozza az újabbak keletkezését.

nem elég a teló sugárzása, még egy kis rádiumot is az agynak :D:D:D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#21) Flashy válasza dodie (#18) üzenetére


Flashy
veterán

a 7-esben linkelt topikot ugye véletlenül se olvastad? abban meg vett valaki és pont ugyanannyit bír az aksija mint az ''árcédula'' felragasztása előtt...

(#22) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy az akkunak van élettartama, függ attól, hogyan volt használva, (réggebiek érzékenyek voltak a rátöltésre /memória effektus/)

Bizonyos töltés-kisütésciklus után csökken a kapacitás, majd teljesen meg is hal.

Na ha ezek után egy matrica gyógyir, akkor megeszem a kalapom.

De ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor vedd meg ragaszd fel hátha még a régi telód is tudni fogja a G3 szabványt.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#23) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Úristen!
Kész atombomba matrica!!!!!!!

akkor most már visszaélés sugárzóanyaggal cimű bűncselekmény miatt is feljelentem őket.

Ébresztő!!!
Ez egy nagy baromság

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#24) Hypp


Hypp
tag

Minek linkeltem be a Terminal Mobil fórumának ide passzoló topicját, ha senki sem olvas bele? :(((

Bite my shiny metal ass!

(#25) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

olvasgattam, s vihogtam:DD:C:Y:)):));]

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#26) ReJim


ReJim
őstag

meg egyébként is ha valami nagy szám lenne, akkor már rég a neves, nagy, gyártók kezében lenne és drágapénzért lehetne hozzájutni....
ez ugyan olyan, mint sz@rból a vitamint!!! :DD :C

</end.?>

(#27) CsY


CsY
aktív tag

most visitok a gép elött... van itt egy nagycsomó ''hozzáértö'' aki mindenféle folyamatot megmagyaráz.. De még egyikük sem próbálta ki, mert tutter, hogy átverés... Szted mennyit nyuzom a telom akksijat? rendszertelen töltések, oras beszélgetések stbstbstb.... eddig max 2 napot ment... Megvettem ezt a matricát, de nem az akksira ragasztottam, hanem a hatlapra... nah..kb egy hét mulva észrevettem, h mintha vmi mas lenne..beszélek egy órát és nem félig van az akksim, hanem majdnem tele... De biztos mindegyikötök fizikus és kémikus...és értetek mindenhez....

(#28) ReJim válasza CsY (#27) üzenetére


ReJim
őstag

én azért nem adok ki 1500ft-ot, hogy utánna meg kivaxam a p!*sába!!!
nincs szarrá a 1,5 éves telefonom li-ion kasija, és nem is akarom hazavágni....
ha ebbe az van amit írnak, akkor azért mondjuk be lehet őket perelni.....
megnézném mit mutat a gejger számláló a telefonod közelébe....:DD

</end.?>

(#29) CsY válasza ReJim (#28) üzenetére


CsY
aktív tag

és most lön nagy csodálkozás.. semmit... nem radioaktiv izotop van benne. hanem radium... amit pl akkor is megkapsz, ha vmi korházi cuccost ontenek beléd...

(#30) ReJim válasza CsY (#29) üzenetére


ReJim
őstag

és szerinted a rádióaktív izotóp miből van??? én úgy tudom, hogy rádiumból....

ki így kiúgy...
én inkább vezek 2.5k-ért egy új aksit, az biztos működik!! :)

[Szerkesztve]

</end.?>

(#31) Husky


Husky
aktív tag

Miért nincs fejemet a falbaverős smiley a PH-n?

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#32) CsY


CsY
aktív tag

2,5 k egy uj akksi??? milyen telod van neked?? alcatel?? wazze..nekem 8k minimum egy akksi....

(#33) ReJim válasza CsY (#32) üzenetére


ReJim
őstag

se t300.....
Sony Ericsson T-300 / T-310 650mAh Li-ion 2 300 Ft
Sony Ericsson T-300 / T-310 1200mAh Li-polimer 3 100 Ft
még a gyári van, az 700mah.... szóval max 3000... bocs tévedtem....:P

</end.?>

(#34) szelidorzo


szelidorzo
aktív tag

Óoh szent együgyűség, boldogság a neved!

Javasolnám elolvasásra Ráth-Végh István: Emberi butaság cimű könyvecskéjét.

Na lassan megyek s veszek egy fából vaskarikát

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#35) ReJim válasza szelidorzo (#34) üzenetére


ReJim
őstag

használd a válasz gombot, s így tudjuk, hogy kinek címzed az üzeneted!!! kösz...

</end.?>

(#36) szelidorzo válasza ReJim (#35) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Ok sorry.

Valóban nem neked szólt, de remélem az irományaimból (előzmények) kiderült részedre is

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#37) CsY válasza szelidorzo (#34) üzenetére


CsY
aktív tag

emberi butasáááááááág??? ezt kinek céloztad kiscsillag???

(#38) col válasza CsY (#37) üzenetére


col
addikt

Nem ismered azt a könyvet? Ráth-Végh István: Emberi butaság címü remekmüvét? Pedig alapmü.. sürgösen szerezd meg :)

Amúgy szerintem mindenkire, aki magára veszi, azaz akit illet :)
Tudod, akinek nem inge..

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#39) ReJim válasza col (#38) üzenetére


ReJim
őstag

:C

</end.?>

(#40) col


col
addikt

Amúgy valóban ''enyhe'' kétkedéssel fogadom én is ezt a csodaeszközt. Felettébb gyanús az egész.

És én is inkább 2000-2500 Ft-ért új, eredeti és gyári aksit veszek a Nokiámba.


Ja..én is feltaláltam ám valamit. De egyelöre csak annyit róla, hogy bármilyen falon át tudok látni vele :) Amíg nem szabadalmaztattam, addig nem mondok róla többet :))

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#41) Szeke


Szeke
senior tag

Ez az akkufresh leginkább erre a Burn-R nevű csodatalálmányra emlékeztet, ami tényleg bontja a vizet, veszi ki belőle a zhidrogént, és ettől sokkal jobb lesz az autód: Bővebben: link
Az index ehhez kapcsolódó fórumán teljesen meg lett cáfolva az egész. Szóval ami túlságosan sok jóval kecsegtet olcsón, abban nem lehet sajnos bízni :(

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#42) shev7 válasza CsY (#37) üzenetére


shev7
veterán

Én ezt nemértem. Tegyük fel, hogy működik. De azért a alfa/beta/gamma sugárzás egy kicsit meredek. Én nem tenném bele a zsebembe.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#43) ReJim válasza shev7 (#42) üzenetére


ReJim
őstag

zsebre rakod, és?? :) max iker kobrákid lesznek;];];)

</end.?>

(#44) szelidorzo válasza shev7 (#42) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Nyugodtan zsebrerakhatod.


DE MINEK???????????????????????????????:Y

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#45) shev7 válasza szelidorzo (#44) üzenetére


shev7
veterán

Hát azt szeretném én is megtudni, hogy aki használja, az nem fél? :))

Mert ha sugárzás, akkor nem egészséges, ha meg nem sugárzás, akkor meg megint átverés amit írnak

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#46) col


col
addikt

Olvasgatom a leírását. Csupa jó dolgot tud :)

''.. Az ''Akkumulátor Restaurátor'' olcsó és könnyen kezelhető. Részlegesen elnyeli a veszélyes elektromágneses hullámokat és segít megoldani a környezetvédelmi problémát, melyet a veszélyes hulladéknak minősülő akkumulátorok jelentenek. Valamint segít a meglévő, egyébként véges készletek jobb kihasználásában is...''

Elnyeli az el.mágn. hullámokat? Cserében kibocsát egy kis rádióaktívat :) Naja valamit valamiért :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#47) dodie válasza col (#46) üzenetére


dodie
tag

Nem tudom hány helyre ki van írva, hogy ''az emberi szervezetre nem ártalmas''. Óriási hazugságról lenne szó? Nem hiszem. Szerintem nem engednék forgalomba, ha nem így lenne. Egyébként a mikrohullámú sütők sem tartják bent az összes mikrohullámot, valamennyi kiszivárog. Hamarabb halunk meg attól, mint ettől szerintem.

(#48) szelidorzo válasza dodie (#47) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

FELADTAM:(((:((:O


Vedd meg a cuccost!!

Majd számolj be a tapasztalataidról:C:DD:Y

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#49) col válasza dodie (#47) üzenetére


col
addikt

Én nem lebeszéllek róla. Pusztán a véleményemet mondtam el. Te úgy döntesz, ahogy jónak látod. Én is :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#50) Dzsekó válasza szelidorzo (#48) üzenetére


Dzsekó
addikt

Vegyen mindenki akkurefresh-t vagy mi a szart dőljön a pénz. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.